דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

פיתוח אתרים במערכת וורדפרס

פיתוח אתרים בוורדפרס

עם תחילה של מהפכת ה WEB 2.0 ואתרי התוכן המשותף היה צורך עז לגולשים באינטרנט לקבל מערכת חינמית טובה ויעילה להקמת בלוג אישי משלהם. וורדפרס התחילה את דרכה בכך ששידרגה מערכת קיימת והפכה אותה לקלה יותר לשימוש ומשם עם השנים המערכת הקטנה גדלה והתפתחה והפכה למערכת הנפוצה ביותר בעולם לניהול תוכן בקוד פתוח.

הרעיון של וורדפרס היה ליצור מערכת ניהול תוכן בקוד פתוח שמאפשרת למשתמשים ומפתחים לתרום לפיתוחה ולהוסיף לה כל עת עידכונים חדשים ואפשרויות חדשות.

ברמת המקארו שיטה זאת תורמת לאנשים ועסקים ליצור אתר אינטרנט או בלוג טוב יותר ואיכותי יותר וברמת המיקרו שיטה זאת עוזרת למפתחי אתרים להציע ללקוחות פרטיים ועסקים אתרים בהתאמה אישית בעלויות נמוכות ובשימוש חופשי.

אתר וורדפרס אישי

מכוון שמערכת וורדפרס היא מערכת בקוד פתוח אשר הבנוייה בשפת תכנות נפוצה הנקראת PHP, ישנם מתכנתים רבים היכולים לבצע בה שינויים ללא הגבלה ולהתאים אותו לצרכים שונים.

כך למשל תוכלו לבנות אתר אינטרנט במערכת, ולהוסיף לו מגוון אפשרויות כגון זירת מסחר אלקטרונית, פורום, מגזין כתבות, גלריית תמונות ובעצם אין גבול לדמיון.

היתרון הזה בא לידי ביטוי ראשית בכך שאתם חוסכים הרבה כסף עבור פיתוח אתר אינטרנט יקר.

שנית בכך שאתם לא מחוייבים לאף חברה ולמעשה האתר הוא שלכם ואתם יכולים לעשות בוא כרצונכם.

פיתוח אתרים

בניית אתר וורדפרס

מערכת וורדפרס עבור בונה אתרים היא כמו מכחול וצבע למתכנת אתרים, הערכת הבסיסית עצמה ניתנת לשינוי ובכך ניתן ליצור דרכה איזה סוג אתר שתבקש לכל מטרה שתבחר.

גם עיצוב אתר וורדפרס הינו הליך חופשי, ניתן לעצב את האתר שיראה בדיוק כפי שאתה רוצה ולשמור על היתרונות והאפשרויות שהמערכת מציעה.

במידה ואתה מעוניין ליצור אתר אינטרנט מעוצב אישית לפי הטעם שלך ובעל פונקציות ייחודיות אליך שאינן קיימות בבנק התוספים של וורדפרס, נשמח לבנות עבורך אתר וורדפרס ושלם עבורך במינימום עלויות ומקסימום תועלת.

077-6203040
052-4701670
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה