דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

כיצד בונים אתר בצורה נכונה?

בימים אלו, האינטרנט הפך להיות חלק משמעותי בחיינו. אם נעצור רגע לחשוב על כמות הפעולות היום-יומיות שאנו מבצעים דרך האינטרנט נגיע למספר עצום. רשת האינטרנט פתחה בפנינו גישה למקורות אינסופיים של מידע. מבחינה עסקית, היום כל בעל עסק יודע שאם אין לו שום 'טביעת אצבע' באינטרנט, מבחינה פרקטית הוא לא קיים. תחשבו על זה, כשאתם מחפשים שירות כלשהו, מה הדבר הראשון שאתם עושים? בודקים באינטרנט כמובן. לכן, בעל עסק אשר חפץ חיים, חייב לדאוג לכך שיהיה אתר אינטרנט לעסק שלו.

בניית אתרים – כיצד מתחילים?

לפני שנתחיל, חייבת להתבסס ההבנה כי יחד אתכם ישנם עוד הרבה בעלי עסקים שיש להם אתר אינטרנט. אתם רוצים שהאתר שלכם יבלוט מעל האתרים האחרים. עיצוב מעניין, תכני מידע רלוונטיים וברורים וממשק נוח לשימוש הינם חלק מאותן תכונות אשר ישדרגו את 'כרטיס הביקור' (האתר) של העסק שלכם.

ברמה הבסיסית, מכיוון שהאתר שלכם נועד לתווך ללקוחות את החזון העסקי שלכם, בניית האתר מתחילה גם בגיבוש אותו חזון, זאת יחד עם המאפיינים שהינכם מעוניינים להדגיש.

שלב זה ושלב בניית האתר מתקיימים יחדיו. לאחר הפנייה שלכם לחברה לבניית אתרים, אתם נכנסים לתהליך מסודר לשלבים שבו אתם וצוות הבנייה פועלים ביחד במטרה ליצור עבורכם את כרטיס הביקור הטוב ביותר שיכול להיות לעסק שלכם.

בניית אתרים בצורה נכונה

תהליך בניית אתר

תהליך הבנייה מתחיל, כמו בבניית בית, מהתוכניות. ראשית כל, אתם מחליטים אילו קהל לקוחות האתר שלכם נועד לתפוס. החלטה זו נוגעת לעניינים מרכזיים כמו תוכן האתר עצמו, והדברים שתעדיפו להדגיש. ישנם גם סוגים שונים של אתרי אינטרנט, חלקם אינטראקטיביים ומהווים ערוץ תקשורת עם הלקוחות בפני עצמם ואילו חלקם נועדו רק בכדי להקנות מידע כללי על העסק ואמצעי התקשרות אחרים.

בהמשך מתקיימים שלבים טכניים הקשורים לבנייה עצמו של האתר. דברים כגון כתיבת התוכן, עיצוב אתרים חזותי, גרסאות הרצה ועוד.

דגשים לבניית אתרים נכונה

קיים מגוון רחב של אפשרויות לבניית אתרים בגישת 'עשה זאת בעצמך'. ישנם אתרי לימוד ופלטפורמות שונות המאפשרות בנייה עצמית של אתר מאפס. אבל, כפי שהוצג בהתחלה, ישנה כמות עצומה של אתרים אשר צפים ברשת ובכדי שהאתר ישמש לכם כמנוף לקידום עסקי, הוא צריך להיות איכותי ומיוחד.

לכן, אנשים רבים בוחרים לפנות לחברה מקצועית לבניית אתרים אשר תוריד מהם את העול הזה. בתור בעלי עסק, עדיף לכם להשקיע את מירב המשאבים במה שאתם עושים הכי טוב – העסק שלכם.

קידום אתרים – לקוחות

אחרי שבניתם אתר אתם כבר נמצאים בדרך הנכונה. עכשיו כל מה שנשאר זה לגרום ללקוחות פוטנציאליים להגיע אל האתר אחת הדרכים היותר מוצלחות למשוך גולשים לאתר נקראת "קידום אורגני", הכוונה היא לגרום לאתר אינטרנט להופיע במיקום גבוה בתוצאות החיפוש של מנועי חיפוש שונים כגון גוגל יאהו וכ' עבור ביטוי מסויים.

חלק ניכר מתהליך הקידום האורגני טמון בקוד האתר עצמו, כך כאשר אתם בונים אתר חשוב לעשות זאת עם חברה מקצועית שיש לה את היכולה לבנות את האתר בהתאמה למנועי החיפוש השונים.

אתר אינטרנט, כרטיס הביקור החשוב ביותר שלכם. פנו עוד היום לחברה מקצועית לבניית אתרים.

077-6203040
053-2747860
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה