דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

בניית אתרים לטלפונים חכמים ומכשירים נוספים

עולם האינטרנט כבר לא נמצא רק על המחשב שלנו , היום כמעט בכל טלפון סלולארי מהדור החדש ניתן לגלוש לכל אתר אינטרנט שנרצה. אתרי האינטרנט שמעוניינים להיות מוצגים באופן מיטבי במכשירי הסלולר החדשים כגון iphone או לחילופין מכשירים מבוססי מערכת הפעלה אנדרואיד, חייבים להתאים את עצמם לתצוגה של מכשירי סלולר.

ההערכה היא שבשנים הקרובות יותר ויותר אנשים יגלשו דרך מכשירי הסלולר אל האינטרנט ולא באמצעות המחשב הנייד שלהם, ולכן כל מי שמאיתנו המעוניין לא לפספס את נתח השוק הגדול והטמון במכשירי האייפון וחבריו רצוי שיהיה לו אתר אינטרנט שיוצג באופן מיטבי על מסכי האייפון והאייפד למיניהם. בעקבות המרדף אחרי חברות בניית אתרים שיספקו את המענה חברת EKdesign העמידה בפניה מטרה לספק ללקוחותיה את המענה הדרוש להתאמת האתרים למכשירי טלפון חכמים.

Ekdesign הינה חברת בניית אתרים המציע שירותי בניית אתרי אינטרנט למובייל. החברה שלנו מציע ללקוחותיה חבילת שירות שמטרתה לאפשר התאמה מלאה ואופטימלית של אתר האינטרנט אל הטלפונים החכמים שהולכים להציף אותנו בעתיד.

מכשירים חכמים

כדי להתאים אתר אינטרנט יש לנקוט בכמה צעדים ולהתייחס לכמה פרמטרים חשובים שהם:

התאמת אתר לדפדפן סלולרי

במכשירי האייפון יש שימוש בדפדפן שנקרא ספארי ומכשירי אנדרואיד יש שימוש בדפדפן כרום, וכדי שהעמודים באתר האינטרנט שלכם יהיו מותאמים לדפדפן כרום וספארי יש צורך בביצוע פעולות שונות לשם התאמת האתרים לדפדפנים אלו.

  • התאמת התכנים כך שניתן יהיה להציג אותם בקלות על מסכי האייפון שהם בעלי מימדים קטנים יותר, התכנים צריכים להגיע אל הגולש ללא הפרעות של פרסומות ובאנרים שונים וללא צורך בגלישה ארוכה ובהקלקות רבות מדי.
  • יצירת אתר אינטרנט שלא נחשב לאתר כבד ולא כולל בתוכו אפליקציות כבדות שפוגעות בנגישות של האתר ובידידותיות שלו כלפי מי שגולש לאתר דרך האייפון . אתר כבד שלא יותאם לאייפון יתקשה להציג את עצמו וכך יאבד גולשים רבים.
  • טיפול בסוגיית הפלאש – עד היום דפדפן ספארי שקיים במכשירי האייפון עדיין אינו מסוגל לקרוא אתרי פלאש , ולכן אתרי אינטרנט שרוצים להיות מוצגים באופן מיטבי באייפונ'ס למיניהם צריכים להיות ללא מרכיבי פלאש , יש מי שמוותר על הפלאש לגמרי ויש כאלו שבוחרים להשתמש בטכנולוגיות חליפיות כדי להציג אפקטים הדומים לאפקטים של טכנולוגית הפלאש. מעבר לכך עם כניסת טכנולוגיית בניית אתרים ב HTML 5 ו Jquery ניתן לעצב אתרים נהדרים שיענו על הדרישות שלכם.
077-6203040
053-2747860
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה