דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

וידאו באתר

באיזה פורמט הייתם מעדיפים לקבל מסר? האם במאמר? או בקליפ ( קטע וידאו )? סביר להניח שכולנו נעדיף לקבל את המסר בוידאו. מהסיבה הפשוטה שוידאו לא מאלץ אותנו להתאמץ כמו בקריאה. לעיתים מסר ויזואלי ומצולם עובר ומובן יותר טוב ממאמר כתוב. לכן אנו רואים בזמן האחרון יותר ויותר מסרים מצולמים, שאף עולים יפה בדירוג דפי גוגל ( גוגל תמיד יעלה דפים שגולשים אוהבים).

מדוע להוסיף מסר מצולם טוב לאתר שלנו?

תשובה מהמותן תגיד שגולשים מעדיפים לצפות במסרים מצולמים מאשר לקרוא מאמרים. וזה נכון מאוד, אך תשובה יותר מעמיקה תגיד שצפייה בוידאו באתר משאירה את הגולש כמה שיותר זמן באתר ושהייה באתר היא אחת מהפרמטרים החשובים שגוגל לוקח בחשבון כאשר הוא מדרג אתרים. אם גולשים נשארים הרבה זמן באתר, סימן שמדובר באתר טוב.

מה צריך להיות במסר המצולם שלנו?

כמובן שהתשובה טמונה באופי הפעילות שלכם. עם זאת, לרוב מדובר במסרים, טיפים, הצגת העסק, עובדיו ושירותיו. קוסמטיקאית תיתן טיפים לאיפור, מכונאי יתן טיפים לטיפול ברכב וכן הלאה. הצגת שירותי העסק, המוצרים שלו בוידאו. עכשיו, פה טמון הקאץ', הרי היום בעידן הטכנולוגי נראה שהמון אנשים בטוחים שבעזרת המצלמה הביתית שלהם, הם יוכלו לצלם קליפ אינפורמטיבי בסלון ביתם. אז זהו שלא! אנו יכולים לצפות בקטעי וידאו מהסוג הזה לרוב בערוץ יוטיוב. וסביר להניח מה כולנו נחשוב על הערך של בעלי המקצוע שיצרו קטע וידאו בכלים ביתיים. לכן בכדי להיראות מקצועיים, או במילים אחרות כדי שלקוחות יקחו אתכם ברצינות, במידה ואנו חפצי לקוחות , יהא עלינו לשכור בעלי מקצוע שיצלמו בשבילנו את הקליפים ויערכו אותם.
לעיתים יהיה אפשר גם לצלם באמצעים ביתיים, אך גם פה נצטרך ידע וציוד בסיסיים.

וידאו באתר

איך מתקינים את המסר?

הדבר הכי קל ונכון לעשות, הוא להעלות את הוידאו שלכם ליוטיוב, ומשם לקחת את קוד ההטמעה ולשתול אותו אצלכם בקוד הדף הספציפי שאתם רוצים. היתרון בכך הוא שהוידאו לא יושב על האתר שלכם ומכביד עליו, וזה יתרון גדול. החסרונות הם שאם מסיבה כזאת או אחרת אתר יוטיוב קורס או הם מחליטים לפתע להוריד את הוידאו שלכם, אתם בבעיה. חסרון שני הוא שברגע שמפעילים את הוידאו שלכם, השרת שלכם צריך להתקשר לשרת אחר על מנת להעלות את הקליפ, וזו פעולה קצת מורכבת. כמובן במצב רגיל פעולה זו עובדת חלק, אך לעיתים זה מקשה על טעינה האתר.
אתם גם יכולים להעלות את הוידאו לאתר שלכם, כך שהוידאו ישב אצלכם בשרת. כך אתם לא תלויים בשום גורם, אך אתם מכבידים על האתר שלכם. לסיכום עדיף תמיד להשתמש בשירות אתר יוטיוב.

077-6203040
053-2747860
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה