דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

עיצובים מוכנים – טמפלטים

בתחום בניית אתרים ישנם שני סוגי לקוחות: אלו שרוצים אתר בהתאמה אישית ומוכנים להשקיע בכך זמן ומשאבים, ואלו שמעוניינים בסך הכול באתר שייצג אותם בצורה יפה ובעיצוב נחמד ומזמין, אבל לא רוצים לצאת מגדרם ולהשקיע זמן ומשאבים יקרים בבניית אתר מותאם אישית.

כמובן שאנו מחוייבים להציע ללקוחותינו קשת פתרונות רחבה של שירותי בניית אתרים, ולכן מעבר לבניית אתר בהתאמה אישית ועיצוב אישי, אנו מציעים ללקוחותינו מגוון פתרונות איכותיים, מהירים, ואפקטיבים להקמת אתר אינטרנט שיענה על הדרישות שלהם.

ישנו מגוון רחב של פתרונות בניית אתרים לעסקים שיחסכו להם זמן וכסף יקר. אחד הפתרונות הוא הקמת אתר אינטרנט על ידי שימוש בעיצוב מוכן.

שימוש בעיצוב מוכן חוסך הרבה מאוד זמן וכסף, ואין גבול לסוגי העיצובים שניתן כיום להשיג באינטרנט, מאתרי תדמית ועד לאתרי פורטל, אתרי מכירות או אתרי גלריות.

כך שאתם יכולים להשיג את העיצוב המושלם לאתר שלכם תוך מספר דקות.

עיצובים מוכנים

מערכת מוכנה לבניית אתרים

עיצוב אתרים מוכן יכול לשמש אתכם בשתי דרכים שונות, האחת היא לצורך בניית אתרי וורדפרס או ג'ומלה עם עיצוב מוכן ומערכת ניהול תוכן מוכנה מראש.

הדרך השנייה והאיכותית יותר היא פיתוח מערכת ניהול תוכן שמותאמת אישית לצרכים שלכם ושמתממשקת עם העיצוב המוכן.

היתרון בבניית מערכת ניהול תוכן בהתאמה אישית היא בעובדה שאתם מקבלים אתר אינטרנט שניתן לנהל אותו בקלות ובידידות בידיוק לצרכים שלכם.

ניתן להתרשם ממגוון אתרים בעלי עיצוב מוכן בגלרייה הבאה:

לסיכום עיצוב מוכן מראש יוכל לחסוך לכם זמן ומשאבים שתוכלו לנצל לשיווק האתר ופרסומו באינטרנט או בכל מדיה אחרת. ניתן לבחור עיצוב שמתאים לכם בצורה הטובה ביותר בעלויות נמוכות, ובמידת הצורך ניתן גם לבצע בו שינויים והתאמות לרצונות שלכם.

077-6203040
052-4701670
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה