דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

חנות וירטואלית

במדינות רבות ברחבי העולם, רכישה וירטואלית של מוצרים הפכה כבר לפעילות שבשגרה. במקום לשוטט בקניונים או במרכזים מסחריים, בוחרים הלקוחות לרכוש את המוצרים/שירותים בהם הם מעוניינים באמצעות שימוש באפשרויות רכישה ווירטואלית דרך רשת האינטרנט.

רכישה בחנות וירטואלית הינה פחות נפוצה במדינת ישראל, אך ניתן לראות כי בשנים האחרונות המנהג רווח יותר ויותר והלקוחות הישראליים מבינים כי רכישה וירטואלית הינה אופציה לקנייה בטוחה שמתבצעת בסביבה הנוחה של ביתם הפרטי.

חנות אונליין

בכדי לפתוח חנות אונליין יש ליצור מערכת מסחר פנימית לאתר שלכם. מכיוון שמדובר במערכת העוסקת בכספם של לקוחותיכם, מערכת המסחר צריכה להיות בנויה באופן מקצועי ביותר.

גם במידה ומדובר במוצרים או השירותים האיכותיים ביותר, לקוחות לא ימהרו לרכשם במערכת מסחר שלא משדרת אמינות וביטחון ברמה הגבוהה ביותר.
מלבד ביטחון, חשוב כי מערכת המסחר שלכם תכלול אפשרויות תשלום שונות ומגוונות בכדי להתאים להעדפותיהן השונות של הלקוחות. ישנם לקוחות אשר מעדיפים לשלם באמצעות כרטיס אשראי ואחרים המעדיפים לשלם באמצעות העברה בנקאית. שיטת התשלום הנפוצה כיום בעולם הינה באמצעות גופי צד שלישי כגון PayPal אשר מקנים ללקוחות אפשרות תשלום בטוחה ואנונימית יחסית לתשלום באמצעות כרטיסי אשראי.

חברת אי קי דיזיין מתמחה בהקמת חנויות אונליין ומחזיקה בניסיון רב באספקת שירותי בנייה ופיתוח לאתרים עסקיים. מערכות המכירה שלנו מציעות אפשרויות תשלום בטוחות ומגוונות, בדיוק כפי שהלקוחות דורשים.

הקמת חנות וירטואלית

חנות וירטואלית

לפני התשלום והמכירה עצמם החנות הווירטואלית שלכם צריכה להציג את מוצריה/שירותיה בצורה נכונה ומעוררת חשק לרכישה.
ממש כמו בחנות אמיתית, הדרך שבה תציגו את מרכולתכם תשפיע במידה רבה על האפשרות שהלקוחות ירכשו אותה.

רכישות בעולם הווירטואלי מתנהלות בצורה שונה מאשר בחנות מחוץ לעולם הווירטואלי והן מקיימות דגשים משלהן. המידע שמסופק ללקוחות, בין אם באמצעות טקסט ובין אם באמצעות תמונות וסרטונים, צריך להיות מאורגן בצורה נכונה ומקצועית.

הידע לבניית קטלוגים ווירטואליים שכאלו הינו מורכב ואנשי מקצוע אשר מתמחים בבניית קטלוגים שכאלו צוברים אותו במשך זמן רב.

077-6203040
053-2747860
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה