דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

קידום אתר חדש

לאחר שמסתיימת בניה של אתר חדש לעסק מתחיל הליך חדש של קידום אתר חדש על מנת שאכן יגיע לקהל לקוחות רחב וישמש את בעל העסק כמו שהוא ציפה. איך עושים זאת?

בנייה וקידום אתרים

EkDesign היא חברה לבניית אתרים אך גם לקידומם. לאחר שאתר מוקם, עולה לאוויר ומוכן "לקבלת קהל", ההליך אינו מסתיים ומתחיל הליך של קידום אתר חדש. חברת EkDesign מתמחה בהליכי בנייה וקידום אתרים, כלומר דאגה כי האתר יגיע לקהל לקוחות רחב ולא רק כשיחפשו את שם האתר באופן ספציפי. המומחיות של חברת EkDesign לבצע קידום אתר חדש בכל מיני מישורים ודרכים יעילות, כך שהיא גם תבנה לכם את האתר אך גם תקדם אותו בהמשך.

קידום אתר חדש

בטח כולכם כבר יודעים כי באינטרנט יש כמות ענקית ולא נתפסת של אתרים. כנראה שישנם עשרות אתרים לבעלי מקצוע ועסקים אשר עוסקים בניסור בטון, וכלה באתרים לספרים או בכל סוג אחר של מקצוע. על מנת שהאתר של העסק שלכם באמת יופי ראשון בחיפוש באינטרנט, ולכן יגיע להרבה אנשים כך שקהל הלקוחות והשימוש באתר יגדל, יש לקדם אותו. יש כמה סוגים של בנייה וקידום אתרים אשר מביאים את האתר להיות מדורג גבוה ועל כן גם נצפה ובשימוש על ידי המון אנשים.

פרסום ממומן

קידום אתר חדש, במידה ולבעל העסק יש את היכולת הכלכלית, יכול להיות על ידי פרסום ממומן בגוגל וברשתות חברתיות כדוגמת אינסטגרם, פייסבוק או כל רשת אחרת אשר רלוונטית ללקוחות האתר. גוגל ורשתות נוספות, מציעות אפשרות לשלם בעבור העלאת האתר גבוה בתוצאות החיפוש, כאשר מתאים לכך. באופן הזה, בהתאם לתשלום חודשי או חד פעמי, האתר מדורג גבוה ומגיע להרבה לקוחות חדשים. כמובן שכאן יש צורך בתשלום לחברה אשר עושה זאת עבור העסק.

קידום אורגני בגוגל

כנראה שרוב האנשים אשר צריכים לקבל מידע או למצוא בעל עסק מסוים פונים לגוגל, מתוך אמונה כי גוגל מכיל את כל התשובות לכל השאלות. החיפוש בגוגל מורכב מאלגוריתם מאוד מסובך מצד אחד, אך ניתן ללמידה ולחקר מהצד השני. חברה לבניית אתרים אשר עושה גם בנייה וקידום אתרים, יכולה ללמוד את השיטה של גוגל ולהצליח לבצע קידום אורגני, כלומר מבלי לשלם לגוגל. התאמת התוכן של האתר למה שגוגל מחפש כך שללא תשלום לגוגל האתר יעלה גבוה במנוע החיפוש. כך באם לקוח יחפש בגוגל מספרה בתל אביב, הוא ימצא דווקא את המספרה שהחברה קידמה בחכמה ובמקצועיות.

ניוזלטר לעסק

כחלק מבניית אתר ניתן לתכנן גם תוסף אשר נקרא ניוזלטר. הכוונה לדיוור במייל לכל מי שנרשם לכך. לדוגמא, הודעה שבועית על הנעשה באתר, מבצעים מיוחדים או אפילו מעין בלוג של העסק. כאשר מכניסים בתוך הניוזלטר קישור לאתר, בעצם משכנעים תוך קלות ונגישות, לקוחות להיכנס לאתר ולבקר בו. כניסה של לקוחות לאתר מעלה את הדירוג שלו בגוגל. ככל שאנשים נכנסים יותר לאתר מסוים כך הוא יותר נחשב מול גוגל וניוזלטר עושה ביעילות.

התאמת הקידום

חברת EkDesign מכירה את כל השיטות ולומדת תוך כדי את העולם האינטרנטי והאפיון של גוגל אשר רלוונטי להקפצת תוצאות. חשוב להתייעץ עם חברה על מנת להתאים קידום אתר חדש לאתר עצמו. לא להשקיע בקידום ופרסום עבור לקוחות לא רלוונטיים ובמקביל כן להגיע לקהל רחב יותר אשר פוטנציאלי לרכישה ולהתעניינות בעסק שעבורו קיים האתר.

 

קידום אתר חדש בהחלט צריך להיעשות על ידי חברת לבניית אתרים. באופן כללי, בנייה וקידום אתרים כאשר נעשה על ידי אנשי מקצוע, יכול לגרום לשינוי משמעותי ברמת ההצלחה של האתר מבחינת הופעה בגוגל בעת חיפוש ונגישות ללקוחות. ניתן לשלם לרשתות חברתיות ובעיקר לגוגל על מנת לקבל פרסום ממומן, או לחילופין ללמוד שיטות מיוחדות אשר מקפיצות את האתר במנועי החיפוש.

077-6203040
053-2747860
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה