דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

האם עדיף קידום אתרים אורגני או קידום אתרים ממומן?

כאשר יש לנו עסק עצמאי אנחנו חייבים כל הזמן לשמור על הלקוחות הקיימים שלנו. לא פחות חשוב מתהליך שמירת הלקוחות, הוא התהליך של השגת לקוחות חדשים שיזרימו עבודה חדשה לעסק שלנו. הדרך הטובה ביותר להשגת לקוחות חדשים לעסק שלנו היא פרסום העסק שלנו. כאשר אנחנו מפרסמים את העסק בקרב הציבור הרחב אנחנו יוצרים תדמית חיובית. קידום אתרים אורגני או ממומן יכול לאפשר לנו לפרסם את העסק שלנו ולהצליח לצמוח אתו.

מה זה בעצם קידום אורגני?

קידום אתרים אורגני הוא תהליך שבו על ידי תוכן איכותי, קישורים ומילות מפתח אנחנו מקדמים את האתר שלנו לראש תוצאות החיפוש של גוגל. כאשר יש לעסק שלנו אתר אינטרנט אנחנו חייבים לקדם את האתר ולהפוך אותו לאתר איכותי ומבוקש. ניתן לקדם את האתר שלנו בעזרת מקדם אתרים מקצועי. קידום של אתרים נעשה לפי חוקים קבועים של גוגל. לגוגל יש חוקים ועקרונות שלפיהם הוא מחליט איזה אתר יהיה במקום הראשון בתוצאות החיפוש שלו. קידום אורגני הוא למעשה קידום על ידי שדרוג האתר שלנו והתוכן שלו נוכל לקדם אותו בצורה איכותית. קידום זה כולל אופטימיזציה של מילות מפתח, מחקר מילות מפתח וגם תיאור התמונות באתר.

מה זה בעצם קידום ממומן?

מה זה בעצם קידום ממומן? קידום אתרים ממומן הוא קידום שנעשה על ידי רכישה של שטחי פרסום בגוגל. קידום זה כולל גם מחקר מילות מפתח והתאמה של התוכן אליהן. כאשר אנחנו מקדמים אתר בעזרת פרסומות בגוגל אנחנו למעשה משלמים לגוגל על הפרסומות כמו שאנחנו משלמים לערוץ שתיים על פרסומות שאנחנו משדרים אצלו. פרסומות ממומנות אלו למעשה עולות לנו לפי מספר ההקלקות שיש עליהן. אם עשר אנשים יקליקו על הפרסומת שלנו אז נשלם עליה יותר לגוגל מאשר אם רק חמש אנשים היו מקליקים עליה. על כל מילת מפתח (שהיא למעשה שטח הפרסום) יש תחרות גדולה מאוד ולכן המחירים של הפרסומות הממומנות בגוגל יכולות להיות יקרות מאוד.

קידום אתרים ממומן ואורגני

למה בכלל כדאי לנו להשקיע בקידום האתר שלנו?

אז למה בעצם כדאי לנו להשקיע בקידום אתר האינטרנט שלנו? אם אנחנו רוצים שלעסק שלנו תהיה נוכחות מרשימה באינטרנט ושהאתר שלנו לא יהיה סתם קישוט – אלא גם יוסיף לתדמית וליוקרה של העסק שלנו כדאי לנו להשקיע בקידום שלו. עסקים שהאתר שלהם מקודם בצורה שוטפת הם עסקים שבטווח הארוך מצליחים יותר ונהנים מתנועה רחבה יותר של לקוחות. ככל שלעסק שלנו יהיו יותר לקוחות כך העסק שלנו יצליח יותר ואנחנו נהנה מרווחים רבים יותר. כאשר אנחנו מקדמים את האתר שלנו עלינו לעשות זאת בהתאם לעדכונים של גוגל (כמו למשל עדכון פינגווין או עדכון פנדה) וכך הדרך שלנו להצלחה תהיה סלולה.

077-6203040
053-2747860
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה