בניית אתרי וורדפרס

בניית אתר וורדפרס היא פתרון נהדר לבעלי עסקים שלא מעוניינים להוציא תקציבי ענק על אתר אינטרנט שנבנה מאפס. הסיבה לכך שבניית אתר וורדפרס זולה יותר, טמונה בעובדה שוורדפרס היא מערכת ניהול תוכן חינמית ובקוד פתוח המאפשרת ניהול אתר בצורה מלאה וללא מגבלות.

הקמת אתר וורדפרס

הקמת אתר וורדפרס בבסיסו לוקחת מספר דקות ודורשת מיומנויות וידע פשוטים יחסית. בעצם המערכת כולה בנויה על מנת שתהיה ידידותית גם למשתמש הפשוט וגם למתכנתי אתרים עבור שכלול המערכת הקיימת.
מערכת הניהול של וורדפרס כוללת הסברים ומכיוון שמדובר במערכת קוד פתוח, ישנם מספר רחב של אתרי תמיכה במערכת ומדריכי שימוש רבים שייסיעו לכם להשיג כל שתחפצו ממערכת זאת.

מעבר לפונקציות הבסיסיות שוורדפרס מציעה לכם ניתן להתקין תוספים עבור המערכת הקיימת שייסיעו לכם להפוך את האתר שלכם לאתר שמתחרה באתרים היקרים ביותר ובחינם.
בין התוספים תוכלו למצוא פלאגאינים שעוזרים לכם לקדם את האתר שלכם, ליצור מערכת תפריטים מעוצבת ומשוכללת, להוסיף גלריית תמונות לדפים השונים, מערכת חיוב לקוחות הכוללת סל קניות ועוד.

יתרון נוסף שמגיע עם מערכת WORDPRESS הוא שמערכת הניהול מתעדכנת באופן שוטף ובכך אתם יודעים שהאתר שלכם ישאר מאובטח יותר, מהיר יותר ומתאים לדפדפני האינטרנט החדשים ביותר.

בניית אתר וורדפרס

עיצוב אתר וורדפרס

מערכת וורדפרס היא הבסיס עצמו ועל בסיס זה ניתן להתקין עיצובים שונים ומגוונים, ישנם אלפי עיצובים באינרטנט הניתנים להורדה ולהתקנה בתוך מספר דקות והם מוצעים לכם בחינם על ידי מעצבים גראפיים שכל מבוקשם הוא אזכור באתר שלכם לכך שהם אלו שעיצבו אותו.
כפועל יוצא, יש לכם יד חופשית לבחור את העיצוב שמתאים לכם בצורה הטובה ביותר, בחינם ובכך לחסוך אפילו יותר, ובכלל להחליף את מראה האתר שלכם מעת לעת.

במידה ותרצו עיצובים יוקרתיים יותר, ישנם מעצבים המציעים לכם לרכוש את העיצובים שלהם בסכום סמלי של כמה מאות שקלים.

במידה ותרצו עיצוב שמותאם אישית לרצונות שלכם, תוכלו להעזר במחלקת העיצוב הגראפי שלנו על מנת לייצר לכם עיצוב מותאם אישית עבורכם.

אתר וורדפרס מוכן

לחברת EKDesign מחלקת עיצוב אתרים ייחודית לאתרי וורדפרס המציעה לכם פתרונות עיצוב ייחודיים לפי החזון שלכם, מעבר לעיצוב אישי, דרוש גם תכנות מותאם לעיצוב ומחלקת הפיתוח מתמחה בפיתוח המערכת הבסיסית של וורדפרס למערכת שעושה בשבילכם יותר.

אנו נעשה את כל העבודה הקשה בשבילך החל בהתקנת אתר בסיסי עם עיצוב מוכן מראש ועד לפיתוח מערכת ועיצוב האתר עבורכם ובסופו של יום תקבלו מערכת מוכנה לעבודה הכוללת בתוכה כל הפונקציות שאתם צריכים כדי להתחיל ולמשוך גולשים.

טלפון 077-6203040
נייד 052-3459996
פקס 077-6203041
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040
להצעת מחיר ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו
077-6203040
הודעת WhatsApp