דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

קידום אתרים באינטרנט

כבר יש לכם אתר באינטרנט והוא מעוצב ברמה הגבוהה ביותר ואתם עדיין ממתינים לגולשים שיגיעו אל האתר ויבצעו הזמנה או ירכשו מוצר, אבל הגולשים לא מגיעים.

בשנים האחרונות האינטרנט הפך להיות לזירת המידע והמסחר הגדולה בעולם, רוב בתי העסק מחזיקים היום אתר אינטרנט כדי להשיג לקוחות חדשים ולהגדיל את נפח המכירות שלהם.
וכמו שכל בעל עסק ירצה לשים את החנות שלו ממש בכניסה לקניון, כך גם אתם רוצים להיות הדבר הראשון שהגולשים רואים כאשר הם מחפשים נותן שירות בתחום שלכם.

תחרות בין אתרים

אחד המקומות המרכזיים שבהם הגולשים מתחילים את הגלישה שלהם באינטרנט הם מנועי החיפוש השונים, ובישראל רובם של הגולשים מתחילים את הגלישה במנוע החיפוש של גוגל.
אך מה, במנועי החיפוש המרכזיים יש מקום רק ל10 תוצאות חיפוש בדף הראשון ומעט מקום למודעות פרסומיות. מכוון מספר המקומות בדף הראשון של גוגל מוגבל ניצתה תחרות בין בעלי אתרים מי יהיה במקום הראשון וישיג יותר לקוחות מהמתחרים שלו. התחרות הזאת עשתה טובה גדולה לגולשים מכוון שבעלי אתרים מתחרים בניהם למי יהיה את האתר הכי טוב, הכי אינפורמטיבי עם המחירים הכי זולים והתוכן הכי מעניין.

התחרות הזאת הולכת ונהיית יקרה מיום ליום ולכן ישנם בעלי מקצוע שחוקרים את נושא האינטרנט ומבינים מה הגולש רוצה לראות ולקבל מאתר האינטרנט שלכם. שימוש במומחי אינטרנט נקרא קידום אתרים.

קידום אתר באינטרנט

איך מקדמים אתר

קידום אתר אינטרנט נקרא גם קידום אורגני, הסיבה לכך היא שאנו מבצעים פעולות טבעיות באתר האינטרנט שלנו על מנת להפוך אותו לרלוונטי יותר עבור הגולשים. אחת הפעולות העיקריות לדוגמא היא כתיבת תוכן בעל משמעות עבור הגולש ובכך מנועי החיפוש יזהו שהאתר שלכם מתעדכן בתוכן רלוונטי לתקופה הנוכחים ויקדם אותו על פני אתרים אחרים.
דרך נוספת לקדם אתר היא אופטימיזציה של האתר. לדוגמא על ידי סריקה קצרה של האתר ניתן לראות אילו דפים נצפים יותר לעומת דפים אחרים ולקדם אותם לראשית הדף.

בסופו של דבר ישנם כ – 200 פרמטרים שונים שמשפיעים על דירוג האתר שלכם במנועי החיפוש לכל פרמטר השפעה שונה על האלגוריתמים של מנועי החיפוש. על מנת לבצע קידום אתרים איכותי ויעיל יש לחקור את אתרי האינטרנט של המתחרים ולראות מה הם עשו בסדר ומה לא ובכך להבין מה צריך לעשות כדי להיות יותר טובים מהם, ולהציע חווית גלישה איכותית יותר ללקוח.

ב EKDesign מחלקה שלמה של מקדמי אתרים מנוסים בתחום בארץ ובעולם, ונשמח לסייע לאתר שלכם להיות מוביל על פני המתחרים ולהשיג יותר לקוחות. איך תדעו שאנחנו טובים ? ובכן הגעתם אל האתר שלנו הרבה לפני שהגעתם למתחרים.

077-6203040
053-2747860
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה