דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

קידום אתרים סמנטי

היום אנחנו נמצאים בעיצומו של עידן הרשתות החברתיות אשר מרכזות את הפעילות החברתית שלנו בין כל המכרים שלנו בכל בעולם מכל מקום ובכל זמן, על ידי זיהוי סמנטי של הדפים שאתם אוהבים ומה שהחברים שלכם אוהבים, המיקום הגיאוגרפי שלכם ואתרים שביקרתם בהם לאחרונה מנועי החיפוש יכולים להתאים לכם תוצאות חיפוש מדוייקות יותר.

קידום אתרים סמנטי למעשה מתחלק ל 2 חלקים שונים האחד הוא יצירת תנועה אל האתר שלכם באמצעות שימוש ברשתות חברתיות והשני הוא שיפור דירוג האתר שלכם בתוצאות החיפוש האורגניות על ידי התאמת האתר בצורה סמנטית לפרמטרים אשר עוזרים למנועי החיפוש להבין טוב יותר מי קהל היעד המתאים ביותר אל האתר.

יצירת תנועה אורגנית על ידי פרסום ברשתות חברתיות

היום לכל תחום עניין קיימת רשת חברתית כאשר הנפוצות שבהן הן פייסבוק המתאימה לשמירה על קשרים חברתיים, גוגל + עבור שיתוף תכנים ואתרי אינטרנט, לינקדאין לבעלי עסקים פרילנסרים ואנשי מקצוע, אינסטגרם לאלו האוהבים לשתף תמונות וסרטונים ושלל רשות חברתיות למשחקים מקוונים ומגוון פעילויות.

פרסום תכנים שיווקים ותכנים אינפורמטיביים ברשת החברתית המתאימה לתחום העיסוק שלכם תסייע למשוך גולשים אל האתר שלכם ובכך תוכלו לגייס לקוחות חדשים ולהגדיל את מקורות התנועה אל אתר האינטרנט שתרצו לפרסם.

פרסום תכנים ברשתות חברתיות יכול לעזור לתוכן שלכם להגיע בצורה ויראלית לאלפי גולשים בזכות אפשרויות השיתוף והלייק. כאשר האתר שלכם ופרסומים מתוך האתר זוכים ליותר תגובות ושיתופים כך מנועי החיפוש מבינים כי התכנים באתר שלכם איכותיים מספיק בשביל שגולשים ישתפו אותם וכפועל יוצא מכך תכנים אלו יקבלו דירוג טוב יותר.

קידום אתרים סמנטי

התאמת אתר אינטרנט לחיפוש סמנטי מדוייק יותר

אתר אינטרנט הוא למעשה אוסף של עמודים המקושרים אחד אל השני תחת אותו הדומיין, מעבר לכך למנועי החיפוש אין דרך לדעת מי קהל היעד של האתר ובאיזה מדינה הוא מיועד לפעול או כיצד תרצה להציג את החלקים החשובים באתר שלך.

לצורך כך מנועי החיפוש יצרו שלל אפשרויות לעדכון פרטי האתר בתגיות מטא אשר מגדירות את האתר ובכלים ייעודיים לכל מנוע חיפוש, בתוך כל כלי מנהל האתרים תוכלו לעדכן את מנוע החיפוש במידע חשוב בנוגע אל האתר שלכם כגון מיקוד גיאוגרפי, רישום לגוגל מפות ואינדקס אזורי, שיוך האתר לפרופיל בגוגל + ועוד.
בנוסף תוכלו לבנות את האתר עם שימוש במיקרו פורמטים אשר מסייעים למנועי החיפוש להבין בצורה אופטימלית את המשמעות של התוכן באתר ובכך להציג תוצאות טובות יותר אל הגולשים שלכם.

הגדרות אלו מתבטאות בשטח בכך שאתרים אשר מיועדים לגולש שנמצא בעיר חיפה בישראל יוכל לקבל אתרים של בעלי עסקים ונותני שירות בסביבה הגאוגרפית שלו, על אותו בסיס אם ביקרתי באתר אינטרנט בנושא מסויים ונהניתי מהגלישה בו עד כדי כך שרשמתי עליו המלצה, שיתפתי אותו בפייסבוק ובגוגל + או יצרתי אינטרקציה חברתית, מנועי החיפוש יבנו זאת ובפעם הבאה שארשום שאילתת חיפוש בנושא האתר הוא אוטומטית ידורג גבוה יותר כך שאוכל למצוא אותו בקלות.
קידום אתרים אורגני סמנטי הוא למעשה הדרך החדשה למקד את האתר שלכם לקהל יעד איכותי יותר על ידי הגדרות אתר רלוונטיות ושיפור חווית הגלישה של המשתמש.

077-6203040
052-4701670
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה