דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

דרכי פרסום נפוצות באינטרנט

כל בעל עסק, בין אם בעל עסק זעיר לבין חברה גדולה בעלת מאות או אלפי עובדים מחפש לפרסם את העסק שלו באינטרנט. באינטרנט ישנן אינספור אפשרויות פרסום, מיליוני אתרים ביניהם מאות אלפים בישראל בהם ניתן לפרסם. מה הן אפשרויות הפרסום הנפוצות באינטרנט?

דרכי פרסום נפוצות באינטרנט

פרסום בגוגל

פרסום במנוע החיפוש של גוגל זהו הפתרון האולטימטיבי עבור בעלי עסקים. הפרסום בקישורים הממומנים של גוגל אדוורדס הוא פרסום מאוד ממוקד עבור עסקים כיוון שהפרסום מתבצע במילות מפתח הרלוונטיות ביותר עבור העסק ולא בסתם מילות מפתח לא קשורות. אתה מוכר נעליים? תפרסם אך ורק במילות מפתח הקשורות לנעליים ומכירת נעליים- מי שמחפש סנדלים פשוט לא יראה אותך וזוהי הגדולה של פרסום מדוייק עבור לקוחות פוטנציאליים המחפשים מוצר ספציפי.

פרסום נוסף שמתבצע על ידי חברת גוגל במערכת גוגל אדוורדס הוא פרסום ברשת התוכן של גוגל. לגוגל מיליוני אתרים שותפים בעולם מתוכם אלפים בישראל המאפשרים לגוגל לפרסם את המודעות שלה בהם. בתמורה לפרסום, גוגל מתגמלת את אתרי השותפים בסכומים שונים וגובה עמלה עבור השימוש במערכת של גוגל אדוורדס ובמקביל גוגל אדסנס במערכות האתרים המפרסמים.

פרסום בפייסבוק

פייסבוק היא רשת חברתית הכי גדולה בעולם – מעל 400 מיליון גולשים רשומים במערכת הנכנסים ומתעדכנים בתוכן בתדירות גבוהה מאוד. זמני הצפייה וכמות העמדים הנצפים בפייסבוק גדולה מאוד עד אינסופית. ניתן לפרסם במקביל לתוכן בפייסבוק על ידי מערכת הפרסום בפייסבוק, תמונה + מלל שיוצגו. לפרסום בפייסבוק חשיפה רבה המתקבלת על ידי הגולשים. בישראל ניתן להגיע למיליון צפיות במודעה שלנו בשבוע אחד בלבד על ידי מיליון משתמשים שונים בתקציב הנכון שזה שיווק מאוד מאוד אגרסיבי ומעולה עבור חברות גדולות המשווקות שירותים או מוצרים לציבור הרחב. גם מבחינת נישות יש פתרונות לפרסום בפייסבוק על ידי פרסום לקהל יעד מסויים, שיוך לכללי דמוגרפיה שונים – גיל , מין , העדפות ועוד.

פרסום ב- YouTube

יוטיוב זהו מנוע החיפוש השני בגודלו בעולם לאחר גוגל. גוגל רכשה את יוטיוב, המשמש אתר לצפייה ישירה בווידאו הגדול בעולם ומקבל מאות מיליוני כניסות ביום. ניתן לפרסם ב- YouTube בתוך הוידאו בעזרת שימוש בטקסט, ניתן לפרסם ולקדם קטעי וידאו שונים על ידי מערכת הקידום של יוטיוב ועוד. החשיפה מאוד רחבה והפרסום זול יחסית. ניתן להעלות ליוטיוב קטעים מקצועיים מתחום העבודה שלנו ולקבל פניות רבות נוספות.

שלושת הנ"ל מהווים את רוב אפשרויות הפרסום הפופולאריות כיום בעולם. כמובן שניתן לפרסם גם באתרים כאתרים יחידניים בלבד לדוגמא פרסום באתר וואלה, פרסום באתר Ynet ועוד. פרסום באינטרנט ושיווק המשלבים פרסום בשלושת הנ"ל יתנו חשיפה עצומה ובמידה והפרסום בנוי נכון החשיפה תהיה איכותית ובעלת החזר גבוה על ההשקעה.

077-6203040
053-2747860
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה