דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

סטודיו לעיצוב גרפי – עיצוב WEB

תחום העיצוב הגרפי הוא תחום שצבר תאוצה בשנים האחרונות במיוחד, למרות שאת ניצניו ניתן לראות כבר לקראת סוף המאה הקודמת. בעידן המחשוב, ישנה דרישה לעיצוב המתעסק במערכות ממוחשבות ומשלב אותן ביצירתו, ואף שתוצאותיו מיועדות לצרכים אשר נובעים גם הם מהתפתחות המחשוב וכניסת האינטרנט לחיינו. היום ישנם בעלי מקצוע רבים העוסקים בתחום העיצוב הגרפי על תחומיו השונים, ועושים זאת עבור שימושים מגוונים כדוגמת עיצוב אתרים ועיצוב web. סטודיו לעיצוב גרפי הוא למעשה חברה המתמחה במתן שירותי עיצוב גרפי לצרכים שונים. חברה כזו יכולה לתת מענה למגוון צרכי עיצוב ואף שירותים נלווים ותמיכה שוטפת. בסטודיו לעיצוב גראפי ניתן לרוב לרכוש שירותי עיצוב אתרים ועיצובWEB , ועיצוב לדפוס גרפי. אנשי המקצוע הפועלים בסטודיו לעיצוב גראפי מומחים כל אחד בתחומו ויחד דואגים לעיצוב נכון של האתר וטיפול בתקלות.

עיצוב אתרים הוא אחד מתחומי העיצוב הגרפי הנפוצים והנחוצים כיום בעיקר בשל התפתחות האינטרנט והמעבר ההדרגתי מפרסום במדיות אנגלודיות כגון דפוס למדיות דיגיטליות כגון באנרים וסרטוני מדיה עשירה. שלד האתר הוא דבר שאנו כמעט איננו מכירים משום שכל שלד של אתר אינטרנט מסתתר מתחת לעיצוב גרפי שהוא השכבה האחרונה והעליונה באתר והיא למעשה מה שאנחנו רואים כשאנחנו נכנסים לאתר אינטרנט כלשהו, למעשה ישנם אין ספורים דוגמאות למבנים מוכנים של אתרים שנראים אותו הדבר אך ברגע שמלבישים אליהם עיצבו גרפי שונה הרי שמדובר בשני אתרים שונים לחלוטין, דוגמאות לכך ניתן למצוא בעיצוב אתרי וורדפרס או מערכות מוכנות של חנויות וירטואלית. ללא שכבת העיצוב הגראפי, לא היינו יכולים להשתמש כלל באתר. מעבר לעיצוב מבחינה אסתטית ויופי, לעיצוב גם חשיבות נוספת והיא יצירת סביבת שימוש ידידותית למשתמש. מאתר אינטרנט נדרש לא רק להיות מזמין ויפה, שעבור כך חשיבות שגם היא בלתי ניתנת לביטול- אכן חשוב שאתר יהיה נעים לצפייה, בעל צבעים סימפטיים לעין האנושית ומושך, אך יתרה מזאת, חשוב שהאתר יהיה נוח לשימוש ע"י המשתמש הפשוט. עיצוב האתר אחראי גם על מיקום בארים, אפשרויות בחירה, עיצובן בצורה בולטת של אפשרויות המבוקשות ביותר ע"י משתמשים , התאמה של פורמט העיצוב לדפדפנים הנפוצים ובעיקר תכנון ומיקום התפריטים והפרטים באתר כך שיהיה ניתן להשתמש בו בצורה אינטואיטיבית וללא כל קושי.

סטודיו לעיצוב גרפי

עיצובי WEB

הWEB הוא למעשה כינוי למה שנקרא בעברית "אינטרנט" והוא מכיל בעיקר קבצי מידע המכילים טקסטים, צבעים וידאו ומוזיקה אשר יחדים מרכיבים לנו אתרים.
למעשה גראפיקאי דפוס אינו יהיה מסוגל לעצב אתר אינטרנט ראוי שכן ישנו צורך התמחות שונה לחלוטין ומיומנות עיצוב ומתודיקת עבודה אחרת.
עיתוב אתר WEB דורש מחשבה רבה על אופן הצגת האתר והיכולת להתאים אותו למסכי מחשב בגדלים שונים ובפורמטים שונים על מנת לוודא שהטקסטים יהיו קריאים והתמונות יהיו מוצגות כראוי.

מעבר לעיצוב תקין שנראה טוב אתרי אינטרנט הם מדיום עם מטרה, כל אתר והמטרה שלו בין עם מדובר באתר מכירות למכרית מוצרים או לאתר ידע המציג מידע לציבור, בהאתם למטרת האתר יש ליצור עיצוב מתאים שיסייע לאתר להשיג את מטרותיו בצורה הטובה יותר.

לשם עיצוב איכותי ויעיל של אתרי אינטרנט וWEB- מומלץ להיעזר בשירותיו של סטודיו לעיצוב גראפי. חשוב לוודא שלמשרד יש ניסיון מוכח בתחום זה, ושיוכל לענות על כל הצרכים העיצוביים שלהם זקוק האתר.

077-6203040
053-2747860
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה