דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

חשיבות שילוב מערכת לניהול תוכן בעת בניית האתר

תהליך בניית אתרים הוא תהליך בעל השלכות משמעותיות על תפקוד האתר בעתיד, הצלחת האתר ויעילותו. היום בעידן ה-WEB.2 רוב אתרי האינטרנט הם אתרים דינאמיים שניתן לשלוט בהם, לשנות אותם, לעדכן אותם ולבדוק את אופן תפקודם בכל רגע נתון. בניית אתרים דינאמיים, אפקטיביים ויעילים מחייבת שילוב של מערכת לניהול תוכן באתר. מערכת לניהול תוכן היא אוסף של אפליקציות תוכנה שמאפשרות לבעלי האתר שליטה מלאה על פרמטרים שונים באתר.

היום, כאשר עולם האינטרנט אינו עולם זר עבור אף אחד ורובנו ככולנו משתמשים בו, יש יותר ויותר בעלי אתרים שמבינים את החשיבות הרבה של בניית אתרים דינמיים ושל שילוב מערכת ניהול תוכן ידידותית, קלה לתפעול וגמישה באתר. הביקוש הגדול למערכות לניהול תוכן הביא לכך שיש היום סקאלה שלמה של חברות בניית אתרים המציעות מערכות לניהול תוכן ברמות שונות, בעלות יכולות שונות.

מערכת ניהול תוכן

מדוע חשוב לשלב מערכת לניהול תוכן בעת בניית אתר אינטרנט?

  • בניית אתרים בשילוב מערכת לניהול תוכן מאפשרת לנו לעדכן ולשנות אותם בכל רגע נתון ובכל מקום שנרצה מבלי לשלם לבעל מקצוע. אתר אינטרנט שמשולבת בו מערכת לניהול תוכן הוא אתר שאינו זקוק יותר לשירותי תוכנה ושירותי גרפיקה בכל פעם שיש צורך לשנות, לעדכן או להוסיף תוכן, תמונה או סרטון באתר. כך נוכל לחסוך הוצאות כספיות מיותרות שבעבר אי אפשר היה להימנע מהן.
  • בניית אתרים המשלבים בתוכם מערכת לניהול תוכן מאפשרת לנו לשדרג ולשפר את האתרים באופן שוטף. אתר שיש בו מערכת לניהול תוכן הוא אתר שניתן לשפר ולשדרג אותו כל הזמן, מה שמסייע ליצור לאתר תדמית כמעניין ורלוונטי, ותורם הן לשיווקו והן לקידומו. זאת בניגוד לאתר סטאטי, שאין בו מערכת לניהול תוכן שהוא בעצם אתר שקופא על שמריו.
  • בניית אתרים המשלבים בתוכם מערכת לניהול תוכן הופכת את האתרים למדידים. בעזרת מערכת לניהול תוכן ניתן לבדוק את ביצועי האתר, לערוך סטטיסטיקות שונות וכך למדוד פרמטרים שונים המעידים על הצלחתו או אי הצלחתו של האתר.
  • בניית אתרים המשלבים בתוכם מערכת לניהול תוכן מאפשרת קידום יעיל ומבוקר. בעזרת מערכת לניהול תוכן ניתן למדוד מהי כמות הגולשים שגלשו אל המאמר המקדם שהוספנו, מהי כמות הגולשים שביצעו פעולה כלשהי באתר לאחר שגלשו למיניסייט של האתר, או כמה גולשים הקליקו על הקישור של הקידום הממומן שבצענו לאתר. מדידות וניתוח התוצאות, הסקת מסקנות וישום פעולות בהתאם, יבטיחו קידום אתר יעיל ומבוקר שישיג תוצאות.

עד כה, מקצת הטעמים בגינם שילוב של מערכת לניהול תוכן באתר אינטרנט הוא לא רק כדאי ויעיל, אלא הוא אפילו הכרחי ונדרש. בניית אתר אינטרנט דינמי, שיש בו מערכת לניהול תוכן, דומה ליצירת בובה מריונטה שניתן לשלוט בכל צעדיה. לעומתה בניית אתר אינטרנט סטאטי, ללא מערכת לניהול תוכן, דומה לבובת פלסטיק בשקל… שלא ניתן לעשות איתה דבר.

077-6203040
053-2747860
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה