דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

לתפעל נכון את האתר שלכם באמצעות אחסון אתרים

אם יש לכם אתר אינטרנט, אתם בוודאי יודעים שכעת אתם יכולים להציג מוצרים או שירות ללקוחות שלכם בצורה קלה, כי אתם יכולים להציג ללקוחות את כל מה שרציתם להציג בפניהם ובעצם ליצור קשר ישיר עם הלקוח , מה שבסופו של דבר יגרום לו עצמו להתקשר אליכם ולפנות לרכישה  או לקבלת שירות או מוצר.

עם זאת אתרים שאינם מתופעלים על בסיס קבוע או גרוע מכך  – אתרים שאינם פעילים או מעודכנים, עלולים לגרום לכם לנזק וזאת בעיקר כאשר הלקוח מגיע לאתר שלכם ומתאכזב מאתר שאינו מושקע או אינו פעיל.

אז כיצד מתפעלים אתר על מנת שישגשג ויבצע את הפעולה השיווקית שלו מול הלקוח? הנה כמה טיפים:

בחרו חברת אחסון אתרים טובה

מומלץ כאשר אתם מסיימים לבנות את האתר, לבחור חברת אחסון אתרים מעולה. אחסון אתרים טוב הוא כזה אשר מציע לכם זמינות שרתים גובהה, תמיכה של 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, ורמת אבטחה מרבית. שימו לב כי החברה מותאמת לאתרי וורדפרס וכי אתם יכולים להנות מחבילת אחסון אתרים משתלמת ואיכותית. חברות אחסון טובות יוכלו להפוך את האתר שלכם לפעיל וזמין בכל שעה מכל מקום.

תכנים איכותיים

שימו לב כי מידי חודש אתם מעדכנים את התכנים באתר שלכם ומתאימים אותם ללקוחות. חשוב שבאתר יהיה תוכן אינפורמטיבי, טיפים עצות ושלל מאמרי העשרה המכילים בתוכם גם את מילות המפתח הנכונות לקידום האתר על ידי גוגל. בחרו אנשי תוכן ומקדמי אתרים מקצועיים שיוכלו להזין את התכנים באתר שלכם כך שהם יהיו פרודוקטיביים.

שמירה על עיצוב באתר

חשוב שהאתר שלכם יהיה מעוצב בצורה נכונה, נגישה ועם תמונות מתאימות. נסו להימנע מבחירה בתמונות סטנדרטיות או לא מקוריות בחנויות תמונות ונסו להוסיף תמונות של בית העסק אך כאלה שצולמו בצורה מקצועיות באתר. כיום באמצעות שילוב של פרסום תמונות של בית העסק או המוצר, ברשתות החברתיות יצור עבורכם שיווק טוב יותר של האתר.

ניווט נכון

עוד חשוב שהגולש באתר שלכם יוכל לנווט בצורה הקלה ונכונה באתר. וודאו כי המיקרו קופי (מילות ההכוונה באתר) מכוון את הלקוח לדפים נוספים, ליצירת קשר, מילוי טפסים, השארת פרטים, קריאת תקנון ועוד. בכך הגולש יהיה פעיל באתר ויבצע בו פעולות שבסופו של דבר יובילו למכירה.

היעזרו במקצוענים

חשוב לנסות במידה ויש לכם תקציב להיעזר במקצוענים בתחום התוכן, כמו גם בחברות מקצועיות לבניית אתרים תוך הקידום והשיווק של האתר כמו גם במומחים בתחום של אחסון אתרים, בכך תוכלו לקדם את האתר בצורה מקצועית ולהפוך אותו לפלטפורמות מכירה מעולה.

077-6203040
053-2747860
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה