דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

אודות

החברה שלנו, אי.קיי.דיזיין, הוקמה בסוף שנת 2000, על ידי איל קליין, בוגר הנדסת מערכות מידע ומחשבים, והיא מתמחה, בין היתר, בבנייה, עיצוב, אחסון, קידום ושיווק אתרים.

הצוות הדינמי והתוסס שלנו כולל מקצוענים מומחים בתחומים שונים, כמו: תכנות, עיצוב, גרפיקה, קרייאטיב, קופרייטינג, כתיבת תוכן, שיווק וקידום מכירות.

במהלך השנים הרבות זכינו לרכוש את אמונן של חברות רבות בתעשייה הישראלית והיום אנחנו גאים בסגנונות האתרים השונים שבנינו עבורן, כמו: אתרי תדמית, אתרי קטלוג, אתרי מסחר אלקטרוני, אתרי היכרויות וקהילה, אתרי לוחות ואתרי נדל"ן. בנוסף, זכינו לבנות ולעצב גם מיני-אתרים, דפי נחיתה, באנרים, פורטלים ואינדקסים.

אנחנו מאמינים שבניית האתר צריכה להיעשות על פי צרכי הלקוח ובשקיפות מלאה מולו. לכן, אנחנו מקפידים על שיתוף פעולה מלא עם הלקוח לאורך כל הליך הקמת האתר וגם לאחר מכן, תוך התחשבות ברעיונות, בתגובות ובהשגות שלו!

שיתוף הפעולה מתחיל בשיחת אסטרטגיה ואפיון האתר, ממשיך בשלבי תכנון הבנייה, עיצוב ואפיון חווית משתמש UX/UI, פיתוח וQA- עד להשקה של האתר, והלאה…

על שלבי התהליך

שיחת אסטרטגיה. בשיחה זו נדון אתכם במטרות ובצרכים שלכם ונציע פתרונות מותאמים אישית לאפיון האתר שלכם. בשלב זה נגדיר יחד אתכם את קהל היעד שלכם כדי שנוכל לפענח ולהבין את הבעיות המרכזיות של ׳הלקוח האידיאלי׳ שלכם.

תכנון מבנה האתר. בהתבסס על תוצאות המחקר ובאישורכם, נתכנן את מבנה האתר, את המדורים והתוכן שיהיו בו, כשהמטרה הסופית היא ליצור אתר יפהפה ופונקציונלי שנותן מענה הן לצרכי המבקרים והן למטרות העסקיות שלכם.

עיצוב האתר ואיפיון חווית משתמש UX/UI. צוות המומחים שלנו יתכנן ויבנה את ה-Wireframes (הסקיצות המתארות את האפיון הוויזואלי של האתר), שיציג בפניכם תמונה מוחשית של פריסת מדורי האתר השונים; כיצד יונחו האלמנטים השונים בדפי האתר וכיצד יפעל בו הניווט. לאחר שתאשרו את ה- Wireframes נוכל להתחיל במלאכת עיצוב דף הבית ושאר דפי האתר.

פיתוח ו-QA. במהלך פיתוח האתר נשמור אתכם על קשר צמוד כדי לוודא שכל ההחלטות והביצועים מותאמים לצרכים ולרצונות שלכם ומתקדמים בדיוק לפי התוכנית. למעשה, צוות המפתחים המקצועי שלנו יקפיד על פיתוח כל דף באתר שלכם על סמך העיצובים והפונקציונליות שסוכמו ואושרו על ידכם מראש.

השקה והתאמות אחרונות. השקת האתר היא השלב האחרון בהליך בניית האתר. גם לאחר ההשקה נמשיך בפעילויות חיוניות שונות לחיזוק האתר, כמו:

מעקב אחר ההטמעה

הגשת האתר למנועי החיפוש

הפניית 301 במקרה הצורך (קוד סטטוס HTTP – שמבטיח כי לחיצה על הכתובת הישנה תפנה את המשתמש אוטומטית לכתובת החדשה של האתר שלכם)

והתאמות נדרשות אחרונות

הפרויקט עשוי להסתיים בשלב זה, אבל אם תרצו, נשמח להמשיך הלאה ולהבטיח את שגשוג המותג שלכם. לשם כך, נשתמש במיומנויות ובכלים הטכנולוגיים שהם מנת חלקם של הצוות המקצועי והמעולה שלנו, ולהציע לכם רעיונות מתקדמים שונים שמסוגלים להעלות את ערך המותג שלכם לטווח הארוך!

לדוגמה:

בניית אסטרטגיה דיגיטלית – מדובר בתוכנית המשתמשת במשאבים דיגיטליים כדי להשיג יעד אחד או יותר. אסטרטגיה זו מבוססת על 5 כללים:

הערכת ההשפעה האסטרטגית של העולם הדיגיטלי, כולל הסביבה התחרותית בה אתם פועלים וכיצד זו עשויה להשתנות עם הזמן.

הגדרת יעד דיגיטלי גבוה – אחרי הכול לערוצים דיגיטליים יש הרבה יותר כוח מכפי שאתם מדמיינים, לכן חשוב שהשאיפה הדיגיטלית שלכם תוצב ברף הגבוה ביותר.

הגדרת הערכים, האתיקה והחזון של החברה – נעזור לכם להציג את ערכי החברה שלכם בערוצים הדיגיטליים; תוך הקפדה על אסטרטגיה שעובדת בצורה אתית ומכווננת לחזון החברה. אלה יאפשרו לשמור על ערך המותג שלכם.

בניית תוכנית שיווקית באינטרנט – אחד היתרונות המובהקים של השיווק באינטרנט הוא הרבגוניות המדהימה שלו. לשיווק באינטרנט יש פוטנציאל להגיע להמוני לקוחות חדשים ולהביא אותם לאתר שלכם, כדי שתוכלו להתרחב ולצמוח.

כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר, נבנה עבורכם תוכנית שיווק אסטרטגית באינטרנט שתעזור לכם לראות את מלוא התמונה של מה שאתם רוצים להשיג, מתי תעשו זאת וכיצד. גם אם האסטרטגיה הראשונית תשתנה עם הזמן, עדיין היא תשאיר אתכם ממוקדים ביעדים שאתם רוצים להשיג בטווח הארוך.

כתיבת תוכן

כתיבת תוכן – כדי להגיע לקהל היעד שלכם אתם צריכים להיות מצוידים בכלים הנכונים. עם הצוות המקצועי שלנו יהיה לכם כל מה שנדרש כדי להתחבר ללקוחות הקיימים ולמצוא לקוחות פוטנציאליים חדשים. כתיבת SEO (Search Engine Optimization) נועדה לשפר את הדירוג שלכם במנועי החיפוש, והיא כוללת מחקר של מילות מפתח, כתיבת תוכן באיכות גבוהה וביצוע אופטימיזציה של הכותרות כדי להקל על הגלישה בין דפי האתר.

מתוך הבנה שבניית אתרים היא משימה מורכבת הדורשת שיתופי פעולה וסיעור מוחות, אנחנו מעמידים לרשותכם צוות דינמי, נלהב ומגוון המורכב מאנשים מקצועיים, יצירתיים ובעלי מעוף שפשוט אוהבים את מה שהם עושים!

הצוות שלנו מקפיד להתעדכן באופן שוטף בטרנדים ובחידושים העולמיים העדכניים ביותר, כך שיוכל לרתום את הטכנולוגיות החדשניות ביותר כדי לעזור לכם להגדיל את המכירות ולהרחיב את פעילות החברה שלכם.

צפו בתיק עבודות שבו מוצגים אתרים שונים שנבנו על ידי חברת אי.קיי.דיזיין.

לא מצאתם את שחיפשתם? זקוקים להכוונה? צרו קשר ונוביל אתכם בנתיבי העולם המקוון, בבטחה, במומחיות, במקצועיות ובאדיבות! התקשרו אלינו: 077-6203040

 

 

077-6203040
053-2747860
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה