דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

בניית אתרים לעסקים קטנים

מומחים רבים סבורים, שבזמן שהחברות הגדולות נאבקות ביניהן באינטרנט ובמוקדי פרסום אחרים, מי שבאמת מרוויח מהאינטרנט, הם העסקים הקטנים. אותם עסקים שזוכים לקבל פלטפורמה ייחודית דרכה הם נחשפים לקהל רב מכל הארץ, ולעיתים אף מעבר לזה, אם רק הם עובדים בצורה נכונה.

בשביל להסביר את הטענה הזאת ובשביל שאחר מכן נוכל להסביר מה צריך עסק קטן בשביל להצליח באינטרנט, נסביר תחילה, מה צריך לכלול אתר אינטרנט של עסק קטן. מה הבסיס שלו אמור לכלול בשביל שהוא יתקיים במרחב האינטרנטי.

אנחנו בנינו עד היום מאות אתרים לעסקים קטנים, אתרים מסוגים שונים אותם גם קידמנו במהלך השנים. עסק קטן שרוצה להצליח באינטרנט, צריך אתר שיכלול מידע עליו, מידע על השירותים שהוא מספק או המוצרים שהוא משווק, פרטים ליצירת קשר מהיר, וחנות דרכה ניתן לרכוש מוצרים און ליין. כל דבר מעבר לכך, אפשר לומר שהוא מותרות. רצוי כמובן שהאתר יכלול גם עמוד עסקי בפייסבוק, אך זה יגיע בשלב מאוחר יותר.

אם האתר הוא כל כך קטן, איך העסק יצליח להתפרסם?

זו שאלה לגיטימית ויש לכך שתי תשובות. ראשית, האינטרנט נותן במה לכל בעל מקצוע ולכל בעל עסק. מדובר על במה בעלויות יחסית נמוכות. בטח ביחס לעלויות שתצטרכו לשלם עבור פרסום בעיתונות המודפסת או האלקטרונית. לכן גם האינטרנט בא יותר לקראת עסקים קטנים. מאחר ועסקים גדולים גם ככה משלמים כסף רב לפרסום בפלטפורמות שונות, אז הם מרוויחים מכך פחות. עסק קטן, לא נמצא באותן פלטפורמות, באינטרנט הוא יכול למצוא את מקומו בדרכים שונות, גוגל, פייסבוק, ועוד.

שנית, בשביל שהעסק יצליח, אנחנו נדאג לקדם אותו. קידום עסק קטן דורש עבודת קידום בגוגל ובפייסבוק. דרך אופטימיזציה לאתר, החלפת קישורים, כתיבת מאמרים ועוד. כל זה יביא לכך שהוא יתפרסם. לא מדובר בפרסום כמו שהחברות הגדולות זוכות לו באתרים הגדולים, אך פרסום שיביא אותו לחשיפה רחבה בקרב גולשים שמחפשים עסקים או בעלי מקצוע בסדר גודל שלכם. זה פרסום הרבה יותר נרחב מזה שתזכו לו במקומות אחרים, ובמחיר הרבה יותר נמוך.

בניית אתרים לעסקים קטנים

מה צריך עסק קטן בשביל להצליח באינטרנט?

ובכן, בראש ובראשונה הוא צריך אתר. בלעדי זה, מאוד קשה לזכות לחשיפה לאורך זמן באינטרנט. האתר צריך להכיל את המידע שציינו קודם לכן, החל ממידע עליו וכלה במידע על המוצרים והשירותים שהוא מספק. בנוסף, הוא צריך נוכחות באתרים שונים אליהם מגיעים גולשים, אנחנו נדאג לספק לכם את הנוכחות הזאת. בהמשך הדרך הוא גם נדאג להכניס אותכם לפייסבוק. הבמה הנרחבת ביותר כיום לנוכחות באינטרנט.

השילוב של אתר אינטרנט, קידום בגוגל וקידום בפייסבוק, יחשפו אתכם בצורה אופטימלית ויביאו לכם ולאתר שלכם חשיפה נרחבת, כמוה לא תזכו בשום מקום אחר.

077-6203040
053-2747860
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה