דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

פרסום בגוגל

גוגל כבר ביססה את מעמדה כאחת מחברות האינטרנט הגדולות ביותר, אם לא הכי גדולה. בנוסף לכך, החברה גם נכנסה לתחום המחשוב עם מוצרי חומרה כגון סמארט-פון ועוד. ההצלחה הגדולה ביותר של החברה היא ללא ספק מנוע החיפוש המתקדם שלה אשר בו משתמשים מאות מיליוני אנשים מרחבי העולם מידי יום. למרות שקיימים גם מנועי חיפוש אחרים, אין ספק כי מנוע החיפוש של החברה מהווה חלק בלתי נפרד מתרבות האינטרנט הנוכחית. מדובר בשטח פרסום עצום ובתולי יחסית.

מה מאפשר הפרסום בגוגל?

גוגל מאפשרים לכם לפרסם במגוון אתרים שונים. באמצעות איסוף מידע על הרגלי הגלישה של אנשים גוגל יכולים להכניס מודעות פרסום במסגרת של עמוד המיילים שנקראים בידי משתמשי gmail. מלבד זאת אתם יכולים גם לפרסם מודעות פרסום בסרטוני יו-טיוב בהם צופים הגולשים. אתם יודעים כי המודעה שלכם תהיה רלוונטית עבורכם מכיוון שגוגל מכירים את הרגלי הגלישה שלהם.
לקוחות נכנסו לאתר שלכם ואתם מעוניינים שימשיכו לחשוב עליו? גוגל ידאגו לפרסם קישורים אליו באתרים אחרים אליהם מגיע הגולש. מכיוון שאנשים מבלים זמן כה רב כיום בגלישה באינטרנט, אתם יכולים להגיע לזמן חשיפה גבוה בהרבה מאשר חלק תוכניות הטלוויזיה ובטח מעבר לעיתון או הרדיו.

פרסום בגוגל

אפשרויות קידום האתר בגוגל

גוגל מקנה לכם אפשרות פרסום שהינה מתוחכמת בהרבה מהדבקת מודעות בלבד. מנוע החיפוש של גוגל הוא החלק המרכזי שבו. בכדי להגיע למידע הגולשים משתמשים במנוע החיפוש הזה באופן יומיומי.

גוגל מדרג את תוצאות החיפוש עבור הגולשים על-פי מידת הרלוונטיות שלהם למילת החיפוש. הוא עושה זאת באמצעות שימוש במספר רב של קריטריונים מתוחכמים כגון התוכן באתר, מבנה האתר וכמות ואיכות הקישורים הנכנסים אליו. בכדי לקדם את האתר שלכם בתוצאות החיפוש לעמוד הראשון ואולי אף לתוצאות הראשונות, יש להבנות אותו לפי הקריטריונים הללו. מיקום של אתר בתוצאות הראשונות מוביל בסופו של דבר לחשיפה עצומה ללקוחות וכמובן להכנסות. קידום מסוג זה נקרא קידום אורגני.

קידום מסוג אחר הינו קידום ממומן והוא מאפשר לכם להכניס את האתר שלכם לקטגוריה מיוחדת של תוצאות המודגשות בראשית העמוד. אתם משלמים לגוגל לפי קריטריונים מסוימים. אתם יכולים לשלי על-פי הקלקה של לקוח על הקישור, על-פי כל לקוח שהשאיר פרטים ועל פי לקוח שביצע רכישה. כל אחת מהאפשרויות דורשת תשלום גבוה יותר בסדר עולה.

פרסום בגוגל יספק עבורכם תוצאות מיידיות בהשקעה מועטה יחסית לאמצעי תקשורת אחרים.

077-6203040
053-2747860
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה