דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

להמשיך למכור אונליין – לבנות אתר ולהגדיל את המכירות

משבר הקורונה תפס עסקים רבים לא מוכנים ומעורר חששות רבים ובצדק, ההגבלות על קבלת קהל עשויות לצמצם את נפח העבודה עד לאפס ולפגוע בהכנסות בצורה בלתי הפיכה. סופו של המשבר אינו נראה לעין וכדי שנוכל להישאר עם הראש מעל המים, חשוב שנרתום את כל האפשרויות שטכנולוגיות הדיגיטל מעמידות כיום לרשותנו ונתחיל לבסס את הנוכחות הדיגיטלית שלנו. כך נוכל להפוך את האתגרים להזדמנויות ולספק ללקוחותינו אפיק חדש שיביא עמו יתרונות רבים לפעילות העסק במגוון היבטים. מומחי הדיגיטל של EK Design מזמינים אותך לתהליך שיציב את מותג העסק שלך בלב אוטוסטרדת המידע.

חנות וירטואלית היא העתיד של העסקים

האם ידעת שמעל 80% מהעסקים בישראל כבר הקימו פלטפורמה דיגיטלית? בין אם מדובר באתר תדמית, בחנות וירטואלית או בדף ברשתות החברתיות, השם שלהם נמצא במקום החשוף לאלפי עיניים מדי יום. בהתחשב בעובדה שמעל ל-70% מהצרכנים בישראל הצהירו בסקרים כי הרכישה אונליין היא האפיק המועדף עליהם עקב מגוון האפשרויות ונוחות השימוש, מדובר כאן ביתרון שאסור להחמיץ. עם מספרים כאלו, סביר מאוד להניח שהמתחרים שלך כבר נהנים מכל היתרונות שיש לעולם הסחר המקוון להציע וזה הזמן לקבל את היתרון בתחרות ולעבוד עם הטובים ביותר.

EK Design מעמידה לרשותך מעצבי אתרים, אנשי שיווק דיגיטלי וכותבי תוכן מובילים בתחומם שיסייעו לך לבנות נוכחות דיגיטלית מרשימה, אמינה ומזמינה עבור המותג שלך ולהעלות את נפח המכירות שלך לשיאים חדשים. אנו זמינים לך גם כעת במהלך תקופת הקורונה ומסייעים לך לפתוח אפיק חדש שיחזיר את הלקוחות שלך אליך.

בניית מערכת יחסים עם הלקוחות שלך

קידום אתרים איכותי ומקיף בכל החזיתות יחשוף את המותג שלך לקהלים חדשים שיוכלו לתקשר עמך ברשתות החברתיות או לפנות אליך באתר. מערכת היחסים הדו צדדית הזו מגייסת ומניעה קהלים לפעולה ומאפשרת לך להפוך אותם בחלוף הזמן ללקוחות נאמנים.

התוכן הוא המלך

נסייע לך להעשיר את החנות הווירטואלית שלך בתיאורי מוצר עשירים ומניעים לפעולה ובסרטונים ותכנים אחרים שיתנו ערך מוסף, ישאירו את הגולשים באתר שלך לאורך זמן ויהפכו אותם ממשתמשים ללקוחות.

עכשיו יותר מאי פעם – זה הזמן לעבור לדיגיטל

המשבר אליו נקלעו עסקים רבים כל כך היא קריאת השכמה לכולנו. האפשרות להציע ללקוחותיך מגוון שירותים ומוצרים מרחוק ובמשלוח עד הבית, פותחת דלת חשובה ומשמעותית לקדם את הפעילות העסקית שלך. כשלצידך עומדים אנשי מקצוע מובילים בתחומם, אין גבול לאפשרויות שניתן להשיג עם הפלטפורמה הדיגיטלית החדשה שלך.

נשמח להזמין אותך לשיחת ייעוץ ראשונית בה נזהה את הצרכים של העסק שלך ונסייע לך לאפיין את החנות הדיגיטלית המושלמת שתקדם את המוצרים שלך בצורה הטובה ביותר. כדי להתחיל בצעד שייקח את העסק שלך לשלב הבא, כל שעליך לעשות הוא לפנות אלינו עוד היום.

077-6203040
053-2747860
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה