דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

אתרים קטלוגים

בניית אתר קטלוג

אתרים קטלוגיים הם אתרים המתאימים לעסקים המעוניינים להציג בפני הגולשים קטלוג מוצרים כלשהו. קיימים מגוון רחב של עסקים המעוניינים להציג ללקוחות קטלוג מוצרים וכך לאפשר לגולשים לראות את המוצר בעיניים ולהתרשם ממנו מעבר למידע טקסטואלי על המוצר.

יש עסקים שמעוניינים בבניית אתרים שמטרתם העיקרית תדמיתית, אלה מבקשים שירות של בניית אתר קטלוגי שהוא אתר תדמיתי ייצוגי. בניית אתרים כאלה מיועדת לצוד את עינו של הגולש ולהרשים אותו, והיא מאפשרת לו לקבל מקסימום מידע ויזואלי וטקסטואלי על המוצר אותו הוא מעוניין לרכוש, מבלי לבצע רכישה מקוונת של המוצר. היא עשויה לכלול גלריית מוצרים פשוטה או מרהיבה ומשוכללת עם אפקטים מורכבים בפלאש, תמונות מסתובבות ועוד. יש אתרים קטלוגיים שמהווים חנויות מקוונות לכל דבר, אלו דומים לקודמים אך הם גם מאפשרים לגולש לבצע רכישה של מוצרים אונליין.

אתרים קטלוגיים מתאימים למגוון רחב של עסקים וארגונים, קטנים כגדולים. חברה גדולה למכירת מוצרי קוסמטיקה יכולה להשתמש באתר קטלוגי לשם ביצוע מכירות אונליין של מוצרי קוסמטיקה שונים, וחברה קטנה העוסקת בשיווק משחקי עץ לילדים יכולה גם היא להציג באתר הקטלוגי שלה קטלוג של המוצרים שלה. היתרון באינטרנט הוא שבניית אתר קטלוגי מרשים, מעוצב נכון ומתפקד ביעילות, היא בניית אתר מנצח, בלי קשר לגודל העסק שמאחוריו.

המרכיב החשוב ביותר בתהליך של בניית אתרים קטלוגיים הוא ההתייחסות לגולש בין אם הוא לקוח קיים ובין אם הוא לקוח פוטנציאלי. בניית אתרים קטלוגיים מקצועיים צריכה להיות מחויבת לפיתוח אתרים נוחים וידידותיים לגולש המעוניין לקבל מידע על המוצרים השונים של האתר וכן עליה לאפשר לגולשים לבצע רכישות בקלות וללא הסתבכויות מיותרות. בנוסף לכך אתר קטלוג אופטימאלי הוא אתר דינמי המאפשר לבעל האתר לבצע בקלות שינויים ועדכונים של קטלוג המוצרים בהתאם לשינויים הממשיים המתרחשים בעסק.

בניית אתרים קטלוגיים

יתרונותיו של בניית אתר קטלוגי לעסק

אתר קטלוגי הוא זמין ונגיש בכל מקום ובכל שעה

אחד היתרונות של בניית אתרים באינטרנט הוא העובדה שאתר האינטרנט הוא זמין ונגיש בכל שעה ובכל מקום. כך אפילו זוג שעומד להתחתן עוד כמה חודשים ונמצא כעת בחו"ל יכול להסתכל בקטלוג של חנות תכשיטים כלשהי ולהתרשם ממגוון טבעות הנישואין המופיעות בו. עסק שיש לו אתר אינטרנט יכול להפוך במהירות לעסק גלובלי.

אתר קטלוגי הוא הכלי הטוב ביותר לשמירה על קשר עם לקוחות

בניית אתרים עסקיים מכל סוג שהוא מאפשרת לארגונים לשמור על קשר עם הלקוחות ולנהל מערכת יחסים שוטפת עם הלקוחות כך שהללו נהנים מקופונים, מבצעים, ניוזלטרים ועוד.

אתר אינטרנט קטלוגי הוא נדבך חשוב במערכת השיווק

בניית אתרים עסקיים מכל סוג שהוא, מאפשרת לעסקים חשיפה ממוקדת וגדולה בפני קהל היעד. בנוסף לכך העסק יכול להשתמש בשיטות השיווק והפרסום באינטרנט הממוקדות וחסכוניות הרבה יותר משיטות השיווק במדיות המסורתיות, וצפויות להניב בסופו של דבר רווחים נאים.

לצפייה באתרים קטלוגיים של חברת אי.קיי.דיזיין

077-6203040
053-2747860
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה