דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

שלבים בקידום אתרים

קידום אתרים באינטרנט ( SEO (Search Engine Optimization, הוא עסק למקצוענים, בניית אתר מושלם ועיצובו אינם מספיקים היום כדי להביא תנועה ולקוחות פוטנציאלים לאתר. בעידן האינטרנט חשוב שכל אתר יהיה רלוונטי מבחינת מנועי חיפוש, ואם אתה לא שם אתה לא קיים. חלק גדול מהגולשים ברשת נעזרים במנועי חיפוש שונים כגון: Google ,Yahoo וואלה ועוד, ההיצע הגדול של אתרי האינטרנט יוצר תחרות גבוהה בין אתרים להופיע בתוצאות החיפוש בדף הראשון ואף התוצאות הראשונות.

מה כולל בתוכו תהליך קידום אתרים?

קידום אתרים מתחלק לשניים:

1. פעולות הנעשות באתר עצמו – On Page.

2. פעולות הנעשות מחוץ לאתר עצמו – Off Page.

בפעולות הקידום באתר צריך לעצב את האתר בצורה כזו שמנועי החיפוש יוכלו לקרוא טוב יותר את התוכן באתר, לסווגו כרלוונטי ולהציגו במיקום גבוה בתוצאות החיפוש. אין הכוונה לעיצוב גרפי עבור הגולשים אלא עיצוב מבחינה היררכית של דף הבית והדפים הפנימיים, קוד אתר, ממשק ניהול נוח, ביטויים ותוכן רלוונטי. בתחום קידום אתרים באינטרנט התוכן הוא המלך כפי שאומרים. לתוכן האתר יש משקל גבוה ביותר, תוכן ניתן אומנם לכתוב לבד אך חשוב שהתוכן יהיה רלוונטי ויעזור בקידום, כלומר יכלול מילים רלוונטיות אשר אמורות להופיע בטקסט. בחירת המילים צריכה להעשות בקפידה תוך סינון והתמקדות בביטויים ומילים ספציפיות מתוך אלפי מילים. תוכן האתר חשוב לא רק לקידום האורגני של האתר במנועי החיפוש כגון בגוגל אלא גם לפרסום האתר במנועי חיפוש. פרסום בגוגל אדוורדס (קישורים ממומנים) גם לוקח בחשבון את התכנים באתר ואת הביטויים המודגשים בו. חייבת להיות חפיפה בין תוכן האתר לבין הביטויים שבהם הוא מקודם במנועי חיפוש.

שלבים בקידום אתר

כפי שציינו קידום אתרי אינטרנט כולל גם עבודה מחוץ לאתר – פעולה חשובה בקידום אתרים בגוגל, מערך קישורים הינו מהותי ביותר לקידום האתר אך חשוב שקישורים אלו יהיו איכותיים. בנקודה זו חשוב לציין על מנת שקישורים לאתר פנימה והחוצה יהיו איכותיים ולא מזיקים צריך להשקיע זמן רב במחקר ויצירת קשרים, הדרך הנכונה לעשות זאת היא על ידי העלאת תוכן איכותי לאתר שיגרום לבעלי אתרים אחרים להבין שהתוכן באתר שלכם משלים את התוכן באתר שלהם ובכך לתת להם סיבה טובה לקשר את האתר שלהם אל האתר שלכם.

EKdesign בנייה וקידום אתרים באינטרנט מציעה שירותי קידום אתרים לכל בעל אתר המעוניין בקידום העסק שלו, אנו מתמחים בקידום בעלי מקצוע בגוגל ועוד. בניית אתרים, עיצובם וקידומם In House מאפשרים לנו להגיע לתוצאות גבוהות ומקצועיות ולחסוך ללקוחותינו זמן וכסף בפנייה למספר גורמים שונים במקביל.

077-6203040
053-2747860
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה