לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

ממליצים עלינו

אמינות, זמינות, מקצועיות אלו רק חלק מהדברים שהלקוחות שלנו מספרים עלינו…
מוכרים מוצר או שירות? חנות דיגיטלית עשויה למנף את מחזור המכירות שלכם בעשרות אחוזים!
בואו למקסם את הרווחים שלכם – אי.קיי דייזין EKDesign בונים אותך להצלחה.

זהב פרץ

זהב פרץ

www.perez.co.il
זאב פרץ, מנכ"ל חברת שחר אנרגיה שבנתה ומקדמת את האתר שלה על ידי EKDesign , מסכם למה בחר דווקא בנו למלאכה: "לנו EKDesign מאוד מתאימים. גם זמינים, גם מקצועיים, הם לומדים אותך, מכירים את התחום. הם אנשים איכותיים וטובים".
עו

עו"ד אלי הלם

www.elihalm.com
עו"ד אלי הלם מתמחה ברשלנות מקצועית של עורכי דין ובמשפט אזרחי, פנה אלינו ל- EKDesign עם אתר אינטרנט מרשים אבל עם אפס נוכחות בדיגיטל. אלי מתמצת את ההצלחה: "אי אפשר להתווכח עם התוצאות של EKDesign. פניתי אליהם כשלא היתה לי שום נוכחות בגוגל, היום אני מדורג במקומות הראשונים".
דניאלה רביבו

דניאלה רביבו

www.daniellarevivo.co.il
דניאלה רביבו, מנכ"לית קליניקה לטיפולי אסטטיקה ויופי, חיפשה לבנות אתר מושלם עבורה ועבור קהל הלקוחות שלה ולהזניק אותו בדירוג בגוגל, אז היא פנתה אלינו. "בזכות EKDigital אנחנו נמצאים במקומות הכי גבוהים בגוגל, עם הביטויים הכי חזקים שיש ומשם באמת מגיעה לנו פרנסה מכל הארץ".
עו

עו"ד שני אלקביץ כהן

www.shanielk-law.co.il
עו"ד שני אלקבץ, מייסדת פירמת עורכי דין המתמחה במגוון תחומים משפטיים, פנתה אלינו ל- EKDesign להקים לה אתר אינטרנט שיעמוד בכל כללי הנגישות המחייבים בחוק. שני יצאה מרוצה מהתוצאה: "בנו לנו אתר קל ומהיר ונגיש, הקפידו על נושא הנגישות שהיינו צריכים לעמוד בו".
שינוי גודל גופנים
ניגודיות