דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

פרסום ביוטיוב

אתר יוטיוב מוכר לכולנו בתור ערוץ הטלוויזיה הנצפה בעולם, ואחד האתרים המובילים ביותר מבחינת צריכת תוכן. יוטיוב הוא חלק ממהפכת ה WEB 2.0 ומציע לאנשים מכול העולם לשתף תכנים אישיים ופרסומיים.

עקב כך יוטיוב הפך להיות זירת שיווק נהדרת למפרסמים המעניקה לבעלי עסק ליצור חשיפה גלובלית מיידית של מיליוני צפיות מכול העולם במחירים זעומים ובכך עסקים קטנים הצליחות להשיג מיתוג יוקרתי שרק חברות ענק עם תקציבי עתק היו יכולות להרשות לעצמן. גם אם אתם מחפשים חשיפה שונה שתגייס לכם לקוחות ולא בהכרח תסייע לכם במיתוג, יוטיוב יכול לסייע לכם להגיש את המטרה הזאת על ידי בניית קמפיין מותאם אישית לקהלי יעד ספציפיים בעל תחומי עניין ספציפיים ומאזורים גיאוגרפיים ספציפיים.

שיווק ויראלי באינטרנט

יוטיוב הוא לב ההגדרה של הביטוי "שיווק ויראלי" ויכול ליצור עבורכם מיליוני חשיפות בתוך מספר ימים, זאת על ידי שיתוף החומר הפרסומי שלכם ברשתות החברתיות, בבלוגים ובאי מיילים.
אפשר להקביל את זה לאנלוגיה של אלפי סוכני מכירות בכל העולם שמחלקים את החומר הפרסומי שלכם למיליוני אנשים בסוף שבוע אחד.

סוגי פרסום ביוטיוב

יוטיוב מציע לנו מגוון רחב של סוגי פרסום לכל מטרה שנבחר, ולפי כל קריטריון שנציב.
את ניהול הקמפיין שלנו נוכל לבצע או דרך מערכת ייעודית ביוטיוב או דרך מערכת הפרסום של גוגל: GOOGLE ADS.

פרסום ביוטיוב

פתיחת ערוץ ביוטיוב

פתיחת ערוץ ביוטיוב הוא השלב הראשון והבסיסי ביותר לתחילת הקמפיין שלנו. הערוץ שלכם ביוטיוב יהווה לבסיס עצמו שממנו תוכלו לנהל את רוב המידע שתרצו להזרים לרשת.

פתיחת ערות ביוטיוב היא קלה, נוחה ואורכת כחמש דקות בלבד ואפילו פחות במידה ויש לכם כבר חשבון בגוגל.
בערץ היוטיוב שלכם תוכלו לנהל סרטונים ולהעלות סרטונים ולסדר אותם לפי היררכיה שאותה אתם יכולים לקבוע. את הערוץ תוכלו להשאיר בעיצוב הרגיל של יוטיוב, או שתוכלו להעלות אליו עיצוב ייחודי לפי הסגנון האישי שלכם שכמובן יכול לכלול מידע פרסומי עבור הגולש כבר במבט ראשון.

הודעות ממומנות ופרסומות ביוטיוב

אחד היתרונות של יוטיוב הוא היכולת לשתול פרסום בצורת באנר גראפי או פרסומת טקסט בסרטונים שונים ברשת לפי מיקום על פי נושאים, גילאים, איזור גיאורפי וכו'. יותר מכך, במידה ואחד מהמתחרים שלכם העלה סרטון ליוטיוב שזוכה לצפיות אתם יכולים לרכב על ההצלחה שלו ולהציב מודעה פרסומית על גבי הסרטון שלו או לפני שהסרטון שלו מתחיל להתנגן.

סוגי פרסומות ביוטיוב

פרסומות וידאו
אלו פרסמות וידאו שמתנגנות למשך מספר שניות לפני תחילת הסרטון שהגולש ביקש לראות.

פרסומות תוכן
אלו פרסומות טקסט או באנר גראפי המופיעות בתחתית הסרטון עצמו תוך כדי שהסרטון מתנגן.

סרטון ממומן ביוטיוב

כאשר אתם מעלים סרטון ליוטיוב שהוא יותר פרסומי מאשר מיתוגי וסביר להניח שהוא לא יזכה לשיווק ויראלי, יש לכם את האופציה "לקדם" אותו. הכוונה היא שניתן להציג את הסרטון שלכם כסרטון פרסומת לבעלי עיניין שהגדרתם מראש והם יראו את המודעה של הסרטון בכל דף שאליו הם יגשו ביוטיוב, במידה והם יצפו בסרטון דרך הפרסומת אתם תחוייבו על כך.

לסיכום יוטיוב מציעה עולם שלם של אפשרויות פרסום באינטרנט, וגישה יוצאת דופן לקהל גולשים ענק שיכול להפוך אתכם מעסק קטן לענק תוך זמן קצר והשקעה כספית נמוכה. העלויות לפרסום ביוטיוב הם זניחות לעומת פרסום במדיות אחרות והסיבה העיקרית לכך היא ריבוי התוכן ושטחי הפרסום הבלתי נגמרים שיש ברשת.

077-6203040
053-2747860
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה