דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

איך לבחור חברה שתבנה את האתר שלך?

אז כבר כמו כולם, אתם יודעים שאין כמו הפרסום באינטרנט, ושאם אתה לא שם אתה לא קיים.

אז החלטתם להקים אתר שיקדם את העסק שלכם, יביא לקוחות ויגדיל את המחזור. קראתם קצת ברשת על בניית אתרים, ואתם כבר יודעים שהאתר שלכם הוא מי שאתם, או יותר נכון העסק שלכם, ושאם האתר שתבנו לא יהיה מקצועי: מעוצב, מסוגנן, קריא וברור, מושך את העין, בקיצור, מספק את הסחורה, הלקוח שלכם – לא יקנה את הסחורה, ויעבור לקישור הבא של בניית אתרים.

אז עכשיו אתם גם קצת יודעים וגם קצת מבולבלים, כי כשהקשתם בניית אתרים ב- Google צצו כל כך הרבה נשמות טובות שהציעו לבנות את האתר שלכם.

אבל איך תדעו מי באמת מקצועי? מי באמת תותח בתחום בניית אתרים? מי באמת יבין את הצרכים שלכם? את המוצר שלכם? את העסק שלכם? מי באמת יבנה לכם את האתר שלא יגרום ללקוח לעבור לקישור הבא?

איך לבחור חברת בניית אתרים?

אנחנו נבנה לכם את האתר הזה

בניית אתרים זו אומנות, אנו בעלי ניסיון רב ורזומה רב בתחום זה ובתחום עיצוב אתרים הכולל עשרות אתרי לוחות אונליין, אתרי מסחר וחנויות מקוונות, אתרי היכרויות, אתרי נדלן ואתרים מקצועיים נוספים נוספים כגון מיני אתרים ודפי נחיתה שונים. ברשות אי.קיי.דיזיין צוות מקצועי מיומן של מתכנתים, מעצבים גרפים,אנשי קריאייטיב, אנשי מכירות, כותבי תוכן וקידום אתרים. צוות גדול כאשר לכל אחת ההתמחות שלו, זהו צוות שיביא לכם תוצאות מנצחות!

ונגלה לכם סוד. אצלנו הלקוחות תמיד מרוצים, כי בניית אתרים לפי צרכי הלקוח היא הייחודיות שלנו. כל התהליך של בניית אתרים נעשה בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח תוך התחשבות ברעיונותיו.

כשמגיעים אלינו לקוחות לשם בניית אתרים, הדבר הראשון שאנחנו עושים בצוותא הוא: תיאום ציפיות.

כשתגיעו אלינו, יחדיו נגבש את רעיון האתר, נבנה את האפיון שלו באופן מדויק (ואם אתם לא סגורים עליו, זה בסדר, אנחנו, למודי ניסיון, נעזור לכם ונציע את האפשרויות המתאימות ביותר לעסק שלכם), יחדיו נגדיר את המטרות, את הקו העיצובי, את הקטגוריות השונות (מוצרים, לקוחות מרוצים, צור קשר…) ואת האפשרויות השונות (התממשקות עם אתרי תוכן אחרים…). האפשריות בתחום בניית אתרים הן אינסופיות, ויד ביד נבנה את האתר שיתאים לכם ביותר.

אבל שלא תטעו, העבודה שלנו לא מסתיימת ברגע שסיימנו לבנות את האתר. עבודה רצינית של בניית אתרים לא מסתיימת כאן. עם סיום בניית האתר, נדריך אתכם כיצד להשתמש בו וכיצד לנהל אותו. הרי אתם כבר יודעים שהגולשים אוהבים שהאתרים מתעדכנים, אז מה? כל פעם כשתרצו לעדכן את האתר תצטרכו לפנות לאנשי בניית אתרים? לא. אנחנו נלמד אתכם איך תוכלו בעשר אצבעות לשנות את הקטגוריות, איך תוכלו להוסיף תת קטגוריות… בקיצור, להתאים את האתר לפי הצרכים המשתנים שלכם.

אבל גם כאן עוד לא הסתיימה העבודה שלנו. חברה רצינית שעוסקת בתחום בניית אתרים לא מפסיקה את שירותיה כשהאתר גמור והלקוח יודע להפעילו. אנחנו גם נדאג לשווק ולקדם אותו. הרי יש כל כך הרבה אתרים בתחום שלכם. למה שמנוע החיפוש יציג דווקא את האתר שלכם בדפים הראשונים? למה שהאתר שלכם יופיע בפורטלים שונים? רגע, ובאנר כבר יש לכם?

כן, חשבנו על הכל.

077-6203040
053-2747860
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה