דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

אפשרויות פרסום באינטרנט

בשנים האחרונות האינטרנט הופך למדיום פרסום פופולארי ביותר. ישנם סוגים שונים של פרסום ברשת, ואנו סקרנו עבורכם את המרכזיים שבהם.

בעולם הפרסום יש כלל ידוע: אפילו אם יש לך את המוצר הטוב ביותר בשוק, בלי פרסום מוצלח יהיה קשה מאוד לקדם אותו. לעומת זאת, אפילו אם יש לך מוצר בינוני, בעזרת פרסום טוב וממוקד תוכל לקדם אותו עשרות מונים. כל שנה שעוברת יותר ויותר אנשים נחשפים לשימוש ברשת. מפרסמים, אפילו המסורתיים ביניהם, יודעים כי אם למוצר שלהם לא תהיה טביעת אצבע, אפילו חלקית, ברשת אזי הם עושים את עבודתם בצורה חובבנית בלבד.

פרסום באינטרנט

בעבר הלא-רחוק, פרסום טוב היה דורש השקעה לא מבוטלת. בכדי להגיע לכמות גדולה של אנשים היה צריך להגיע לכלי התקשורת המרכזיים. במידה והיה מדובר בעסק מקומי שאינו יכול להפנות תקציבים גדולים לפרסום, עמדה בפניו האפשרות של חלוקת פלאיירים או פרסום במקומונים.

יחד עם השינויים הרבים שהביא, האינטרנט עשה מהפכה גם בתחום הפרסום. מדובר במדיום שדרכו אפילו מזנון נידח יכול לפרסם את עצמו ברמה ארצית! מלבד תשלום על הצגת פרסומים באתרים אחרים, הרשתות החברתיות, במיוחד פייסבוק, הקפיצו את רמת הפרסום בקנה מידה רחב הרבה יותר.

שטח האחסון באינטרנט שייך לבעלי האתר שבעצמם יכולים להיות כל אחד. במקום לשלם לגורמים ציבוריים בכדי לתלות מודעות במקומות גלויים, יכולים המפרסמים לפנות ישירות לאנשים פרטיים המנהלים אתרי אינטרנט ולפרסם אצלם בצורה מיידית. כל זאת בלי בירוקרטיה מיותרת.

אפשרויות הפרסום באינטרנט הינן נרחבות. המקובלות ביותר הן פרסום באתרי אינטרנט, למשל בבאנרים או מודעות פרסום. חלונות קופצים ('פופ-אפ'), פרסום ברשתות חברתיות וקישורים ממומנים.

תחום קידום האתרים הוא תחום רחב שעוסק בחלקו הגדול גם בפרסום באינטרנט והעלאת קמפיינים שונים.

אפשרויות פרסום באינטרנט

קידום אתרים

קידום אתרים הוא יותר מאשר רק פרסום. אמנם מקדם האתרים אכן דואג לבניית והעלאת קמפיינים של פרסום במקומות שונים, אבל הוא עושה הרבה יותר מכך.

מכיוון שהאינטרנט אינו רק לוח מודעות גדול, אלא כלי דרכו ניתן גם להגיע למידע רלוונטי, אחד המקומות המרכזיים דרכם יגיעו גולשים לאתר שלכם הוא דרך מנועי החיפוש השונים, במיוחד גוגל. מנועי החיפוש פועלים באמצעות פרמטרים שונים לפיהם הם מדרגים אתרי אינטרנט אשר לפי בדיקתם יענו על מילת החיפוש שלכם בצורה הטובה ביותר.

מלבד הפרסום, חשוב כי מקדם האתרים או מנהל האתר שלכם ידע כיצד לבנות את האתר מבחינת מידע ועיצוב, כך שגוגל ידרגו אותו גבוה ברשימת מילות החיפוש הפופולאריות.

פרסום באינטרנט – השיווק העתידי יסתמך יותר ויותר על עבודה באמצעות מדיום חשוב זה.

077-6203040
052-4701670
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה