לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

הנגשת אתרים

חברת EKDESING מספקת שירותי הנגשת אתרים לאתרים קיימים וחדשים – תוך עמידה בתקן הנדרש

לא רבות החברות בישראל אשר מספקות שירותי הנגשת אתרים, וזאת בשל המורכבות שבפעולה, הצורך שבהנגשה לכל סוגי המוגבלויות, של כל עמוד ושירות בנפרד, עד לקבלת התקן והלוגו הנכסף (צירוף לוגו אתר מונגש).

חברת EKDESING היא בין החברות הבודדות בישראל, אשר לקחה על עצמה את החובה החוקית, המוסרית והחברתית, ועומדת לרשות כלל בעלי ומפעילי האתרים בישראל, עם פתרונות הנגשה מקצועיים והנגשת אתר מלא בתוך ימים ספורים בלבד.

נגישות אתרים - EKDesign

חוק הנגשת אתרים

בשנת 1988 נחקק במדינת ישראל חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות, אשר נועד להגן על זכויותיהם, כבודם וחירותם של אנשים עם מוגבלויות ולהבטיח מתן שירותים עבורם בכל תחומי החיים באופן שוויוני.

אמנם במועד בו נחקק החוק האמור באינטרנט לא היה חלק מחיינו, אולם עדכון  לחוק שנקבע תחת תקנות נגישות השירות באוקטובר 2017 מחייב כל אתר אינטרנט אשר מספק שירותים לציבור,  לרבות: בעל אתר פרטי, אתרי עסקים וחברות, אתרי גופים ללא מטרת רווח או גופים ציבוריים, לבצע את ההתאמות המפורטות בחוק, ולספק אתר נגיש לטובת בעלי מוגבלויות.

נגישות אתרי אינטרנט

הפעלת אתר אשר אינו נגיש חושפת את בעליו לתביעות אישיות ולקנסות, החל מ-15000 ועד 50000 ₪, ללא מגבלת כמות תביעות (ניתן לתבוע תביעה חוזרת אתר שמוסיף לספק שירותים שאינם מונגשים).

יתרה מזאת, כבכל תחום, גם בעולם זה, פועלים ברשת גולשים אשר מחפשים אחר אתרים שאינם מונגשים, ומפעילים סוללת עורכי דין כנגדם, לצורך עשיית רווח. אל תתנו להם למצוא אתכם!

נגישות אתרים – כל היתרונות של אתר מונגש

עמידה בדרישות החוק והימנעות מקנסות ומסנקציות מהווים מניע מצוין להנגשת האתר, כמו גם חובתנו המוסרית כחברה להקל על חייהם של בעלי המוגבלויות ולאפשר להם צריכת מידע ושירותים בצורה שוויונית,  ויחד עם זאת, לאתר מונגש קיימים מספר יתרונות חשובים נוספים:

  • הגדלת פלח השוק וקהל היעד- אתרים עסקיים ומסחריים בישראל משקיעים רבות בעיצוב האתר, הנחלת המסרים ועדכונים שוטפים, במטרה לייצר מיתוג, טראפיק והגדלת פלח המכירות של הארגון/בית העסק. אתר שאינו מונגש למעשה מוותר מראש על 20% מן האוכלוסייה בגילאי 20-60 שנים, כ-700000 בעלי מוגבלויות בישראל. הנגשת האתר תביא לחשיפה שלו, לגלישה, התרשמות ומתן שירות ומכירה לציבור רחב נוסף של צרכנים ולקוחות פוטנציאליים.
  • ככה יעשה לאתר שגוגל חפץ ביקרו- גם מנוע החיפוש גוגל מפגין חיבה ותיעדוף בצורה מופגנת לאתרים מונגשים. אתר מונגש יקודם בצורה אורגנית טובה ויעילה יותר, על פני אתרים שאינם מונגשים באותו תחום. מנוע החיפוש גוגל יזהה את קוד ההנגשה ובזכותו יספק לאתר קידום מהיר ויעיל יותר, בצורה אורגנית, מה שיחסוך בעתיד גם בעלויות קידום האתר.

איך עובד תהליך הנגשת אתרים ב – Ekdesign?

חברת EKDESING חרטה על דגלה מתן שירות בהתאמה אישית ותוך יצירת מענה מדויק לצרכיו של כל לקוח ולקוח. החברה, שעוסקת בהקמה ובנייה של אתרים בעבור לקוחות חדשים- מספקת בניה של אתר מונגש לבעלי מוגבלויות, מראש, וללא תוספת מחיר- ללקוחות המקימים אתר חדש באמצעותנו.

ללקוחות בעלי אתר קיים שאינו מונגש כחוק, המהווים כ-50% מן האתרים הישראליים, מוצע שירות אבחון ראשוני, תוך בחינת כל ההיבטים, היישומים והמידע המצוי באתר, ובניית תכנית עבודה והצעת מחיר מותאמת אישית לצורך.

הנגשת אתרי אינטרנט

צרכי ההנגשה והיקף העבודה ישתנו בין אתר אחד למשנהו, על פי היקף האתר, מספר העמודים והתכנים בו, הממשקים והתוספים. מטרת ההנגשה היא לספק חוויית גלישה נוחה, ידידותית ושוויונית לכל גולש, בעל כל סוג של מוגבלות.

עבודת הנגשת האתר מתבצעת על ידי הצוות המקצועי של חברת EKDESING, בטווחי זמן קצרים במיוחד, בשל הבנת החשיבות והסיכון, כאשר הנגשה של אתר פשוט יכולה להתבצע בתוך כיומיים בלבד, והנגשת מגה-אתרים מורכבים- בתוך כשבועיים ימים בלבד.

EKDESING פועלת תחת התקן המחמיר מטעם מכון התקנים הישראלי, תקן 5568, אשר מבטיח עמידה בדרישות קפדניות במיוחד, הנגשה מלאה לכל סוגי המוגבלויות, ואחריות מלאה לשירות.

כיצד נראה אתר לאחר הנגשה?

חוויית הגלישה באתר אינה משתנה, ולמעשה הגולשים שאינם זקוקים להנגשה לא יחוו כל שינוי (נוכל לשפר עבורכם את האתר ואת חוויית הגלישה, אבל זה ללא קשר לפתרונות ההנגשה). גולש בעל מוגבלות ילחץ על הלוגו המצורף, ותיפתח בפניו רשימת הקלות והנגשות לבחירה על פי צרכיו: החל מהגדלת פונט, הקראת מידע, המרת המידע לסרטוני וידאו ועוד.

עלות הנגשת אתר קיים

חברת EKDESING מציעה התאמה אישית והנגשת אתר קיים בעלויות נוחות ותחרותיות במיוחד. בשל השינוי בצורך החל בין אתרים שונים נדרשת בחינה והתאמה של הצעת המחיר, אולם ניתן בוודאות לומר כי הנגשת אתר אינטרנט- גם בעלותו היקרה ביותר, נמוכה מעלויות הקנסות והתביעות הטמונות בהפעלת אתר שאינו מונגש.

077-6203040
052-4701670
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה
שינוי גודל גופנים
ניגודיות