דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

בניית חנויות וירטואליות

בניית אתרי חנות

הדרך המהירה, הקלה והנוחה ביותר בימנו לבצע פעולה של קנייה ו/או מכירה היא באמצעות חנויות אינטרנט, כאשר הלקוח גולש באתר בזמנו החופשי, בנוחות, וסורק את כל המוצרים שמציע בית העסק, ללא לחץ של זמן. מסחר באינטרנט הפך לנפוץ יותר בישראל וכיום ניתן לראות שפע בלתי נגמר של חנויות וירטואליות במגוון תחומים ונושאים, המוכרות מוצרים שונים במינימום עלויות תחזוקה ותוך גריפת רווחים נקיים.

חנות אונליין הינה חנות וירטואלית למכירת מוצרים שונים דרך אתר באינטרנט – המאפשרת לכל גולש לבחור מוצרים מקטגוריות שונות, ולרכוש אותם בצורה קלה, נוחה ומאובטחת בכרטיס אשראי או PAYPAL. חנויות אינטרנט חדשניות הנבנות ביד מקצועית על ידי צוות בניית אתרים מנוסה, מציעות מערכת ניהול מתקדמת לעדכון מוצרים, מבצעים תמונות וחסויות בכל דפי האתר השונים, לחוויית גלישה מיטבית והגדלת מכירות.

בניית חנויות וירטואליות

בעבר חנויות וירטואליות כיוונו בעיקר אל קמעונאים בעלי מוצרים המבקשים לבסס את פלטפורמת המכירות שלהם ברשת. משבר הקורונה הוכיח כי הבידול האמור פוגע בבעלי החנויות הפיזיות ויוצר עבורם תלות גאוגרפית ומגבלות, שניתן לפתור בנקל באמצעות פתיחת חנויות וירטואליות גם למשווקי מוצרים וקמעונאים בעלי חנויות המבססים את המכירות על מפגש פרונטלי עם לקוחותיהם.  ניתן כיום למצוא מגוון חנויות וירטואליות המהוות מוצר משלים לחנויות הפיזיות, הן בענפי הסלולר והאלקטרוניקה, מוצרי החשמל, הריהוט, הצעצועים, המזון ושאר מוצרי הצריכה.

קהל ייחודי

קהל ייחודי נוסף אשר גילה את יתרונות המכירה ברשת הם אומנים ויוצרים של מוצרים בעבודת יד ובהיקף מוגבל. ייצור בעבודת יד מתאפיין בכמויות קטנות, וחוסר כדאיות כלכלית בהפעלת עסק פיזי בעל הוצאות מרובות, מה גם שהאומן לרוב אינו פנוי לעסוק בשיווק ובמכירות באופן שוטף. חנויות וירטואליות מספקות פלטפורמה נוחה להצגת היצירות והמוצרים, לשיתופים ולחשיפה, לבניית מוניטין ולמכירות המתנהלות באופן שוטף ודיגיטלי.

חנויות אינטרנט

גם עסקים המספקים שירותי מנוי  למוצרים או לחבילות שירות יוכלו ליהנות מהצגה אופטימלית של חבילות שירות למנויים הפוטנציאליים, תוך פירוט תועלות, מסלולים ומבצעים למכירה אונליין.

חנויות וירטואליות מספקות פלטפורמה ידידותית ופופולריות גם בקרב משווקי מוצרים ושירותים דיגיטליים דוגמת ספרים אלקטרוניים, תוכנות, קורסים מקוונים ברשת, הדרכות ועוד. מוצרים אלה אינם דורשים נוכחות פיזית ואינם כפופים לצורך במשלוח, מה שהופך את מכירתם ברשת לאפשרות האופטימלית.

היתרונות הבולטים

מרבית הצרכנים מעידים כיום כי היקף נרחב מן הרכישות שלהם מתבצע ברשת, לעתים ביחס העולה על 50%. בתחשיב פשוט, בעל עסק המספק מוצר או שירות שאינו מצטרף לקדמה ולהרגלי הצריכה של הלקוחות, מאבד כמחצית מן הלקוחות האופציונליים לטובת המתחרים.

מלבד הרחבת קהל היעד חנויות וירטואליות מספקות יתרונות בולטים נוספים:

חיסכון בעלויות- בהשוואה לחנויות פיזיות, חנויות וירטואליות מציעות חיסכון משמעותי בעלויות. הוצאות אחזקת החנות, מתן שירותים וכוח אדם מצטמצמות באופן ניכר, גם כאשר החנות הווירטואלית מתווספת לזו הקיימת. כאשר חלק ניכר מנפח הפעילות עובר לדיגיטל, בעל העסק נדרש לפחות השקעה בכוח אדם ובמתן שירות וחוסך בעלויות התפעול.

הרחבת שעות פעילות

הרחבת שעות הפעילות– חנות דיגיטלית מוסיפה לספק חשיפה, מענה ולמכור, ללא תלות בשעות הפעילות של בית העסק או במעורבות פיזית של עובד.

צמצום פערים גאוגרפים- בעל חנות מקומית מרחיב את קהל היעד הפוטנציאלי מעבר לגבולות העיר והאזור, ומנגיש את שירותיו ומוצריו בפריסה ארצית.

חוויית לקוח- חוויית הלקוח תכלול מעבר נוח בין מוצרים ומידע, המלצות, תמונות וסרטונים, אשר ישפיעו על החלטת הרכישה.

מאגר מידע- חנויות דיגיטליות יוצרות עבור בעליהן מאגר מידע המאפשר ניתוח של אופי קהל היעד, טווח גילים, היקף השקעה, מוצרים אשר מעוררים יתר עניין, מוצרים אשר ננטשים בזמן גלישה קצר ועוד. באמצעות הנתונים הללו ניתן ליצור קמפיין ממוקד חוויית וצרכי לקוח ולשפר את היקף המכירות.

חברת אי קיי דיזיין בניית אתרים מביאה את מיטב הפלטפורמות המתקדמות והחדישות, לטובת בניית חנויות וירטואליות והקמת אתרי מסחר עבור לקוחות בכל ענפי השיווק, המוצרים והשירותים, בהליך ממוקד העונה על כל צרכי הלקוח, באמצעות צוות מומחים בבניית אתרים, ובשילוב גרפיקה מתקדמת, קופירייטינג וליווי הליכי קידום וחשיפה לאתר.

077-6203040
053-2747860
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה