דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

שאלות נפוצות על אחסון אתרים ברשת

המאמר הבא מיועד לתת לכם מידע שימושי בכל הנוגע לבחירת חברת אחסון אתרים. ישנם כמה דברים שחשוב לדעת כשבוחרים אחסון, ולכן כדי לענות על צורכיכם, המאמר מנסה לתת לכם תשובות אפשריות לשאלות נפוצות.

עד כמה שירותי אחסון אתרים אמינים?

רוב הסקרים מראים שנושא האמינות בעסקים באינטרנט הוא הדאגה המרכזית. לכם גם כשבוחרים שירות הוסטינג צריך לנסות לבדוק כמה שיותר מידע מראש על מנת להבטיח את אמינות השירות.

לאיזה סוג של ביצועים ניתן לצפות משירות אחסון אתרים ברשת?

חברת איחסון אתרים טובה מציעה כמה קווים שתמיד מחוברים לרשת, ולא עוברים דרך מרכז תפעול של חברה אחרת. שירות אחסון טוב מציע שרתים מהירים. צריך להודיע לספק מראש אם מתכוונים להוסיף לאתר וידאו או אודיו (שמאטים את הגלישה), על מנת שיוכל להתכונן לכך עם עוצמת השרת.

כמה חשובה התמיכה הטלפונית?

כשבוחרים שירות איחסון אתרים כדאי לבחור שירות שנותן תמיכה טלפונית 24 שעות עם נציג שירות טלפוני חי (לא מרכזיה או תא קולי). כך תדע שכל צרכיך יענו בכל שעה.

סקר מחירי בשוק

אחסון אתרים לא אמור להיות החלק היקר בתהליך. לאחר ששילמת על בניית אתרים , עיצוב אתרים וכו', איחסון אתרים אמור להיות יחסית החלק הזול. עם זאת, לא תמיד שווה לבחור בשירות זול מדי, בעיקר כי זה אומר שייתכן ותיאלץ להתפשר על איכות השירות.

צרכי אבטחת מידע

שירות אחסון טוב יאפשר לך מידה מסוימת של אבטחת מידע, לפי צרכיך. סיסמה אישית היא כמובן הכרח, כמו גם גיבוי יומיומי של התיקים על השרת שלך. אם אתה זקוק לאבטחת מידע בגלל מסירת פרטי אשראי של לקוחות, חפש שירות אחסון שמציע לך גם את זה.

מה בנוגע ל- Control panel?

כמעט כל חבילות איחסון אתרים מגיעות עם סוג כלשהו של control panel המאפשר לך לקנפג את חבילת האירוח שלך מבלי הצורך ללמוד על כל מערכת ההפעלה של האתר. ניתן להגיע ל- control panel דרך עמוד מאובטח, ואז תוכל לשלוט עליו דרך הדפדפן שלך.

מה בנוגע לדואר זבל (spam) ווירוסים?

שירותי אחסון שונים מציעים אופציות שונות עבור ווירוסים ופילטרים שיסננו דואר זבל.

מה בנוגע לחנות און-ליין?

אם הנך מתכנן חנות משלך באינטרנט, ישנם כמה גורמים המעורבים בהחלטה. קודם כל, עליך להציע מערכת אבטחת מידע ללקוחות, כדי שתוכל לסלוק את כרטיסי האשראי שלהם. בדוק כיצד ניתן לאבטח את המידע עבור לקוחותיך.

כיצד להחליט באיזה שירות אחסון אתרים לבחור?

אם אתה מתכנן להקים אתר שתסתמך עליו להכנסה או לאחסון נתונים חשובים, תצטרך לבחור שירות אחסון אתרים שיעניק לך תמיכה מלאה. חברות אחסון אתרים רבות יציעו פורומים כמו גם מספרים ליצירת קשר. הפורומים יכולים להיות מצוינים כשאתה מתמודד עם שאלות קטנות.

שאלות נפוצות על אחסון אתרים ברשת

077-6203040
053-2747860
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה