דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

מיתוג אתרים

מיתוג  – על מה אנחנו מדברים

אנו חיים בעידן בו "המדיום הוא המסר" כפי שאמר חוקר התקשורת מרשל מקלוהן. קיימות פרשנויות שונות למשפט הזה אבל משמעותו ברורה לפחות בהקשר של פרסום ושיווק – לא משנה מה אתם מוכרים לעולם, מה שמשנה הוא באיזה אופן אתם מגישים את אותו מוצר לקהל היעד שלו. אותם תהליכים שהופכים את המוצר שלכם לסוג של מדיום  שיודע להעביר את המסר הנכון לקהל הנכון נקראים תהליכי מיתוג.  תכליתם של תהליכי מיתוג הם להקנות למוצר שלנו קבוצה של משמעויות, ערכים, ומסרים שיכולים לחרוג לחלוטין מהמשמעויות המיידיות של אותו מוצר. אם ניקח למשל את עיתון "הארץ" – הרי שמדובר בסופו של דבר בלא יותר מאשר ערימה של ניירות עיתון המבליעות בתוכן מידע חדשותי כזה או אחר, לא משהו שלא נוכל למצוא בעיתונים אחרים או אפילו באינטרנט. עם זאת, המיתוג של עיתון הארץ שנשען בין היתר על הססמא "עיתון לאנשים חושבים" אומר לנו משהו אחר לחלוטין – שמי מחזיק בידיו את עיתון הארץ לא אוחז סתם במידע תקשורתי אלא בנופת צופים אינטלקטואלית, המסמלת ערכים של קידמה, חשיבה מקורית , אליטיזם, תחכום וליברליזם. יכול להיות כמובן שהקשר בין המציאות לבין הערכים הללו תלוש לחלוטין, אבל כל עוד מיתוג המוצר הנ"ל גורם לנו להאמין שאלו הם פני הדברים, אין זה משנה מה הם באמת.

כיצד אנחנו יכולים לסייע לכם במיתוג המוצר שלכם?

1. עיצוב לוגו – לוגו הוא למעשה האייקון המרכזי עליו מושתת זהות החברה שלכם. לוגו שמעוצב נכון ומכיל את האלמנטים הנכונים יוכל לבדל אתכם מן המתחרים ולצרוב אתכם בתודעה של קהל היעד שלכם. בעת עיצוב לוגו נדע לשלב בו את הצבעים הנכונים למוצר ולקהל היעד שלכם על מנת שתהיו זכירים .
2. כתיבה שיווקית – אנו פועלים בשת"פ עם כמה מאנשי הקופירייטינג המוכשרים ביותר בתעשיית הפרסום בארץ. השילוב של יכולות העיצוב שלנו ושרותי קופירייטינג מקצועיים יכולים להפוך אתכם לפצצת שיווק מתקתקת.
3. בניית אתרים ועיצוב אתרים – גולת הכותרת של השירותים שלנו היא כמובן בניית אתרים ושיווקם באינטרנט. אחד המדיומים החשובים לנראות המוצר שלכם הוא אינטרנט, אנחנו נעזור לכם להשיג חשיפת רשת מקסימלית, שבעזרת שירותי העיצוב והמיתוג שלנו, תהיה גם אופטימאלית.
077-6203040
052-4701670
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה