דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040
הנגשת אתרים
חץ מתולתל
קבל הצעת מחיר
להנגשת אתרך עוד היום:
חוק הנגשת אתרים

חוק הנגשת אתרים

אתר לא מונגש
חשוף לתביעה אישית
וקנסות בגובה
15,000-50,000 ש"ח

למה חייבים אתר מונגש?

בשנת 1988 נחקק במדינת ישראל חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות, אשר נועד להגן על זכויותיהם, כבודם וחירותם של אנשים עם מוגבלויות ולהבטיח מתן שירותים עבורם בכל תחומי החיים באופן שוויוני. אמנם במועד בו נחקק החוק האמור האינטרנט לא היה חלק מחיינו, אולם עדכון לחוק שנקבע תחת תקנות נגישות השירות באוקטובר 2017, מחייב כל אתר אינטרנט אשר מספק שירותים לציבור, לרבות: בעל אתר פרטי, אתרי עסקים וחברות, אתרי גופים ללא מטרת רווח או גופים ציבוריים, לבצע את ההתאמות המפורטות בחוק, ולספק אתר נגיש לטובת אנשים עם מוגבלויות.

נגישות אתרי אינטרנט

נגישות אתרים

כל היתרונות של אתר מונגש

עמידה בדרישות החוק והימנעות מקנסות ומסנקציות מהווים מניע מצוין להנגשת האתר, כמו גם חובתנו המוסרית כחברה להקל על חייהם של בעלי המוגבלויות ולאפשר להם צריכת מידע ושירותים בצורה שוויונית, ויחד עם זאת, לאתר מונגש קיימים מספר יתרונות חשובים נוספים

עומדים בתקנות ובדרישות החוק

עומדים בתקנות ובדרישות החוק

על מנת להבטיח נגישות מלאה לאנשים עם מוגבלויות, חשוב לפעול על פי התקנות והחוקים בנושא נגישות אתרי אינטרנט. יש להקפיד על עיצוב נכון של האתר, שימוש בטקסטים ותמונות נגישים, קישוריות תקינה ותאימות עם טכנולוגיות מסייעות. אנו בחברת ekdesign נדאג להנגיש את האתר שלכם על פי דרישות החוק.
לבלוט מעל שאר המתחרים

לבלוט מעל שאר המתחרים

הנגשת אתרי אינטרנט יקנה להם יתרון תחרותי על פני המתחרים. אתר נגיש פותח בפני העסק אפשרויות חדשות ומרחיב את בסיס הלקוחות הפוטנציאליים. לקוחות עם מוגבלויות יעדיפו עסק המקפיד על נגישות. הנגשה מראה אכפתיות ומחויבות חברתית. אתר נגיש גם נוח יותר לשימוש עבור כולם. רוצים להתייעץ עם חברת ekdesign עבור הנגשת האתר? צרו קשר.
שיפור חווית משתמש

שיפור חווית משתמש

אתר אינטרנט נגיש מאפשר לכל המשתמשים, עם מוגבלות או בלעדיה, לגלוש ולהשתמש באתר בקלות ובנוחות. כשהתכנים קריאים, ברורים וניתנים להפעלה על ידי טכנולוגיות מסייעות - הדבר מייצר חוויית משתמש איכותית ונעימה. בחברת ekdesign אנו מציעים פתרון ייחודי להנגשת אתרים בקלות ובמהירות ועומד בכל התנאים של החוק.
יתרון מול המתחרים

יתרון מול המתחרים

אתר אינטרנט נגיש נותן לעסק יתרון על פני מתחרים שהזניחו את נושא הנגישות. לקוחות עם מוגבלויות יעדיפו לרכוש מעסק הדואג לנגישות. גם לקוחות רגילים יחשבו שאתר נגיש הוא אתר איכותי יותר. בחברת ekdesign אנו מציעים פתרון מהיר וקל להנגיש את אתר העסק בעזרת פלאגין אוטומטי. הפלאגין מוסיף לאתר כפתור נגישות שמפעיל התאמות נגישות ומקנה יתרון מובהק מול המתחרים.

תוספת חיובית לאלגוריתם של גוגל

תוספת חיובית לאלגוריתם של גוגל

הנגשת אתר אינטרנט נותנת תוספת חיובית באלגוריתם של גוגל ועוזרת לקדם את האתר באופן אורגני בתוצאות החיפוש. גוגל מעריך אתרים נגישים ומדרג אותם גבוה יותר. בחברתנו אנו מציעים פתרון פשוט ומהיר להנגשת אתרים בעזרת פלאגין אוטומטי. הפלאגין מוסיף לאתר כפתור נגישות שמפעיל התאמות נגישות ועוזר לקדם אותו בגוגל.
חשיפה למעל מילון גולשים עם מוגבלויות

חשיפה למעל מילון גולשים עם מוגבלויות

הנגשת אתר אינטרנט חושפת אתכם לקהל של למעלה ממיליון גולשים עם מוגבלויות שונות בישראל. אנשים עם לקויות ראייה, שמיעה, קוגניטיביות ואחרות - יכולים לגלוש ולהשתמש באתר נגיש. בחברתנו אנו מספקים פתרון פשוט ומהיר להנגשה עם פלאגין אוטומטי. הפלאגין מוסיף כפתור נגישות ומנגיש את האתר תוך שניות.

תהליך הנגשת אתרים

‏4 שלבים פשוטים והאתר נגיש

שיחת ייעוץ אישית

שיחת הייעוץ שלנו בנושא הנגשת אתרים מאפשר ללקוח לקבל תמונה בהירה על הנדרש להנגיש את האתר שלו על פי התקנות והחוק בישראל. אנו סוקרים את האתר, מזהים בעיות נגישות ומציעים פתרונות יצירתיים ליישום הנגישות באופן אופטימלי. הלקוח יוצא עם תוכנית ברורה להמשך והערכת עלות מדויקת. שיחת הייעוץ היא הצעד הראשון לאתר נגיש ועומד בחוק.

אבחון האתר הקיים

שיחת האבחון של אתר אצלנו כוללת סקירה מעמיקה של האתר על ידי מומחה נגישות, זיהוי בעיות נגישות קיימות, הצפת חסמים טכנולוגים ותוכניים ומתן המלצות מעשיות לשיפור הנגישות. הלקוח יוצא עם תמונת מצב ברורה של פערי הנגישות באתר, סדר עדיפויות לטיפול והערכת עלות ליישום. שיחת אבחון היא הצעד הראשון להנגשת אתר קיים בצורה יעילה ואפקטיבית.

בניית תכנית עבודה

בשלב יישום הנגישות אנו פועלים על פי המלצות שיחת האבחון להטמעת פתרונות הנגישות הטכנולוגיים באתר. אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם הלקוח תוך הקפדה על עמידה בלוחות הזמנים והתקציב. בסיום, האתר עובר בדיקות נגישות מקיפות ומסירה ללקוח יחד עם דוח נגישות + פלאגין שמוטמע באתר ומגן עליכם מפני תביעות.

הצעת מחיר

בהתבסס על צרכי הלקוח וסקירת האתר הקיים, אנו מציעים הצעת מחיר מפורטת להנגשת האתר. ההצעה כוללת תמחור לשיחת ייעוץ ואבחון ראשוניים, זיהוי הבעיות והחסמים הקיימים והמלצות לפתרונם. הלקוח מקבל הערכה ברורה ושקופה של העלויות הצפויות להנגשת אתרו כדי לעמוד בדרישות החוק ולאפשר שימוש אופטימלי לכלל המשתמשים.

הצעה מיוחדת
אין לכם עדיין אתר?

זה הזמן להתחדש באתר

מתקדם ומונגש

חרטה על דגלה מתן שירות בהתאמה אישית ותוך יצירת מענה מדויק לצרכיו של כל לקוח ולקוח. החברה, שעוסקת בהקמה ובנייה של אתרים בעבור לקוחות חדשים מספקת בניה של אתר מונגש לבעלי מוגבלויות, מראש, וללא תוספת מחיר ללקוחות המקימים אתר חדש באמצעותנו.

נגישות אתרי אינטרנט

נגישות אתרי אינטרנט

הפעלת אתר אשר אינו נגיש חושפת את בעליו לתביעות אישיות ולקנסות, החל מ-15000 ועד 50000 ₪, ללא מגבלת כמות תביעות (ניתן לתבוע תביעה חוזרת לאתר שמוסיף לספק שירותים שאינם מונגשים).

יתרה מזאת, כבכל תחום, גם בעולם זה, פועלים ברשת גולשים אשר מחפשים אחר אתרים שאינם מונגשים ומפעילים סוללת עורכי דין כנגדם, לצורך עשיית רווח. אל תתנו להם למצוא אתכם!

נגישות אתרים – כל היתרונות של אתר מונגש 

עמידה בדרישות החוק והימנעות מקנסות ומסנקציות מהווים מניע מצוין להנגשת האתר, כמו גם חובתנו המוסרית כחברה להקל על חייהם של בעלי המוגבלויות ולאפשר להם צריכת מידע ושירותים בצורה שוויונית. יחד עם זאת, לאתר מונגש קיימים מספר יתרונות חשובים נוספים:

  • הגדלת פלח השוק וקהל היעד- אתרים עסקיים ומסחריים בישראל משקיעים רבות בעיצוב האתר, הנחלת המסרים ועדכונים שוטפים, במטרה לייצר מיתוג, טראפיק והגדלת פלח המכירות של הארגון/בית העסק. אתר שאינו מונגש למעשה מוותר מראש על 20% מן האוכלוסייה בגילאי 20-60 שנים, כ-700000 אנשים עם מוגבלויות בישראל. הנגשת האתר תביא לחשיפה שלו, לגלישה, התרשמות ומתן שירות ומכירה לציבור רחב נוסף של צרכנים ולקוחות פוטנציאליים.
  • ככה יעשה לאתר שגוגל חפץ ביקרו- גם מנוע החיפוש גוגל מפגין חיבה ותיעדוף בצורה מופגנת לאתרים מונגשים. אתר מונגש יקודם בצורה אורגנית טובה ויעילה יותר על פני אתרים שאינם מונגשים באותו תחום. מנוע החיפוש גוגל יזהה את קוד ההנגשה ובזכותו יספק לאתר קידום מהיר ויעיל יותר, בצורה אורגנית, מה שיחסוך בעתיד גם בעלויות קידום האתר.

איך עובד תהליך הנגשת אתרים ב – Ekdesign?

ללקוחות בעלי אתר קיים שאינו מונגש כחוק, המהווים כ-50% מן האתרים הישראליים, מוצע שירות אבחון ראשוני, תוך בחינת כל ההיבטים, היישומים והמידע המצוי באתר, ובניית תכנית עבודה והצעת מחיר מותאמת אישית.

הנגשת אתרי אינטרנט

צרכי ההנגשה והיקף העבודה ישתנו בין אתר אחד למשנהו, על פי היקף האתר, מספר העמודים והתכנים בו, הממשקים והתוספים. מטרת ההנגשה היא לספק חוויית גלישה נוחה, ידידותית ושוויונית לכל גולש, בעל כל סוג של מוגבלה.

עבודת הנגשת האתר מתבצעת על ידי הצוות המקצועי של חברת EKDESIGN, בטווחי זמן קצרים במיוחד, בשל הבנת החשיבות והסיכון, כאשר הנגשה של אתר פשוט יכולה להתבצע בתוך כיומיים בלבד והנגשת מגה-אתרים מורכבים- בתוך כשבועיים ימים בלבד.

EKDESIGN פועלת תחת התקן המחמיר מטעם מכון התקנים הישראלי, תקן 5568, אשר מבטיח עמידה בדרישות קפדניות במיוחד, הנגשה מלאה לכל סוגי המוגבלויות, ואחריות מלאה לשירות.

כיצד נראה אתר 

חוויית הגלישה באתר אינה משתנה, ולמעשה הגולשים שאינם זקוקים להנגשה לא יחוו כל שינוי (נוכל לשפר עבורכם את האתר ואת חוויית הגלישה, אבל זה ללא קשר לפתרונות ההנגשה). גולש עם מוגבלות ילחץ על הלוגו המצורף, ותיפתח בפניו רשימת הקלות והנגשות לבחירה על פי צרכיו: החל מהגדלת פונט, הקראת מידע, המרת המידע לסרטוני וידאו ועוד.

עלות 

חברת EKDESIGN מציעה התאמה אישית והנגשת אתר קיים בעלויות נוחות ותחרותיות במיוחד. בשל השינוי בצורך החל בין אתרים שונים, נדרשת בחינה והתאמה של הצעת המחיר, אולם ניתן בוודאות לומר כי הנגשת אתר אינטרנט- גם בעלותו היקרה ביותר, נמוכה מעלויות הקנסות והתביעות הטמונות בהפעלת אתר שאינו מונגש.

קבל הצעת מחיר

להנגשת אתרך עוד היום:

077-6203040
052-4701670
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה