דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

חנות אקספרס לעסקים

חנות וירטואלית, מתנהלת כולה ברשת האינטרנט. המוצרים/שירותים של העסק מוצגים על-גבי פורמט מיוחד בדפיו של אתר אינטרנט, לצידם מופיע תיאור ופירוט באמצעים שונים כגון תמונות, טקסט וסרטונים וקיימת אפשרות לרכוש את המוצרים באמצעות מספר קליקים עם העכבר. זו בעצם כל התורה על רגל אחת. לבעלי עסקים רבים, הרעיון לפתוח חנות און-ליין נשמע תחילה כגימיק, אך גם להם מתגלה במהרה כי מדובר בכלי עסקי ממדרגה ראשונה.

למי מתאימה פתיחת חנות כזו?

בעבר הלא-רחוק שבו חלק גדול מהאוכלוסייה עדיין לא הייתה מחוברת לרשת האינטרנט, פתיחת חנות און-ליין נועדה עבור עסקים מסוימים שסביר כי קהל הלקוחות שלהם מחובר לרשת האינטרנט וכבר מכיר את אפשרויות השימוש בה. אחד האתרים המרכזיים שעלו בזמנו היה האתר 'אמזון' אשר מכר בעיקר ספרים ואילו היום הוא עוסק כבר במכירת קשת רחבה של מוצרים.

היום המצב השתנה, חלק גדול מהאוכלוסייה מחובר לרשת האינטרנט ומשתמש בה באופן קבוע ואף יומיומי. ולכן, אין היום כמעט שום עסק אשר לא יכול להרוויח מפתיחת חנות שכזו, זאת מכיוון שקהל הלקוחות שלו לא רק נמצא ברשת האינטרנט, אלא שפעמים רבות קיימת העדפה מצידם לאפשרויות מסחר וירטואליות.

בין אם מדובר בעסק חדש שמעדיף להשקיע בפתיחת חנות און-ליין בלבד ובין אם מדובר בעסק בעל מרכזי מסחר פיזיים שמעוניין להגיע לקהל לקוחות רחב יותר – פתיחת חנות וירטואלית מניבה תשואה אשר מגמדת את ההשקעה הנדרשת.

דוגמאות של חנות וירטואלית

מהם השלבים הנדרשים לפתיחת החנות?

בכדי להקהל על כניסתם של עסקים חדשים לעולם המסחר הווירטואלי, חברת EKDESIGN מציעה מערכות מסחר מובנות ומוכנות מראש כך שבאמצעות מספר שינויים מינוריים כגון עיצוב, לוגו, פרטי יצירת קשר והמוצרים ניתן להעלות חנות אינטרנטית מתפקדת ואיכותית בזמן קצר ובעלויות נמוכות.

אפשרות נוספת אשר מתאימה לעסקים עם שיטת מסחר מיוחדת או עסקים שמעוניינים ליצור קונספט חדשני, הינה עיצוב מאפס לפי דגשים מסוימים בהתאמה מיוחדת לאותו עסק.

בשני המקרים, השלב הראשון הנדרש הינו לפנות לחברה לבניית אתרים, עדיף לכזו אשר מתמחה או לפחות מנוסה בהקמת חנויות און-ליין.

עוד אפשרות הינה לפתוח חנות באתרי מסחר מיוחדים, ניתן לדמות זאת לקניון אינטרנטי המשכיר שטח וירטואלי בו יכולים בעלי העסקים לפתוח חנות און-ליין משל-עצמם.

דוגמא טובה לקניון אינטרנטי הוא אתר EBAY המציע לבעלי חנויות להקים חנות בתוך האתר עצמו ובכך למכור מוצרים ולהגיע לאלפי לקוחות ברחבי העולם.

חנות און ליין

וכיצד נתחזק אותה בצורה הנכונה?

למרות שלא מדובר בחנות פיזית שדורשת תחזוקה וטיפול, גם חנות און-ליין דורשת התעסקות מסוימת.

אחד היתרונות בחנות און-ליין הוא שבעלי העסקים יכולים לבחון את תנועת הלקוחות באתר ובכך ללמוד על הרגלי הרכישה שלהם. יותר מכך, כל לקוח שרוכש מוצר בחנות, משאיר גם את פרטיו האישיים, מדובר בעצם במידע שיווקי יקר ערך שמאפשר לפנות אליו במוצרים ומבצעים חדשים.

מלבד זאת, יש לבחון באופן מתמיד כי המידע בנוגע למוצרים מוצג בצורה ברורה ומעניינת. יש לדאוג למערכות הגנה מפני פריצה ומפני ניסיונות לרמות את מערכת המסחר.

חנות און ליין מקנה לכל עסק דריסת רגל חשובה בעולם המסחר האלקטרוני. הקמה מקצועית, תחזוקה נבונה ומוצרים איכותיים, יהפכו כל חנות און ליין לסיפור הצלחה אינטרנטי.

חברת EKDESIGN מתמחה בהקמת חנויות מסחריות באינטרנט ושיווקם ברשתות המדיה והאינטרנט לקבל הייעד הייעודי.

077-6203040
053-2747860
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה