דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

הבילדרים המומלצים ביותר לוורדפרס

אתם לא יודעים מה זה וורדפרס, אתם מפספסים את אחד הכלים הכיפיים בעולם. חד-משמעית. לא, זו לא הגזמה: בתחום בניית האתרים, יש מעט מאוד כלים שנחשבים טובים יותר ממנו, אם בכלל, ולכן בכלל לא מפתיע שמשתמשים בו בכל העולם ולכל צורך. הוא הרי טוב כל כך, כבר אמרנו…

וורדפרס הוא למעשה כלי חינמי לבניית אתרים, והוא שואף לעשות את הדברים הכי פשוט שאפשר כדי שגם אנשים שלא מבינים בתכנות (כמו רובינו – וכנראה כמו רוב מי שיקרא את הכתבה הזו) יוכלו לבנות בעצמם אתר יפה וראוי.

אחד הכלים שמאפשרים את זה הוא הבילדר – תוסף או כלי שאפשר להשתמש בו בוורדפרס כדי ליצור עמודי תוכן ואפילו מבנים שלמים באתר, ושוב – גם אם הקשר ביניכם לבין תכנות ובניית אתרים הוא כמו הקשר בין בננה לבלוק איטונג.

קיומם של הבילדרים הופך למעשה את תהליך בניית האתר לקצר משמעותית ופשוט משמעותית, מכל בחינה שהיא. גם אם אינכם מעוניינים לבנות את האתר בעצמכם, הבילדרים (והפיצ'רים שסביבם) יבטיחו שהאתר שלכם יוקם במהירות על ידי אנשי מקצוע, וכמובן – יעלה הרבה פחות מבעבר. אם תחקרו את העניין, תתפלאו לגלות כמה אתרים שאתם מכירים נבנו בוורדפרס, בעזרת אותם בילדרים.

כתיבת בלוג בוורדפרס

גם כאשר מדברים על הקידום האורגני של האתר, בילדרים מאפשרים בנייה גמישה ונוחה מאד לתהליך עבודה של SEO ועל כן יכולים לסייע גם לתהליך הקידום.

עכשיו, כדי שתבינו בדיוק מה יש לנו כאן, ריכזנו לכם כמה בילדרים מומלצים לוורדפרס:

beaver builder

יוצרי הבילדר הזה טוענים שכבר 275 אלף אתרי וורדפרס נבנו בעזרתו – והסיבה לכך, כנראה, היא הנוחות שהוא מציע. הבילדר הזה מעמיד לרשותכם שורה ארוכה של תבניות (טמפלטים) שבעזרתן העמוד שלכם ייראה נפלא, אך יותר מזה – הוא מאפשר לכם למקם כל תוכן, והכוונה היא לכל תוכן באשר הוא, היכן שתרצו על העמוד, בדיוק של פיקסלים בודדים.

ה- beaver builder הוא בילדר בתשלום, בין 99 ל-399 דולרים, אבל הוא מציע המון אפשרויות כך שכל אחד יכול לבנות בעזרתו אתר שלם, מכל צורה ובכל תבנית שהיא. למעשה, הוא מציע הפרדה בין נושא האתר (ה-theme) לבין העיצוב, כך שכל התהליך נעשה בדרך קלה ופשוטה בהרבה. לא סתם מזמינים אתכם החבר'ה שבנו אותו ליצור אתר בתוך דקות – שזה בדיוק ה'קטע' של הבילדרים בוורדפרס.

elementor

בילדר כחול לבן מבית pojo שעיקר החוזק שלו הוא במהירות ובנוחות העיצוב. בעזרתו, תוכלו לעצב כל עמוד באתר שלכם במהירות, ולשנות אותו בקלות רבה, כך שהאתר שלכם יהיה דינאמי ויוכל להחליף כמעט בלי מאמץ את כל 'הופעתו'. זה בילדר שמציע גם שליטה מוחלטת על מבנה כל עמוד באתר, והוא מתאים מאוד לאתרים שמחפשים להיות דינאמיים כמה שיותר.

כמו שתראו גם בבילדרים אחרים שנזכיר כאן, ה- elementor מציע עבודה בשיטת ה- Drag & Drop, והיתרון הגדול מבחינה זו הוא שתוכלו לעשות זאת בצורה חלקה ומיידית, בלי זמן טעינה, כי כבר אמרנו – זהו בילדר שמה שחשוב לו היא המהירות. ומה עוד? האלמנטור מציע סביבת קוד פתוח למי שכן מבין בתכנות, כך שהוא עוד ילך וישתפר עם הזמן.

page builder by SiteOrigin

הבילדר של SiteOrigin נחשב לחזק במיוחד, ואחד היתרונות הנוספים שלו הוא ביכולת להוסיף אליו כל וידג'ט שמציע הוורדפרס. הבילדר הזה מחלק את העמוד שלכם לכמה חלקים (גרידים), מה שמקל משמעותית על העיצוב ועל מיקום התכנים השונים בו. העבודה איתו מהירה וקלה מאוד, משום שכל שאתם צריכים הוא לגרור ולשחרר את האובייקט שאתם רוצים שיופיע בעמוד, כמו בבילדר שהזכרנו ממש עכשיו. בתוספת ה-live editor והעובדה שהממשק של הבילדר הזה נבנה כמו הממשק של וורדפרס עצמו כדי להקל עליכם במהלך העבודה – אתם זוכים לכלי יעיל מאוד.

ה-page builder של SiteOrigin מאפשר לכן לבנות דפים רספונסיביים, כלומר כאלו ה'מתאימים' עצמם ומשתנים בהתאם למכשיר שדרכו הגולשים נכנסים לאתר שלכם. למעשה, לא תצטרכו לעשות כמעט דבר בעניין זה – הרספונסיביות תהיה חלק מהאתר שלכם מרגע שהתחלתם להשתמש בבילדר הזה. נכון שזה נחמד?

divi builder

עוד בילדר שמתבסס על טכניקת הגרירה והשחרור (Drag & Drop) ומתאים, לפי הצהרת יוצריו, לכל סוג של תבנית או נושא (Theme) של וורדפרס. הוא מציע 46 מודולי תוכן בסיסיים, ומקפיד לאפשר לכם לעשות אינספור פעולות בעמוד, כמה שתרצו ובהתאם לרוח הדמיון השורה עליכם. הממשק ידידותי מאוד למשתמש, קריטריון חשוב מאוד גם כן למי שאינו מבין כמעט דבר בנוגע לתכנות ולבניית אתרים באופן עצמאי.

כמובן, לצד כל אלו, שימוש ב-divi builder אינו דורש שימוש בקוד, ולא נבנה כדי לסבך אתכם – אלא להיפך. עם הבילדר הזה העבודה תהיה פשוטה מאוד, כנראה, גם למי שמעולם לא חשב להקים אתר, ובטח שלא בעצמו. עם זאת, מי שכן רוצה 'לחטט בקרביים' ולהיות הרפתקני יותר, יוכל כמובן לעשות זאת ולבדוק את כלל היכולות ה'תכנותיות' שמציע הבילדר החביב הזה.

visual composer

זהו עוד בילדר שפותח בידי מפתחים ישראלים, ונחשב לאחד הנפוצים בתחום כיום. הוא כמובן מאפשר עבודה קלה למי שאינו מבין בתכנות, אך גם למפתחים ולמתכנתים יש לו מקום של כבוד – בדמות יצירת הרחבות וקומפוננטות עד בלי די. המפתחים של הבילדר הזה טוענים שעצם האפשרות להרחבות (שגם מי שאינו מתכנת יכול לנסות אותן) מקצרת משמעותית את זמן העבודה והופכת את תהליך הבנייה למהיר בהרבה.
גם הבילדר הזה פועל בשיטת ה-Drag & Drop, פשוט משום שהיא נוחה ויעילה כנראה, וגם כאן הוא יכול להתאים לכלTheme  שתרצו. הוא גם מציע יותר מ-50 תבניות עיצוב, ואפילו מאפשר לכם לבחור בעצמכם את צבע ה-Theme של האתר שלכם. אה כן, וגם הוא רספונסיבי, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהוא יעבוד יופי בכל מכשיר.

077-6203040
053-2747860
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה