דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

בניית אתרי מכירות וחנות וירטואלית

אתרי מכירות הם דבר שכבר שגור בחיינו באופן יומי ונפוץ. תרבות הצריכה המשתכללת נשזרה באופן טבעי בתרבות האינטרנטית והעולם הטכנולוגי החדשני. אך לא דיי בשילוב, וכל העת אנשי מקצוע רבים עובדים לשם שיפור תהליך הקנייה באתרי המכירות.

ישנה חשיבות רבה לשיפור תהליך הקנייה באתרי המכירות, זאת משום שיש בכוחה להגדיל באופן משמעותי את הכנסות החברה או המותג – שככל שהתהליך יהיה משופר יותר, פשוט לשימוש ומזמין, כך ימשוך קונים רבים להעדיפו ואת הנוחות הגלומה בו על פני קנייה רגילה או על פני ויתור על קנייה מאי אילו סיבות.

אתרי מכירות

אתרי מכירות הם אתרי אינטרנט, אשר מיועדים לקדם ולאפשר רכישה של מוצרים או שירותים מבית עסק מסוים. באמצעות אתרי מכירות מציגים עסקים שונים את מוצריהם ושירותים על כל פרטיהם באתר, והמתעניינים והמעוניינים יכולים אף לרכוש אותם ישירות דרך אתר האינטרנט, ללא יציאה מהבית או אפילו שיחת טלפון.

נפיצותם של אתרי המכירות הולכת וגוברת עקב העניין הגובר של הציבור הצרכני ברכישות מקוונת. צרכנות שכזו, מעמידה את הלקוח במרכז- הוא זה השולט על המוצרים אליהם ייחשף, ללא גורם חיצוני שעלול להשפיע על תהליך הקנייה, מתי הוא יבצע את הרכישה, איך הוא יבצע את הרכישה ובאיזה אמצעי תשלום וכמובן האפשרות לבצע סקר מחירים מעמיק ללא התערבות של מוכרים או פיתויים חזותיים למיניהם. הרכישה המקוונת מגלמת את אחד הצרכים המבוקשים ביותר כיום- הנוחות. בעצם אי היציאה מהבית לשם קנייה במיוחד, ניתן גם לחסוך במשאבים כמו דלק וזמן, וגם להימנע מפיתויים מיותרים.

למעשה זהו מצב שבו כל הצדדים מרוצים, גם העסק עצמו מרוויח מאוד מהעניין- בנוסף ללקוחות אשר מגיעים אל העסק פיזית, נוספים לו הלקוחות שאין באפשרותם להגיע או שפשוט מעדיפים שלא, וכך בעצם נוצר עידוד טבעי והרחבה של מעגל הלקוחות או צרכני המוצרים. בנוסף, מכירה מקוונת מאפשרת גם חיסכון בכוח אדם ובשרות לקוחות, משום שכל ה"עבודה" בעצם נעשית בידי הלקוח עצמו.

כיצד פועל אתר מכירות?

אתר חנות מבוסס על שירותי סליקת אשראי. על ידי השירות הזה, מתאפשר התשלום בכרטיס אשראי דרך האינטרנט. למעשה, ללא אפשרות מכירת זו אתר לא יהיה אתר מכירות משום שלא יהיה אפשר לרכוש ממנו מוצרים באופן ישיר. שירות הסליקה, הוא למעשה מין הסדר שנעשה עם חברות האשראי ואשר מאפשר את תהליך הקנייה, לשם התקנת מערכת כזו באתר נדרש לאבטח את האתר בצורה מקיפה וקפדנית מפני פריצות וגניבת פרטים ולשם הקניית תחושת ביטחון מלאה אצל הלקוח ביחס לקנייה מהאתר.

חנות וירטואלית

חנות וירטואלית

חנות וירטואלית היא החלק המכירתי באתר מכירות. אתר מכירות יכול להיות אתר רגיל לחלוטין המכיל מידע פרטים ואופציות שונות, אך הוא הופך להיות את מכירות ברגע שקיימת בו חנות וירטואלית שממנה אפשר לקנות מוצרים באמצעות מערכת סליקת האשראי. החנות הווירטואלית משולבת באתר כחלק ממנו ולמעשה מוצגת ללקוח בצורת עמוד או לשוניות באתר שבהם מופיעים השירותים או המוצרים המיועדים לרכישה מקוונת.

בחנות הווירטואלית הלקוח יכול לסייר באוות נפשו לבחור לסמן ולצבור פרטים אותם הוא הוא מעוניין לרכוש, וכל זאת בצורה נוחה ויעיל ובלי לצאת מהבית. לאילו שאתרי מכירות נראים להם עדיין מעט נועזים מידיי, אל חשש – בכל אתר מכירות קיים תקנון אשר מבהיר ללקוחות ומגבה באופן חוקי ומשפטי את זכויותיו של הקונה והתחייבויות העסק כלפיו. בנוסף, אופן הרכישה והשימוש באשראי מוסבר באופן ברור, וכולל גם מדיניות החזרה החפה וביטול עסקה בהתאם לחוקי העסקים הנהוגים. מטרתו של התקנון היא גם להוות מין חוזה עבודה בין הצרכים לעסק, וגם להגן על העסק מבחינה משפטית כך שלא יהיו אי הבנות אצל הלקוח בקשר לפרטי הקנייה שעלולות לערב גורמי חוק ומשפט.

שיפור תהליך הקנייה באתרי מכירות

כאמור, החנות הווירטואלית, שירות סליקת האשראי, ועוד פעולות רבות נעשות לשם הרחבת קהל הצרכנים ונוחות השירות, ובעצם לשם תהליך הקנייה באתרי מהכירות. עם השנים הקנייה המקוונת (אינטרנטית) נהיית נפוצה ומבוקשת יותר ויותר והתהליך שבעבר היה מאין גישוש באפלה, קנייה לש דברים כאשר לא ברור מה באמת יגיע, ואיך, ומהי מידת הבטיחות של פעולה כזו- הופך אט לתהליך פשוט מאין כמוהו, בטיחותי ומשפר את חווית הקנייה באופן כללי ובכל תחום צרכני.

כיום צצים מכל עבר אתרי מכירות ייעודיים, או אתרים של חברות ובתי עסק אשר מוסבים לאתרי מכירות ומכילים לפתע את האפשרות הנהדרת של קנייה ישירה מאתר האינטרנט. באתרים החדשניים הללו, כבר ניתן לבחור ולבחון מכל כיוון ואופן את המוצר, טיבו, מידותיו, הצבעים, ניתן לראות תמונות של המוצר מזוויות שונות, ובמקרי הצורך ניתן גם להחזיר את המוצר לבטל את ההזמנה או לשלוח את המוצר חזרה לחברה ולהחליפו במוצר אחר. קנייה מקוונת שבעבר נראתה לרבים שקנייה שאיננה בטוחה מבחינת סודיות והגנה על פרטיהם האישיים, כיום רווחות מאוד תודות למדיניות האבטחה שמשוכללת שמקיימים אתרי המכירות השונים.

חברתנו מתמחה בבניית אתרי מכירות וחנויות וירטואליות ונשמח להציע לכם את השירותים המקצועיים שלנו בבית החנות האולטיבמיטית עבור הלקוחות שלך.

077-6203040
053-2747860
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה