דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

עיצוב אתרים: מה לא לעשות?

עיצוב אתרים מוצלח יכול לתרום מאוד לחוויות הגולש שלך ולשרת את המסרים השיווקיים שלך. עיצוב אתרים פחות מוצלח עלול להבריח את הגולש מאתרך כל עוד נפשו בו. אם, משום מה, אתה מעוניין דווקא באופציה השנייה הנה כמה דרכים מוצלחות במיוחד לעצבן את הגולשים על ידי עיצוב אתרים קלוקל:

  1. בצע שיווק אגרסיבי באמצעות חלונות קופצים ואל תשכח לכסות את כל האתר בבאנרים – רצוי שאלה יהיו גדולים במיוחד.
  2. לווה את החלונות הקופצים במוסיקת רקע לאתר, השתדל שתהיה מעצבנת במיוחד, שתתנגן במחזורים אינסופיים, ושלא תכיל יותר משלושה תווים.
  3. טיפ נפלא להתשת הגולשים: הקפד על עיצוב אתרים המכילים קבצי תמונות כבדים במיוחד, כאלה שיאריכו באופן משמעותי את זמן טעינת האתר. אם זה לא יספיק על מנת להבריח את הגולש תתנחם בעובדה שקיימת סבירות גבוהה שהוא לכל הפחות יירדם בזמן הגלישה .
  4. אם מסיבה תמוהה כלשהי הגולש שלך הצליח לשרוד את החלונות הקופצים ואת מוסיקת הרקע, השתדל לנסח טקסטים עילגים מלאים בשגיאות כתיב, עם התייחסות מינימאלית לסימני פיסוק.
  5. אתה יודע מה, עזוב, אל תעלה תוכן בכלל לאתר שלך, תוכל תמיד להסתפק רק בבאנרים. כך, במקום להבריח את הגולש תהיה בטוח שהוא לעולם לא יגיע אליך מלכתחילה. בלי תוכן, גוגל פשוט לא ידע על קיום האתר שלך.
  6. עיצוב אתרים המוגבלים באפשרויות הניווט שלהם יבטיח שהגולש לא יבצע פעולות נוספות באתר מעבר לחשיפה לעמוד הבית שלך. אי לכך, מעט ביצירת קישורים פנימיים, הסתר את התוכן במסגרת קטנטנה, רצוי מצד שמאל למטה, וותר על הפונקציה של מפת האתר.
  7. אם בכל זאת אתה מתעקש שהאתרים שלך יכילו קישורים לעמודים פנימיים תוודא שכל לינק יפתח את עמוד התוכן בעמוד נפרד. גולשים מתעבים את זה.
  8. עיצוב אתרים המבוססים אך ורק על טכנולוגיית פלאש יכול להבריח גולשים באופן מסוגנן במיוחד. רצוי שעמוד הבית שלך יושתת כולו על סרטון פלאש, בן 5 דקות לפחות, שאינו מכיל את האופצייה "דלג". השתדל שכל העמודים הפנימיים, כולל כפתורי הניווט, יתבססו גם הם על טכנולוגיית פלאש.

מה לא לעשות בעיצוב אתרים

עיצוב אתרים שיתבצע בצורה כזאת הוא יעיל במיוחד להברחת גולשים שכן הוא משלב מספר טכניקות יחדיו: עיצוב אתרים המבוססים על פלאש יבטיחו שגוגל יתקשה באינדוקס האתר שלך, סרטוני הפלאש יתישו את הקוראים שלך, הם ישתלבו נהדר עם מוסיקת רקע (ראה סעיף2), ולרוב הם יבואו על חשבון תוכן אמיתי ושימושי לגולשי האתר שלך.

אם התחרטת ואתה דווקא מעדיף לוותר על עיצוב אתרים שאינם ידידותיים לגולש ולמנועי החיפוש, אנא וודא שאף אחד מהסעיפים שברשימה לא מופיע באתר שלך. אם אתה זקוק לעזרה מקצועית בעיצוב אתרים, צוות גרפיקאים של מומחים בעיצוב אתרים זמין אצלנו ב EKdesign תמיד לשרותך.

077-6203040
052-4701670
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה