דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

קידום בעלי מקצוע

עולם השיווק של שנות האלפיים הוא מתוחכם, זול ויעיל הרבה יותר מכל מה שהיה כאן לפני שרשת האינטרנט פרצה בסערה לחיינו, למעשה מי שידע לנצל את האפשרויות העצומות שמעניק השיווק ברשת האינטרנט יוכל להצליח ובגדול.

אם עד לפני מספר שנים בודדות הפרסום במדיה ההמונית היה נחלתם של חברות ענק בלבד ואילו בעלי המקצוע נאלצו לפרסם את עצמם באמצעיים זולים ו..איך לנסח זאת בעדינות, בלתי יעילים בעליל (כולנו זוכרים את המודעות הקטנות שהיו תלויות תחת כל עץ רענן) הרי שכיום יכול כל בעל מקצוע לפרסם את עצמו בדרך האולטימטיבית – באמצעות קידום או שיווק במנוע החיפוש.

קידום בעלי מקצוע

לקידום בעלי מקצוע במנועי החיפוש יש מספר יתרונות עצומים ביחס לכל מדיה אחרת:

ראשית, מלבד תשלום סמלי בעבור הקידום הפרסום נעשה כמעט בחינם.

אין כמעט בעל מקצוע שלא יכול לעמוד בסכומים הדרושים לקידום העסק שלו בגוגל או בשאר מנועי החיפוש, הכל תלוי במעט רצון ובקבלת ההחלטות הנכונות.

חלפו עברו הימים שבהם הפרסום היה נחלתם של חברות ענק – היום כל שרברב, חשמלאי או מתכנת מחשבים יכול לעמוד בסכומים שיעניקו לו את הפרסום הטוב ביותר.

שנית, גם בגלל הסכומים הנמוכים אבל לא רק, הפרסום במנועי החיפוש מעניק למפרסם תשואה גבוהה מאוד על השקעתו.

בגלל המאפיינים המיוחדים של קידום בעלי מקצוע במנועי החיפוש, כל שקל שמושקע בקידום חוזר לכיסו של המפרסם בריבית דה ריבית, והעובדה שלא צריך הון התחלתי גדול במיוחד רק מסייעת לאלו מבעלי המקצוע אשר נחושים בדעתם להצליח.

ולבסוף, קידום אתרים במנועי החיפוש יעיל כל כך בגלל שהוא מאפשר לבעלי המקצוע למקד את המסרים שלהם ולפנות אך ורק ללקוחות פוטנציאלים שכבר הביעו עניין ראשוני במוצר או בשירות.

בואו ניקח, לצורך הדוגמא, חשמלאי:

אותו בעל מקצוע יוכל להשקיע ולפרסם מודעה יקרה במקומון. את המודעה יראו אלפי אנשים אולם רק חלק מזערי מתוכם אכן זקוק לשירותיו של אותו החשמלאי.

לעומת זאת, אם החשמלאי יחליט להשקיע את כספו היקר בקידום במנועי החיפוש אמנם פחות אנשים יחשפו למסרים שלו (מקצועי, הגון ובעל תעודה, לצורך הדוגמא…) אולם קרוב למאה אחוזים מהנחשפים למסר הם לקוחות פוטנציאלים אשר זקוקים לחשמלאי.

מובן שבשורה התחתונה קידום בעלי מקצוע יספק לו יותר פניות, יותר עבודה ו…הרבה יותר כסף.

077-6203040
053-2747860
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה