דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

בניית אתרים לעורכי דין

אנחנו ב  EKDESIGN מאמינים כי כל עסק הנדרש לפעול בשוק תחרותי, זקוק ליתרון יחסי על המתחרים.

את היתרונות המקצועיים, הרזומה, הידע הרחב והשירות המצוין- אתה תביא.

צוות  EKDESIGN יבנה עבורך אתר מקצועי יוקרתי  ותדמיתי  שמשקף את כל אלה בצורה הטובה ביותר. אנו ניצור עבורך בידול עסקי ומיתוג ייחודי,  באמצעות אתר מעוצב באופן אישי (ולא על גבי תבניות),  התאמה מלאה לצרכי הקידום ברשתות החברתיות,  תוכן מקצועי ועשיר  ופניה ממוקדת לקהל היעד הייעודי לתחום העיסוק המשפטי. אתר משפטי לעורך דין אינו דומה לאתר מסחרי ועסקי אחר,  ודורש רמה גבוהה במיוחד של מקצועיות שתבוא לידי ביטוי בידע רחב ונגיש שיציע האתר לגולשים.

בעולם של חיפוש דיגיטלי אחר כל מוצר או שירות, אתר מעוצב ומקצועי לעורך דין הוא כלי בסיס אשר מהווה את דלת הכניסה עבור הלקוחות לפתחו.

אחד המקצועות הפופולאריים והמבוקשים במדינת ישראל הינו עריכת דין. מקצוע בעל פוטנציאל הכנסה גבוה ביותר, אך בהתאם לכך בעל רמת תחרות גבוהה מאוד. בדומה לתחומים אחרים רוויים בתחרות, משרד עורכי דין אשר מעוניין לזכות בהצלחה חייב למתג את עצמו ולבדל עצמו מהמתחרים. זאת יחד עם שמירה על חזות רצינית ומקצועית ביותר, ללא שיווק אגרסיבי וקיצוני מידי.

עם התקדמותו של עולם האינטרנט והעלייה המשמעותית בפרסום במדיום זה, עולה הצורך בבנייה וקידום אתרים שיענו על הקריטריונים המתאימים לפרסום ושיווק בענף עריכת הדין ואשר יקנו למשרד עורכי הדין את היתרון התחרותי לו הם זקוק.

בניית אתרים לעורכי דין – מדוע נדרש אתר ייחודי לעורכי דין

עורכי הדין בישראל מתמודדים עם תחרות קשה במיוחד, בשל ריבוי עורכי הדין עד לכדי הצפה של השוק. בתוך התחרות רחבת ההיקף נבלעים גם עורכי דין מצוינים, בעלי ידע מקיף, מצוינות ויכולת לספק מענה מדויק וערך מוסף בתחומם.

בשל תקנות לשכת עורכי הדין, מנועים עורכי הדין מפרסום חופשי ופועלים תחת מגבלות מהותיות בכל הנוגע לאמצעי החשיפה המותרים עבורם.

בניית אתר אינטרנט מעוצב ועשיר בידע עבור הגולשים, הוא בבחינת כלי עזר מקצועי ולא פלטפורמה פרסומית, ומאפשר לעורך הדין לחשוף את עצמו לקהל הרחב, באופן מכבד השומר על תדמית מקצועית ונקיה, ללא הוזלה של המקצוע או של עורך הדין.

אתר ייחודי לעורכי דין הוא אינו אתר פרסומי, כי אם אתר המשלב בין תדמית, ידע וערך מוסף לגולש, ומביא כלים ותוספים לבניית אינטראקציה בין הגולשים המתעניינים לעורך הדין.

'אתר בית' כאתר מושלם לעורכי דין

גולשים שזכו למענה על שאלה משפטית כלשהי בזכות התוכן באתר שלכם יחזרו אליו בשנית ובשלישית ואף יפנו את חבריהם אליו. הדבר ימתג את האתר שלכם בתור מקור למענה מקצועי בזמן הנוכחי ואף כמקור לשירותים משפטיים במידה ויעלה הצורך בשלב מאוחר יותר.

בניית אתר אינטרנט למשרד עורכי דין

האתר שלכם כאינצקלופדיית מידע ללקוח. קיימת חשיבות רבה להבניית האתר שלכם בצורה כמה שיותר ברורה ונגישה. התוכן הרב שמועלה לאתרים של עורכי דין ממוקם לעיתים בצורה מבולבלת. גולשי אינטרנט מצויים בסף סבלנות נמוך ביותר, במידה ובמבט ראשון האתר נראה מבולגן, סביר כי הם לא יטרחו כלל לקרוא את התוכן שבו. בנוסף לכך, חשוב מאוד כי הממשק באתר יהיה נגיש ויאפשר לגולשים להגיע במהירות ובקלות למידע אותו הם מעוניינים לקרוא.

מלבד זאת, ככל שעולה רמת השימושיות של האתר שלכם, כך גם הוא יזכה בתנועה רבה יותר של גולשים. לכן, יש להשתדל לכתוב את התוכן המקצועי בצורה נגישה ונהירה. טיפ נוסף – העלאת טפסים מקצועיים שרלוונטיים לתחומכם, כגון חוזים לדוגמא, תמשוך לאתר גולשים רבים ותבסס אותו בעיניהם כמקור שימושי לעתיד.

בניית אתרים לעורכי דין - EKDesign

לקוחות של משרד עורכי דין מחפשים אחר מקור מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, אך יחד עם זאת, הם זקוקים גם לתחושה של קשר אישי. ניהול בלוג מטעם אחד עורכי הדין במשרד אשר בו הוא יעלה תכנים באופן קבוע בשפה יומיומית יותר, יענה על שאלות ויתייחס להערות הגולשים; ישדרג את האתר רבות.

קידום אתרי עורכי דין

אתר של משרד עורכי דין צריך לשדר באופן ברור מספר תכונות מרכזיות: אמינות, יושרה, מקצועיות ואתיקה. לדוגמא, באמצעות פלטת צבעים סולידית וממוקדת. האתרים המוצלחים ביותר של עורכי דין משמשים כמיני-אנציקלופדיה לתחום המשפטים, בעיקר בנושא בו המשרד מתמחה. התוכן המקצועי שבאתר נכתב בידי עורכי הדין עצמם והוא נועד למספר שימושים מרכזיים:

אי קי דיזיין מציעים ללקוחותינו מפרט אתר אשר מותאם במיוחד לעורכי דין. האתר כולל מערכת ניהול תוכן דינמית שפותחה במיוחד על-ידינו לצרכיהם של עורכי דין. מערכת הניהול מאפשרת להעלות בנוחות תכנים מקצועיים שונים, זאת ללא התעסקות מיותרת בהיבטים טכניים של העלאת תוכן לאתר האינטרנט.

המערכת מאפשרת עידכון/הוספה/מחיקה של כיתוב, תמונות, מאמרים, קישורים, וקבצים ומסמכים להורדה בפורמט PDF או WORD. כמו כן המערכת מאפשרת הוספת דפים, קטגוריות ותת-קטגוריות באתר. את כל האפשרויות הללו ניתן להוסיף ובעצם לשלוט באתר ללא הגבלה. ניתן גם להוסיף אופציות לא סטנדרטיות כגון פורום או אתר נוסף בשפה אחרת.

אתרים של עורכי דין מורכבים בדרך כלל מהדפים הבאים: דף הבית, עמוד אודות, הצגת הצוות המקצועי, פירוט שירותי המשרד, מאמרים, פרטי התקשרות וחלון חדשות דינמי שמציג ידיעות מעודכנות בתחום המשפט שקשורות למשרד ופעילותיו; ניתן גם לעדכנו בידיעות כלליות שעוסקות בעולם המשפט בארץ ובעולם. זמן בניית אתר של עורכי דין אינו עולה על 30 ימי עבודה וברוב המקרים ניתן אף לסיימו בתוך כשבועיים.

לסיכום, משרד עורכי דין אשר מעוניין לפרסם ולשווק עצמו באמצעות מדיום האינטרנט זקוק לאתר אשר מובנה במיוחד לצורך זה. מניסיוננו, התשואה הישירה הנובעת מקיומו של אתר כזה הינה גבוהה ביותר. אתר אינטרנט ייעודי מעניק לכם קשר אינטראקטיבי שוטף עם קהל הלקוחות הפוטנציאלי שלכם.

077-6203040
053-2747860
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה