דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

בניית אתר קטלוג

אתרי קטלוג הם אתרים תדמיתיים בבסיסם עם מידע על החברה אך נוסף להם קטלוג מוצרים או פרויקטים המחולקים לקטגוריות שונות כאשר לכל מוצר או פרויקט יש תיאור משלו יחד עם כל המידע שרלוונטי אליו.

אתר זה מתאים לחברות או חנויות אשר להם מוצרים רבים והם מעוניינים להציגם בתור אתר האינטרנט. בדרך כלל חנויות צריכות אתרי קטלוג.

על בניית אתר קטלוג לא מתפשרים!

מהירות האתר – על מנת לקדם את האתר הוא חייב להיות מהיר, וכאשר מדובר באתר קטלוג, ישנה מורכבות, מכיוון שהאתר בעל עשרות ולעיתים אף מאות מוצרים המשתנים מדי זמן, לכן חשוב לעשות את זה אצל חברה מנוסה שתוכל לעשות את זמן המהירות הקצר ביותר בשביל חווית המשתמש ומנוע החיפוש.

היררכיה – אתרי קטלוג צריכים להיבנות בצורה היררכית ומסודרת על מנת לשמור על יחס המרה גבוה.

כאשר האתר מבולגן ולא מסודר אנחנו מתישים את הגולש וגורמים לו לעזוב בטרם ביצע רכישה. חברת בניית אתרים יודעת לבנות אתר קטלוג בצורה היררכית בצורה הטובה ביותר.

שרת –  לפעמים שרת לא מתאים יכול לפגוע בביצועי האתר, וקריסות של השרת יכולות לגרום לו להיפגע גם בעיני מנועי החיפוש. חשוב לבחור אחסון ושרת טובים המתאימים לאתרי קטלוג – לא כל אחסון מתאים לאתר קטלוג!

תמיכה- חשוב שתהיה תמיכה מסביב לשעון כמשדובר באתר קטלוג. איננו רוצים שהלקוח שלנו יאבד לקוחות בגלל תקלה כזו או אחרת, ולכן אנחנו מציעים תמיכה מסביב לשעון.

077-6203040
052-4701670
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה