דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

בניית אתרי וורדפרס

בניית אתר וורדפרס היא פתרון נהדר לבעלי עסקים שלא מעוניינים להוציא תקציבי ענק על אתר אינטרנט שנבנה מאפס. הסיבה לכך שבניית אתר וורדפרס זולה יותר, טמונה בעובדה שוורדפרס היא מערכת ניהול תוכן חינמית ובקוד פתוח המאפשרת ניהול אתר בצורה מלאה וללא מגבלות.

בניית אתר wordpress

הקמת אתר וורדפרס בבסיסו לוקחת מספר דקות ודורשת מיומנויות וידע פשוטים יחסית. בעצם המערכת כולה בנויה על מנת שתהיה ידידותית גם למשתמש הפשוט וגם למתכנתי אתרים עבור שכלול המערכת הקיימת.
מערכת הניהול של וורדפרס כוללת הסברים ומכיוון שמדובר במערכת קוד פתוח, ישנם מספר רחב של אתרי תמיכה במערכת ומדריכי שימוש רבים שייסיעו לכם להשיג כל שתחפצו ממערכת זאת.

מעבר לפונקציות הבסיסיות שוורדפרס מציעה לכם ניתן להתקין תוספים עבור המערכת הקיימת שייסיעו לכם להפוך את האתר שלכם לאתר שמתחרה באתרים היקרים ביותר ובחינם.
בין התוספים תוכלו למצוא פלאגאינים שעוזרים לכם לקדם את האתר שלכם, ליצור מערכת תפריטים מעוצבת ומשוכללת, להוסיף גלריית תמונות לדפים השונים, מערכת חיוב לקוחות הכוללת סל קניות ועוד.

יתרון נוסף שמגיע עם מערכת WORDPRESS הוא שמערכת הניהול מתעדכנת באופן שוטף ובכך אתם יודעים שהאתר שלכם ישאר מאובטח יותר, מהיר יותר ומתאים לדפדפני האינטרנט החדשים ביותר.

בניית אתרי וורדפרס - EKDesign

בנייה ועיצוב אתר וורדפרס

אתרי וורדפרס הם אתרים המגיעים עם מערכת ניהול תוכן מוכנה ודינמית.
הכוונה בדינמית היא שאתם יכולים לשנות אותה ולהתאים אותה לצרכים שלכם על ידי שינוי ידני או על ידי התקנת תוכנה ייחודית או על ידי התקנת ערכת עיצוב.

העיצוב, המראה והמבנה של אתר וורדפרס נקבע ראשית על ידי ערכת העיצוב שאתם בוחרים עבור האתר כבסיס, ומשם אתם יכולים להמשיך לשנות אותה כפי שאתם רוצים.

כיום, ישנו שוק שלם שמציע לכם לקנות במחירים זולים ערכות עיצוב מוכנות לוורדפרס. אתם יכולים לבחור ערכה שמתאימה לסוג האתר שאתם מעוניינים להקים, והערכה כבר תגיע מוכנה עם כל התמונות והמערכות. לדוגמא, במידה ואתם רוצים לבנות אתר עם גלריית מוצרים, אתם יכולים לרכוש ערכה עם גלריית תמונות או גלריית מוצרים הכל לפי הסגנות האישי שלכם.

במידה ואתם מעוניים למכור מוצרים ישנם ערכות שמתממשקות עם פלאגאין שמייצר לך עגלת קניות ללא עלות נוספת וחיבור ישיר לחיוב ב – PAYPAL או בכרטיס אשראי עם חברת סליקה.

אפשרות זאת יכולה לחסוך לכם אלפי שקלים בהוצאות עבור תכנות מורכב של מערכת חיוב.

שינוי בערכות עיצוב של WordPress

את הערכות ניתן להתקין במערכות וורדפס ולבצע בהם שינויים ברמת המשתמש הפשוט ללא צורך בידע מעמיק. מעבר לכך במידה ותרצו לבצע שינויים מורכבים יותר תוכלו לבצע זאת על ידי פלאגאינים ולמי יודע PHP ו HTML גם דרך עורך קוד פנימי או חיצוני.
כיום רוב ערכות העיצוב המוכנות מציעות לכם את האפשרות לבצע שינויים מרכזיים בעיצוב האתר במספר לחיצות כפתור. בהגדרות ערכת העיצוב תוכלו לשנות את הלוגו של האתר, את הצבעים של האתר, ואת התמונות שמופיעות בגלריות.

עיצוב אתר וורדפרס על ידי שימוש ב- PLUGIN
לשינויים יותר מורכבים ניתן להשתמש בפלאגאינים, שמאפשרים לבצע שינויים SEO בדפים השונים, יצירת מערכת תפריטים דינמיים, ויצירת אלמנטים נוספים באתר.

עריכת הקוד של ערכת העיצוב
כל מי שמתמצא בשפות תכנות, יוכל לבצע שינויים מהותיים יותר על ידי עריכת קוד האתר ומערכת הניהול של וורדפרס בעורך ייעודי שמגיע עם המערכת. על ידי שינוי הקוד ניתן לבצע כל שינוי שתרצו בערכת העיצוב ובמערכת וורדפרס ולהתאים את האתר לרצונכם.
ערכות העיצוב של וורדפרס מציעות לנו מגוון אפשרויות לבנות אתר בחינם או בסכום כסף זעום לפי הטעם שלנו והעיצוב שלנו, או פשוט לפי עיצוב מוכן מראש שמעצב מומחה הכין עבורנו.

בניית אתרי וורדפרס – רק עם מומחים

לחברת EKDesign מחלקת עיצוב אתרים ייחודית לאתרי וורדפרס המציעה לכם פתרונות עיצוב ייחודיים לפי החזון שלכם, מעבר לעיצוב אישי, דרוש גם תכנות מותאם לעיצוב ומחלקת הפיתוח מתמחה בפיתוח המערכת הבסיסית של וורדפרס למערכת שעושה בשבילכם יותר.

אנו נעשה את כל העבודה הקשה בשבילך החל בהתקנת אתר בסיסי עם עיצוב מוכן מראש ועד לפיתוח מערכת ועיצוב האתר עבורכם ובסופו של יום תקבלו מערכת מוכנה לעבודה הכוללת בתוכה כל הפונקציות שאתם צריכים כדי להתחיל ולמשוך גולשים.

לאתרי וורדפרס שבנינו >>>

077-6203040
053-2747860
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה