דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

שלבי קידום האתר ב-Ekdesign

אתר אינטרנט יכול להיות מהמם ביופיו, נוח לשימוש, ומהיר לכל גולש, אך אם הוא לא מופיע במנועי חיפוש תחת מילות חיפוש אשר רלוונטיות אליו תחום האתר במיקומים גבוהים, או שהוא לא מפורסם, אז הוא פשוט לא קיים!

אי.קיי.דיזיין מספקת שירותי קידום אתרים במנועי חיפוש ואופטימיזציה לאתרים בכדי שמנועי החיפוש המובילים יציגו את האתר שלכם במקום בולט וגבוה.

בנוסף לקידום אתרים במנועי חיפוש, אנו גם מציעים הקמת קמפיינים פרסומיים בפורטלים ובאתרים מובילים המתאימים לכם. הקמפיין הפרסומי נבנה לפי הצרכים שלכם תוך התחשבות בתקציב מוגדר ומהניסיון שלנו על איזה אתרים יועילו ואיזה לא לקידום אתרכם בצורה הטובה והמקצועית ביותר. הקמפיין משלב, מיתוג, עיצוב באנרים, וסגירת חוזים עם הפורטלים המובילים, הכל דרכינו ותחת חברה אחת בכדי שלכם יהיה הכי נוח וקל.

שלבי הקידום האורגני

אופטימיזציה וקידום כל אתר נעשים לפי שני שלבים עיקריים:

1) קליטת אתר האינטרנט

אפיון מצב האתר מול גוגל.

ניתוח שוק מילות מפתח ובחירת עד 5 ביטויים חזקים לקידום.

מיקום האתר על בסיס מילות מפתח.

אופטימיזציה ראשונית של אתר האינטרנט.

2) קידום לאתר האינטרנט

ניתוח מבנה האתר.

שיכתוב וניתוח כל דף באתר עם רלוונטיות מילות המפתח שנבחרו.

מערך החלפת קישורים איכותיים לאתר.

ניתוח מבנה האתר מול התוכן המוכנס לתוכו.

דו"ח מיקומים ישלח בתחילת כל חודש.

כל השלבים האלה הם הכרחיים לקידום ואופטימיזציה נכונה ומוצלחת של האתר. אופטימיזציה וקידום אתר אינם תהליכים חד פעמיים אלא תהליכים שוטפים אשר מבטיחים את קליטתו הנכונה והאופטימאלית של האתר במנועי החיפוש הרלוונטים.

צוות מחלקת קידום האתרים של חברתנו יעניק לכם חוות דעת מקצועית ודו"ח אשר מסביר מה נדרש בכדי לקדם את האתר לתוצאות החיפוש הרלוונטיות אליו וכיצד להפוך את האתר לידידותי יותר עבור קהל הלקוחות המקוון שלכם.

077-6203040
053-2747860
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה