דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

דברים שחשוב לקחת בחשבון בעת בניית אתר לעסק

החלטתם לבנות אתר לעסק שלכם. החלטה מעולה! לפניכם רשימה של דברים שחשוב לקחת בחשבון כאשר בונים אתר לעסק

בניית אתר לעסק

כיום בעולם שבו כמעט הכל מתנהל, החל מהיכרויות, שמירת קשרים ואפילו קניית אוכל, נראה כי עסק ללא אתר לא קיים. רוב האנשים כאשר הם צריכים מידע אודות עסק, הליך או אפילו סתם שאלה, פונים לאינטרנט על מנת לקבל את המידע הדרוש או להזמין את השירות הדרוש. לאור זאת, חברת EkDesign מציעה לכם את כל הליך בניית אתר לעסק שלכם. כך תוכלו להטביע את חותמכם באינטרנט, להגדיל את קהל הלקוחות ובאופן כללי להקל את ניהול ושייוק העסק. על מנת שהאתר יהיה מושלם עבורכם, יש כמה דברים שחשוב לקחת בחשבון טרם בניית האתר.

מערך שירות לקוחות

לכל עסק יש קהל לקוחות מסוים, אלו שכבר קיימים ואלו שאליהם רוצה העסק להגיע ולפנות. חשוב להבין מי קהל היעד של האתר ובהתאם להתאים אליו את מערך שירות הלקוחות כחלק מהליך בניית אתר לעסק. חלק מהליך בניית אתרים הוא הגדרת ועיצוב צד הלקוח. כל שירות הלקוחות חייב להילקח בחשבון מבחינת מאגרי הנתונים של האתר, צורך בהרשמה הכולל כתובת לדוגמא, אופן הזמנה, שמירת מידע קודם עבור לקוח והבדלה בין לקוח מיוחד ללקוחות חדשים. באם לעסק יש שירות לקוחות מיוחד, גם הוא צריך להיכנס לאתר, לדוגמא תהליך שעובר הלקוח כך שהאתר חייב לשקף באיזה שלב בתהליך נמצא הלקוח.

סליקה

כחלק מביצוע בניית אתרים יש לקחת בחשבון גם את אופן הסליקה באתר. על מנת לנצל את האפשרויות שאתר טומן בחובו עבור עסקים, כדוגמת מכירות אונליין ומשלוחים, חייבת להיות באתר אפשרות לתשלום. הקשר עם כרטיסי אשראי, אפליקציית bit או אפילו מזומן, חייבת להיות מאופיינת באתר. בניית אתר חייבת להיות מותאמת כך שהלקוחות יוכלו לשלם בעבור שירותים של העסקים ולרכוש מוצרים אונליין. במקרה שמתבצעת סליקה באתר, כלומר תשלום, חשוב לוודא גם שהוא יהיה מאובטח, אך גם כדאי כבר להכיל באתר מאגרי מידע רלוונטיים עבור כל הדוחות שהעסק צריך כחלק מהיותו עסק מרוויח.

משלוחים

נוסף על האפשרות לקנות באתר, או להזמין דברים באמצעות מערכת סליקה חוקית, יש צורך גם במערך משלוחים. בשונה מקניות בעסק עצמו אשר בו כבר נמצא כל המלאי, כאשר מדובר במכירות אונליין יש צורך במשלוחים מהעסק לבית הלקוח. מערך המשלוחים חייב להיות מפורט באתר – אפשרויות תשלום, מקום להכנסת כתובת ואפילו אפשרות לבחור בדרך משלוח מועדפת על הלקוח. ישנם אתרי משלוחים אשר ניתן לשלב קישור או הפניה אליהם באתר, כלומר כדאי לבחור מראש כיצד העסק יבצע משלוחים ולבנות את האתר בהתאם.

השירותים שהעסק מציע

המוצר שניתן בתום בניית אתר לעסק – אתר מותאם וחדשני, חייב להיות באמת מקיף את כל השירותים שהעסק מציע בצורה פרונטלית. כלומר, באם העסק גם מוכר פריטים, גם מארגן מכירות וגם מבצע החלפה של בגדים ישנים בחדשים, כל אלו חייבים לקבל מענה באתר ולהיות נגישים ללקוחות. חשוב להכין רשימה מסודרת של כל מה שהאתר צריך להציע בהתאם לכל מה שהעסק צריך להציע. כאן, מעורבות של מקצוענים יכולה מאוד לסייע לחשוב על שירותים חדשים שהאתר יכול לתת מעצם היותו אונליין.

להצעת מחיר עבור בניית אתר לעסק >>>

בניית אתרים היא בהחלט נחלתם של מקצוענים, אך מי שהאתר נבנה עבורו חייב לקחת בחשבון מספר דברים על מנת שהאתר באמת יהיה יעיל ככל האפשר וישרת את הצרכים של הלקוחות ושל בעל העסק. בכל מקרה, כדאי להתייעץ עם חברת בניית אתרים על מנת להבין איזה מידע עליכם לאסוף טרם בניית האתר ואפילו במהלכו. הבנה מי קהל היעד, אילו אפשרויות האתר צריך להציע מבחינת תשלומים ומשלוחים ואפילו אילו שירותים האתר נותן, מקפיצים את הרמה של האתר והופכים אותו נוח בהרבה עבור הלקוחות ועבור בעל העסק.

077-6203040
053-2747860
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה