דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

אתרי אינטרנט מעוצבים לעסקים

בעשור האחרון עלתה ההבנה של בעלי עסקים כי אחת הדרכים הטובות ביותר שלהם להרחיב את פעילותו של העסק הינה באמצעות האינטרנט בכלל והקמת אתר לעסק בפרט. העלאת אתר לאוויר הינה עסק מורכב שדורש פעולה משולבת מטעם אנשי מקצוע שקושרים בין מרכיביו השונים של האתר. המטרה הינה יצירת תמהיל נכון בין הרכיבים בכדי לענות על ייעודו הסופי והאמיתי של האתר – העלאת נפח הגלישה, המכירות והפרסום ושיפור נוחות הגלישה.

הקמת אתרים

מרכיביו השונים של האתר הינם רבים, אך ניתן לסווג אותם לפי שתי קטגוריות עיקריות – בניה ועיצוב. כמו אמנות מול מדע, בנייה ועיצוב עומדים אחד מול השני כמרכיבים נפרדים, אך ללא-ספק קשורים.

בכדי ליצור את התמהיל המושלם ביניהן יש לנהל את הפרויקט בצורה נכונה שבסיסה נובע מהבנת שוק האינטרנט והגולשים. מלבד זאת, הקמת אתר בצורה טובה דורשת שיתוף-פעולה עם הלקוח. הבנת השוק של המוצרים, או השירותים הנמכרים באתר מוטלת במידה רבה על הלקוח/בעל העסק עצמו.

אתרי אינטרנט מעוצבים לעסקים

עיצוב אתרים

נתמקד רגע על מרכיב העיצוב באתר לפניו השונים.
הפן הראשון של עיצוב האתר הינו דווקא הפונקציונאליות של שימוש הגולשים בו. בניית הממשקים שמאפשרים גלישה באתר קשורה למימד הבנייה, אך אתר אינטרנט נוח לגלישה מבחינה ויזואלית קשור ישירות למימד העיצוב. במילים אחרות ניתן לבנות דברים יעילים, אך צריך למצוא דרך להציג אותם בצורה נכונה שתנצל את היעילות שלהם.

פן שני של עיצוב אתרים נוגע ליופיו האסתטי. למרות שמדובר במאפיין תלוי פרשנות, רובנו יסכימו כי ניתן לקטלג עבודות אמנות ליפות יותר ויותר פחות, באופן כללי לפחות. דבר זה תקף גם בהערכת אסתטית של אתרי אינטרנט. ישנם אתרים יפים יותר ויפים פחות ומעצב מוצלח ידע לעצב אתר פונקציונאלי מבחינה ויזואלית שמשלב יופי ואסתטיות ברורים.

הפן השלישי נוגע להתאמה של עיצוב האתר למוצר/שירות הנמכרים/מקודמים בידי האתר. עיצוב של אתר שמוכר מוצרי דיאטה יהיה שונה מאתר של חוקר פרטי. השינויים מתבטאים בצבעים, במיקום ועוד. מעצב איכותי ידע להתאים את העיצוב של האתר למטרתו של בית העסק ולאופיו.

אתרים מעוצבים לעסקים

עסקים יכולים רק להרוויח מבניית אתר מעוצב ואיכותי. האתר עצמו מהווה פלטפורמה שיווקית/עסקית מעולה להרחיב את עסקיכם והעיצוב מקנה בנוסף לכך, נופך אסטטי חשוב. אתר אינטרנט מהווה את פניו של העסק שלכם ובהתאם לכך עדיף שיהיה מעוצב במידה יפה, פונקציונאלית ומתאימה.

אתרים מעוצבים לעסקים מוקמים בצורה הטובה ביותר בחברות בניית ועיצוב אתרים מתקדמות.

077-6203040
053-2747860
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה