דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

מערכת וורדפרס חוגגת 10 שנים

מערכת וורדפרס הפופולארית תחגוג בקרוב 10 שנים לשחרור הגרסה הראשונית. לרגל החגיגות, כדאי ללמוד מעט אודותיה והשימוש בה אשר עשוי להועיל לכל אחד.

במסגרת החגיגות, צפויים אירועים שונים ומפגשים בכל רחבי העולם. הגרסה הראשונית של הכלי שוחררה כבר בשנת 2003, ומאז הספיקה להגיע לשליטה על כ-60 מיליון אתרי אינטרנט. אך מעבר לכך, לחברה יש סיבות נוספות לחגוג- הגרסה החדשה כבר זכתה למספר הורדות גבוה מאוד, ואילו הגרסה שעתידה להגיע כוללת בתוכה שינויים ושכלולים שככל הנראה רק יתרמו לפופולאריות שלה בקרב המשתמשים.

אודות וורדפרס

זוהי למעשה היא מערכת ניהול תוכן הפופולרית בעולם אשר מאפשרת למשתמש ליצור אתר אינטרנט או בלוג. וורדפרס יצאה לאור בשנת 2003 עם שחרור גרסתה הראשונה וכיום היא שולטת על כ60 מיליון אתרי אינטרנט כאשר בכל יום נוספים עוד כ100 אלף אתרים. פלטפורמת וורדפרס כוללת בתוכה מערכת ידידותית למשתמש אשר בעזרתה הוא יוצר דף האינטרנט המותאם לצרכיו. מאפיין עקרי של המערכת הוא שלא קיימת בה מגבלת עיצוב ולכן ניתן להתאים את האתר לכל צורך בהתאמה אישית בכל הרמות. בנוסף במערכת קיימת אפשרות "רשת אתרים" שבעזרתה יכול המשתמש ליצור מספרי אתרי אינטרנט או בלוגים על גבי אותה פלטפורמה, כך שאין צורך להוריד פלטפורמה נוספת.

עם התפתחות תעשיית התקשורת והתרחבות השימוש במכשירים חכמים הוציאה החברה גרסה של המערכת המותאמת למכשירים הסלולריים ולטאבלטים. וורדפרס מופצת באופן חופשי והיא כתובה בשפת PHP שבעזרתה ניתן לחבר את המערכת אל בסיסי הנתונים המתאימים כדוגמת MYSQL.

מערכת וורדפרס

בניית אתרים בוורדפרס

פלטפורמה זו היא מגוונת ומרובת אפשרויות שמקלות על המשתמש ליצור אתר המותאם לצרכיו. היא כוללת ערכות נושא כך שניתן לבחור עיצוב מוכן ולהחליף אותו במקרה הצורך. בתוך מערכת זו ישנה מערכת של וידג'טים שניתנים לעיצוב והזזה על גבי האתר. בנוסף קיימת מערכת תפריטים ששימושה פשוט ובעזרתה ניתן ליצור מערכת ניווט תוך אתרית. מטרתה היא לאפשר בניית אתר אינטרנט ללא כל ידע ממשי קודם בבניית אתרים בוורדפרס או בכלל. למשתמשים המנוסים יותר קיימת אופציית עריכת קבצי HTML ו PHP כך שהם יכולים לערוך במקצועיות יותר את אתר האינטרנט או הבלוג שלהם. יתרון גדול בבניית אתרים בוורדפרס הוא שאתרים הבנויים במערכת זו נמצאים במקום גבוה יותר בחיפוש בגוגל בגלל הדרך שבה הם בנויים ולכן תהליך הSEO טוב יותר.

למעשה, הוורדפרס הוא כלי המאפשר למשתמשים בכל הרמות ליהנות מיכולת בניית אתר פשוטה ויעילה לאתר מותאם אישית באופן אופטימלי.

077-6203040
053-2747860
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה