דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

פרסום אתרים בגוגל

בעלי עסקים רבים, קטנים וגדולים, מתלבטים האם לפרסם את העסק שלהם בקישורים הממומנים של גוגל אדוורדס או האם עליהם להשקיע בקידום אתרים אורגני אצל חברת קידום אתרים. ישנם גם בעלי עסקים המפרסמים בקישורים הממומנים במקביל לקידום אתרים אורגני בגוגל. מה נכון יותר עבור העסק שלך?

שני סוגי הקידומים מקבלים חשיפה זהה בגוגל כאשר פרסום בגוגל אדוורדס מקבל חשיפה מצד שמאל של התוצאות האורגניות ומעליהן במקרים רבים. הקישורים האורגניים מקבלים חשיפה גבוהה מאוד כיוון שממומקמים במרכז המסך. מי שבאמת מעוניין להיות הראשון בגוגל בתחום תחרותי יהיה חייב לפרסם בקישורים הממומנים של גוגל המתפרסמים מעל התוצאות על מנת לקבל את שיעור ההקלקות הגבוה ביותר של משתמשים שהם בעצם לקוחות פוטנציאליים.

פרסום בגוגל הוא הפרסום הנכון ביותר לטווח הקצר! העסק שלנו מתחיל לקבל כניסות ופניות תוך זמן קצר מאוד, הקמפיין שלנו עולה לאוויר תוך מספר דקות מרגע שסיימנו לבנות אותו ולכן הזמנים מתקצרים משמעותית. כיוון שתחום קידום אתרים נפוץ כבר שנים רבות, אתרים רבים מיקומו את עצמם בעמוד הראשון, השני השלישי וכן הלאה בגוגל וקשה מאוד להזיז אותם מהמיקומים שלהם. קידום אתרים אורגני יכול לקחת גם חצי שנה, שנה ואף יותר על מנת להביא אתר לתוצאות טובות בעמוד הראשי של גוגל ולכן לבעלי עסקים שמקדמים את עצמם אורגנית, מומלץ להשקיע בפרסום קישורים ממומנים בגוגל במקביל על מנת כן לקבל פניות בזמן שהאתר שלהם עדיין לא מדורג במקומות הטובים בגוגל.

פרסום בגוגל

הפרסום בגוגל אדוורדס הוא פרסום מיידי, רווחי ובעל החזר גבוה על ההשקעה עבור קמפיינים המנוהלים בצורה מקצועית על ידי מומחה פרסום בגוגל.

בעלי עסקים רבים משקיעים 3000 ש"ח בחודש ואף יותר עבור קידום אתרים אורגני על ידי חברה מוכרת כאשר במקביל על מנת להיות מקום ראשון בגוגל בכל מילות המפתח שלהם ידרשו סה"כ 2000 ש"ח תקציב בלבד. מומלץ עבור כל מי שמעוניין להשקיע בגוגל לבחון חודש אחד לפחות טרם התחלת קידום האתר בצורה אורגנית – במקרים רבים לא משתלם לקדם אורגנית כיוון שהפרסום בגוגל אדוורדס זול בהרבה והמקום הראשון מובטח ללא תחרות.

לסיכום, אם אתה בעל עסק שמעוניין לפרסם את עצמו בגוגל, פנה למומחה פרסום בגוגל וקידום אתרים לקבלת ייעוץ ראשוני לגבי מילות המפתח שאתה מעוניין לפרסם בהם. אל תיתן לאנשי המכירות לשכנע אותך, דרוש לדבר עם אדם טכני בחברה ובדוק איתו ספציפית לגבי התחום שלך – האם כדאי לפרסם בקישורים הממומנים או לקדם אורגנית.

077-6203040
053-2747860
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה