דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

מערכת ניהול תוכן

מערכת ניהול התוכן היא למעשה מרכז השליטה שלנו על האתר. כיום, כל פרויקט בניית אתרים שהוא מעבר לדף נחיתה או אתר תדמית, ישלב בתוכו מערכת ניהול תוכן.

מערכת ניהול תוכן היא בעלת חשיבות מיוחד במיוחד לצורך ניהול אתרים עתירי תוכן. האלטרנטיבה היא העלאה בודדת של דפי HTML , וכשעסקינן באתרים רוויי תוכן , המשמעות של העלאה כזו יכולה להיות המון בלגן וחוסר שליטה על האתר.
דמיינו לכם מקרה שבוא תרצו להחליף את מספר הטלפון שלכם באתר שלכם ולאתר שלכם יש 123 דפים שונים, ללא מערכת ניהול תוכן תאלצו לשנות את כל הדפים בצורה ידנית.

נראה גם שמערכות ניהול תוכן יצרו מעין דמוקרטיזציה של המדיום האינטרנטי, שכן היא מאפשרת לכל אדם מן המניין, גם אם אין לו שום ידע בתכנות לנהל אתר אינטרנט למופת. למעשה ניתן לומר כי בניית אתר ללא מערכת ניהול תוכן היא בנייה חלקית ולא מקצועית. עם זאת , לפני שאנו ניגשים למלאכת בניית מערכת ניהול תוכן יש לשים לב לכמה מאפיינים שחשוב שיכללו במערכת, על מנת שתהיה פונקציונלית, אינטואיטיבית וידידותית למשתמש.

מערכת ניהול תוכן

מה חשוב לדעת על מערכות ניהול תוכן

• לפני הזמנת אתר אינטרנט מחברת בניית אתרים, חשוב לבקש ממנה הדגמה של מערכת ניהול התוכן. מערכת ניהול תוכן טובה היא כזו שהשימוש בה פשוט, מותאם אישית אליכם וקל להבנה.

• כאמור מערכת ניהול מהווה את מרכז השליטה שלנו על האתר ולכן חשוב לבדוק שחברת בניית האתרים שבונה עבורינו את האתר ואת המערכת נותנת תמיכה כלשהי למערכת. מעבר לתמיכה זמינה אנו באי קיי דיזיין מעניקים לכל לקוחות שלנו הדרכה חינמית על תפעול המערכת וניהול האתר.

• אחד האלמנטים הבעייתיים ביותר שעלול לצוץ במערכות ניהול תוכן הוא חוסר התאמה למנועי חיפוש. בעיות נפוצות במערכות כאלה, לרוב מן הסוג שמוצע בחינם על ידי חברות שונות, הוא מערכות ניהול שיוצרת תכנים משוכפלים. בנוסף ישנן מערכות ניהול תוכן שלא נותנות לכם לשנות את הגדרות הדף ולהוסיף מילות מפתח, תיאור וכותרות.

לסיכום מערכת לניהול תוכן היא חלק הכרחי בכל אתר דינאמי, ותאפשר לכם לשנות נתונים בקלות ובמהירות. המערכת תחסוך לכם כסף וזמן יקר ותהפוך את ניהול האתר שלכם לפשוט וקל.

077-6203040
053-2747860
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה