דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

מאגרי תמונות חינמיים לשימוש פרטי ומסחרי לאתרים

מאגרי תמונות קיימים להדפסת הרד קופי ולעיצוב אתרים מזה עשרות שנים. שימוש במאגרי תמונות מאוד נפוץ כיום ומעצבי אתרים משתמשים בהם באופן שוטף ביומיום. בעבר מציאת תמונות באינטרנט לשימוש חופשי הייתה משימה לא פשוטה, אך קיום המרחב הוירטואלי מציע עלינו אתרים רבים עם תמונות לשימוש חופשי ואף לשימוש מסחרי בחינם. יש לדעת היכן לחפש תמונות. לפניכם מספר אתרים שתוכלו להשתמש במאגר התמונות שלהם לצורך העלאתם לאתר שלכם. יש להדגיש שחובה לקרוא בפרטי רשיון התמונה שאתם מעלים מה ניתן לעשות איתה.

אתר freerangestock.com

באתר מאגר תמונות זה יש לבצע הרשמה, ולהוריד תמונות באיכות גבוהה. כל התמונות לפחות בגודל 2400X1600 פיקסלים וניתן לעשות בהן שימוש פרטי ומסחרי.

freerangestock

אתר Stock.XCHNG (כיום: freeimages.com)

Stock.XCHNG הינו אחד האתרים המובילים כאתר למאגר תמונות בחינם. במאגר תמונות זה למעלה מ-400,000 תמונות בחמישה גדלים שונים לכל תמונה. ניתן גם לראות כמה הורידו תמונה מסויימת מהאתר.

stock xchng

אתר everystockphoto.com

זהו מנוע לחיפוש תמונות לשימוש בחינם. לכל תמונה רשיון ספציפי ועל כן יש לבדוק זאת. יש לבצע הרשמה לאתר המאפשר תיוג, כתיבת תגובה לתמונות ולדרגן.

everystockphoto

אתר morguefile.com

אתר כולל מאגר תמונות דיגיטליות באיכות גבוהה לשימוש פרטי או מסחרי. תמונות מתאימות למאיירים, מעצבי אתרים, אמני קומיקס ועוד. יש לקרוא את תנאי השימוש בתמונות.

אתר photogen.com

מאגר תמונות איכותי לשימוש פרטי ומסחרי. יש לבצע בתחילה הרשמה לאתר.

photogen

אתר imagebase.davidniblack.com

אתר ImageBase מציע תמונות רבות ברזולוציה גבוהה. בנוסף לכך, מציע האתר תבניות נפלאות של PowerPoint. התמונות ניתנות להודה ושימוש חינמי בהתאם לתנאי השימוש אשר מכיל הסתייגויות קלות.

077-6203040
053-2747860
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה