דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

טיפים להגדלת מכירות באתר

הדבר הראשון שחייבים לדעת הוא שלא צריך אתר שמרובה בבאנרים פלאשיים, מוזיקה ברקע והכל רוקד וזז. למעשה, אתר כזה עלול לעלות הרבה כסף, וגולשים עלולים לצאת מהאתר עוד לפני שבכלל ראו מה יש לאתר להציע. להלן מספר טיפים חיוניים במטרה להגדיל את הכנסות אתר מכירות:

1. יש לכתוב כותרות מעניינות שימשכו אל עיני הגולשים.
כמו כן דבר בחיים, גם במקרה זה אין צורך "להמציא את הגלגל". כל שעליך לעשות הוא ללמוד מניסיונם של אחרים: מעיתונים, ממגזינים ואתרים. יש ללמוד איך הכותרות בנויות וליישם זאת בכותרות באתר שלך.

2. שנו את צבע הכותרת – כן, למה שהכל יהיה שחור?
טיפ קטן זה כבר עשוי להגדיל את המכירות. נסו להשתמש בצבע אדום או כל צבע אחר רק לא שחור. עד שלא תנסו לא תדעו איך זה עשוי להשפיע על המכירות באתר.

3. בשימוש בדיוור למנויים של האתר, יש לפתוח את הדיוור עם הצעה שאי אפשר לסרב לה . באופן זה הגולשים במקום ללחוץ על כפתור Delete ימשיכו לקרוא בשל הסקרנות.

4. תנו לגולשים הוכחה שמה שאתם מוכרים אכן מביא תוצאות.
תכניסו לאתר חוות דעת או אף סרטונים (דוגמא נפלאה וכל כך פשוטה) של גולשים אשר רכשו את המוצר שלכם או את השירות שלכם.

5. הכנסו את החתימה שלכם (כן, כן, שמעתם נכון)
גם אם אתם משתמשים בשם בדוי באתר שלכם, תצליחו למשוך גולשים בשל היותם מכירים אותך בשם, וזה יוצר קירבה בניכם לבין הגולשים. החתימה האישית יכולה להיות מלווה בתמונה ואף בקול סאונד קצר.

6. יש לבצע שינוי באתר כל פעם באלמנט אחד וכך ניתן לשער האם השינוי הביא להגדלה במכירות. ככל שהשינוי באתר יהיה גדול יותר, השינוי עשוי להיות גדול יותר.

טיפים להגדלת מכירות

077-6203040
053-2747860
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה