דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

תהליך של לבנות אתר

היום כל בעל עסק חייב שיהיה לו אתר אינטרנט. בשביל שגם לעסק שלנו יהיה אתר איכותי שימשוך את הלקוחות הפוטנציאליים ויגדיל את הרווחים שלנו עלינו לשכור חברת בניית אתרים שתבנה לנו את האתר. הקמת אתר אינטרנט זה תהליך שכולל עבודה רבה על עיצוב האתר, עיצוב חוויית המשתמש וגם התאמה של האתר לדרישות ולרצונות שלנו הלקוחות. בשביל שהאתר שלנו יהיה איכותי אנחנו חייבים להשקיע הרבה עבודה ומחשבה בתכנון שלו. ככל שנשקיע יותר בתכנון של האתר שלנו כך הוא יהיה יותר איכותי ויותר פופולארי בקרב קהל הגולשים.

למה חשוב לאפיין את האתר?

בכל תהליך של בניית אתרים באשר הם חשוב לשים דגש על אפיון האתר. אפיון אתר אינטרנט זה למעשה תהליך בו בונה האתר מאפיין את הקהל הפוטנציאלי שאליו האתר יפנה, את השירותים אותם האתר יציע וגם את הצרכים שהאתר צריך למלא. כך למשל בונה האתרים יבנה את האתר לפי סוג האפיון שלו; האם האתר הוא אתר של חנות מקוונת? האם האתר הוא אתר תדמיתי? האם האתר נועד לספק מידע? או שהוא מפרסם נותן שירות מסוים? לפי הדרך בה נאפיין את האתר נעצב אותו ונבנה את הממשקים שבו. כך למשל באתר שהוא חנות מקוונת נשים דגש רב על המוצרים השונים ובאתר שהוא תדמיתי נשים דגש רב על הייצוגיות שלו והרושם שהוא משאיר על הגולש.

תהליך בניית אתרים

תהליך בניית אתרים – למה חשוב לשים לב שאנחנו מקימים אתר אינטרנט?

למה חשוב שנשים לב בתהליך של הקמת אתר? הקמת אתר אינטרנט מצריכה מתן תשומת לב לכל מה שיש באתר מהפרטים הקטנים ביותר ועד הפרטים החשובים. כאשר אנחנו מקמים אתר אינטרנט חשוב שנוודא שהאתר לא מלא ביותר מדי דימויים של תמונות. לפעמים יותר מדי תמונות גורמות לגולש לחוש כאב ראש ואז הוא עוזב את האתר ולא חוזר אליו. ככל שהאתר שלנו יהיה פשוט יותר כך הוא יהיה זמין יותר ונגיש יותר לגולש.

לסיכום, ניתן לומר שעל ידי כך שנקים אתר אינטרנט נקדם את הקשר של העסק שלנו עם הלקוחות. האתר יוכל להביא יותר לקוחות לעסק שלנו וכך המכירות והרווחים הכספיים שלנו יגדלו. הבנייה של האתר צריכה להיות תהליך בו נאפיין את קהל היעד של האתר (ושל העסק שלנו) ואת המטרות שיש לנו מהאתר. לאחר שנדע מיהו קהל היעד ומה המטרות של האתר תהליך הבנייה שלו יהיה קל ויזרום.

077-6203040
052-4701670
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה