דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

פיתוח אתרים

תעשיית ׳פיתוח אתרים׳ משתנה בקצב מהיר מאוד. המשמעות היא שעל מנת שהאתרים המקוונים יוכלו להמשיך לעמוד בקצב השינויים הטכנולוגיים ולהישאר רלוונטיים, הצוות העוסק ב- פיתוח אתרים חייב להפגין רמת גמישות גבוהה ויכולת הסתגלות מהירה לטרנדים החדשים.

המומחים שלנו, בחברת EKDESIGN, אספו עבורכם כמה עובדות מעניינות הקשורות ל- פיתוח אתרים, ונלקחות בחשבון בכול פעם שלקוח מבקש מאיתנו לעדכן ולהמשיך לפתח אתר קיים או לבנות עבורו אתר חדש.

פיתוח אתרים על ידי חברה מקצועית

ניתן אמנם להשתמש בעובדות אלה כאנקדוטות מעניינות על העולם המקוון הקשור ל- פיתוח ולעיצוב אתרים, עם זאת החברה שלנו, EKDESIGN, משתמשת לפעמים בעובדות אלה כדי לשתף ולהסביר ללקוחות את הערך הרב הטמון באתר המתעדכן באופן שוטף בחידושים החדשניים ביותר הצצים בעולם האינטרנטי כפטריות לאחר הגשם.

קשה להאמין שהאינטרנט, שהפך לחלק חשוב בחיים שלנו, לא היה קיים עד לפני כמה שנים, אבל הנה כמה עובדות שחשוב לדעת כשעוסקים בפיתוח אתרים. ונתחיל מההיסטוריה.

עובדות היסטוריות

  • האתר הראשון נוצר ב-1991 – טים ברנרס-לי (Tim Berners-Lee) בנה את האתר הראשון בניסיון ליצור דרך שתאפשר למדענים לתקשר ביניהם.
  • הופעת ה-CSS בברקלי היתה ב-1994 – ה-CSS (Cascading Style Sheets) אפשר לראשונה לסגנן אלמנטים בדף האינטרנט וליצור תבניות דפים (layouts) מותאמות אישית. ה-CSS מאפשר היום שליטה באלמנטים נוספים, כולל בגופנים, בצבעים או במרווחים.
  • עיצוב האתר התגובתי, הרספונסיבי (Responsive) הראשון היה ב-2010 – איתן מרקוט (Ethan Marcotte) הציג את העיצוב הרספונסיבי שמטרתו ליצור אתר שהגישה אליו תהיה אפשרית מכול מכשיר. כלומר, האתר הרספונסיבי הוא אתר שמותאם לגודל המסך של המשתמש, כך שניתן יהיה לקרוא את התוכן באתר ללא זום-אין וזום-אאוט.

עובדות על פיתוח אתרים וחווית המשתמש, UX UI /(User Interface / User Experience)

בחברה שלנו, EKDESIGN, הצוות המומחה ב- פיתוח אתרים מודע לחשיבותה המכרעת של חווית משתמש טובה באתר. אחרי הכול היא זו שתאפשר למשתמשים למצוא באתר את מה שהם צריכים בקלות וללא תסכולים. המומחים שלנו פועלים תוך מודעות לעובדה שכדי ליצור חווית משתמש חיובית, חשוב לדעת דבר או שניים על קהל היעד שלו.

  • התדירות הגבוהה שבה אנשים בודקים את הסמארטפון שלהם

משתמש סמארטפון ממוצע בודק את המכשיר שלו עד 150 פעם ביום, ונתון זה רק ימשיך לעלות בהתמדה עם הזמן. צוות המומחים שלנו שעוסק ב-פיתוח אתרים לוקח בחשבון את העובדה שהתלות של המשתמשים בסמארטפונים שלהם רק הולכת וגדלה.

המוני אנשים משתמשים באינטרנט ברחבי העולם

נכון לתחילת השנה (2023), היו יותר מ-5.6 מיליארד משתמשים פעילים באינטרנט ברחבי העולם, והצפי הוא שמספר זה ילך ויעלה. המשמעות היא שבמידת הצורך, מלאכת פיתוח האתר של הלקוח שלנו תפעל, כדי לממש אפשרויות הגעה ללקוחות הפוטנציאליים המפוזרים על פני הגלובוס.

  • טווח הקשב הממוצע ירד

ממצאי מחקרים מראים כי בשנים האחרונות חלה ירידה בטווח הקצב הממוצע מ-12 שניות ל-8 שניות. ברור שהמומחים שלנו ב- פיתוח אתרים לא יכולים להרשות לעצמו להתעלם מנתון חשוב זה. לכן, הם בוחרים באפשרויות העיצוב הטובות ביותר שיצליחו ללכוד במהירות את תשומת הלב של המשתמשים באתר.

חשיבות הדמוגרפיה

צוות המומחים שלנו מודע להשפעה הרבה של הדמוגרפיה על התנהגות המשתמשים באתרים השונים. אתר אחד שמתאים לכולם לא מסוגל לספק חוויה חיובית למשתמשים, אם הוא יכוון לכולם באופן כללי או לדמוגרפיה הלא נכונה. לאור זאת, חשוב לנו לדעת מהם המאפיינים הדמוגרפיים של הקהל המבקר באתר הלקוח, להבין מה הוא מחפש ולהתאים את האתר לצרכים הספציפיים שלו.

  • משתמשים מגבשים דעה לגבי האתר תוך שניות

כמה זמן לוקח למשתמש להתרשם מהחברה ומהמותג שלה כשהוא מגיע לאתר האינטרנט? ובכן, פחות משניה, ורובם מגבשים דעה תוך חצי שנייה.

אנחנו בחברת EKDESIGN מודעים לחשיבותו של הרושם הראשוני, מבטיחים שאתר הלקוח ייראה טוב ויתפקד נפלא ומוודאים שהמבקר בו לראשונה ייהנה מחוויית משתמש חלקה.

המפתחים שלנו נעזרים באלמנטים שונים המשפיעים הן על הרושם הראשוני והן על רמת הידידותיות של האתר, כגון: עיצוב חזותי, ניווט, תוכן, מהירות ותגובתיות.

עובדות על מיתוג ותחרותיות

׳פיתוח אתרים׳ מקצועי ומיומן ישפיע לטובה על האופן שבו המשתמשים באתר הלקוח יתפסו את המותג שלו. הרושם שלהם מהאתר יכול לגרום להם להישאר וללמוד עוד על העסק, או לעזוב ולפנות למתחרה. עיצוב טוב עוזר ללקוח שלנו להשאיר את הלידים בדף האתר שלו.

  • עיצוב האתר קובע אמינות

אחד הגורמים החשובים הקובעים את אמינות האתר בעיני המשתמשים הוא העיצוב. מחקרים מראים שהמשתמשים ישפטו את האתר מידית ולא יבטחו באתר לא מעודכן או מעוצב בצורה גרועה. אתר, שאינו מושך מבחינה ויזואלית, עלול להשפיע על אמינות העסק.

צוות המומחים שלנו מקפיד להציג את אתר העסק של הלקוחות בצורה מקצועית ומעוצבת שתעזור להם למשוך יותר לקוחות ולהגדיל את המכירות.

לבסוף, למרות חשיבותם של האתרים האינטרנטיים לשגשוגו של כל עסק, גם הקטן ביותר, עדיין יש עסקים קטנים רבים ללא אתרים. גם אם יש כל מיני סיבות בגללן לחלקם עדיין אין אתר, בדרך כלל הם אפילו לא מודעים עד כמה הלקוחות שלהם היו רוצים שיהיה להם אתר!

 

077-6203040
053-2747860
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה