דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

בניית אתרים רספונסיביים

בניית אתרים רספונסייבים היא תחום חם באינטרנט. מאז שה HTML 5 וה CSS 3 נכנסו לחיינו והוסיפו מגוון שיפורים לתחום הויזואלי של בניית אתרים מעוצבים ונוחים יותר לסריקה, הגיחו לתחום בניית אתרי האינטרנט מגוון שיפורים ודרכים חדשות לבנות אתרים והדרך העיקרית שבהן היא בניית אתר רספונסיבי – כלומר אתרים שמגיבים בהתאם למכשיר שממנו מתבצעת פעולת הגלישה.

מהו בניית אתרים רספונסייבים?

רבים טועים לחשוב שאתר רספונסיבי הוא תחליף לאפליקציה סלולרית או לאתר אינטרנט בגרסת מובייל אך לא הדבר כך, הרעיון שעומד מאחורי בניית אתרים רספונסייבים הוא ליצור אתר אינטרנט שיהיה נוח לגולש להשתמש בו ללא קשר למכשיר שממנו הוא גולש.

מכיוון שיותר ויותר אנשים גולשים באינטרנט באמצעות טאבלטים וטלפונים חכמים, עיצוב רספונסיבי הפך להיות כלי נפוץ להצגת אתר מותאם לכל סוגי הגולשים ובכך גולשים יכולים להנות מחווית גלישה נוחה ומהירה.

אתר רספונסיבי מציג את האתר בכללותו בפריסה שונה על צג המכשיר כך שלא יהיה שינוי בגודל הפונטים התמונות ושאר האלמנטים המצויים באתר. למעשה, האתר שלכם יבנה את עצמו מחדש ובהתאמה מלאה לכל סוגי המסכים, בין אם מדובר על מסך 3.2 אינץ ועד למסכי 60 אינץ' ומעלה.

בניית אתרים מסוג עיצוב רספונסיבי מתאפשרת אודות לתקן HTML 5.0 ושפת עיצוב האתרים CSS-3 אשר מאפשרת לאתר האינטרנט לזהות את גודל המסך או המכשיר שבו הגולש משתמש ובהתאם לכך להציג לגולש את העיצוב הנכון. אתרים רספונסיביים נסרקים בצורה רגילה במנועי חיפוש ולמעשה יעילים בהקניית חווית גלישה טובה יותר לגולשים שלכם ועוזרים להם לגלוש באתר בקלות.

אתר רספונסיבי

עוד שירותים שאנו מספקים

אתרי אינטרנט יפים >>  | חברת בניית אתרים בירושלים

היתרונות שמציע אתר רספונסיבי לגולשים ממכשירים ניידים

מעבר לגלישה נוחה ושימוש נוח באתר אתרים רספונסיביים מציעים למעשה את כל האפשרויות שקיימות באתר אינטרנט שמיועד למחשבים נייחים, למה הכוונה ?

אתר רספונסיבי לעומת אפליקציה למכשיר נייד

בניית אתרים רספונסייבים אפליקציה למכשירים ניידים למעשה מצמצמת את תכני האתר ואינו מציגה תכנים שמוגדים "כלא רלוונטים". לרוב פיתוח אפליקציות למכשירים ניידים סובבת אודות יצירת אתר מותאם לגדלי מסך שונות ותצוגה של כלים המסייעים ליצירת פעולה כגון טופס יצירת קשר, מוצרים דף הזמנה ולחצן לשיחה מהירה.
עקב זאת הגולשים באפליקציה לא נחשפים למידע חשוב שנשמע מהם עקב מגבלות של מקום פרטים אלו יכולים להיות פרטי מבצע ותקנון או מאמרים ומדריכים מקצועיים.

לעומת זאת באתר רספונסיבי הגולש נחשף לכל תכני האתר בסדר שונה ומותאם למכשירים ניידים ובכך הוא לא מפספס מידע שיכול להיות חיוני עבורו.

מתי להשתמש באפליקציה למכשירים ניידים ומתי להשתמש באתר רספונסיבי

כפי שהוסבר בפסקה הראשונה בניית אתרים רספונסייבים הוא אינו תחליף לאפליקציה אלה פתרון לפרסית תוכן על גבי גדלים שונים של מסכים כאשר אתם רוצים ליצור מנגנון פרסום ותפוצה לשימוש מהיר בפיצר מסויים אפליקציה היא הפתרון עבורכם.

כך למשל אם תהיו מעוניינים ליצור פתרון לפרסום מבצע שיסייע לכם להשיג לקוחות חדשים על ידי ביצוע פעולה פשוטה באמצעות מכשיר סלולרי כגון סימון "לייק" או לפרסם מוצרים במבצע לקנייה מהירה באמצעות מכשיר נייד, אפליקציה תוכל לשמש אתכם נאמנה.

לסיכום

במידה ותרצו להציג את אתר האינטרנט הכולל בגרסא נוחה לשימוש במסכים קטנים שעובדים בטכנולוגיית נגיעה, אתר רספונסיבי יוכל לשמש אתכם בכדי להשיג מטרה זאת.

לסיכום אתר רספונסיבי אינו נועד להחליף אפליקציות web והוא אינו משמש למטרה זאת אך הוא בהחלט יוכל להשפיע על נתוני הגלישה והשימוש באתר האינטרנט שלכם וליצור זמן שהייה ארוך יותר באתר ומעבר נוח בין דפים על ידי פריסה נוחה של האתר.

פנו אלינו עוד היום בכדי לברר פרטים נוספים אודות בניית אתר רספונסיבי או אפליקציה למכשירים ניידים.

077-6203040
053-2747860
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה