דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

עיצוב אתרי נדל"ן

השימוש באינטרנט מתרחב בשנים האחרונות גם לתחום הנדל"ן. העבודה כי מדיום זה מצליח לקבץ כמויות גדולות של מידע וויזואלי בפורמטים של כתב, תמונות, סרטונים והדמיות מאפשר להציג ללקוחות מוצרים שונים ברמת חשיפה גבוהה. חלק גדול מהרכישות שלנו עברו להתנהל במרחב הווירטואלי ושוק הנדל"ן אינו יוצא דופן. חברות ועסקים אשר עוסקים במכירת נדל"ן כגון מתווכים וקבוצות רכישה זקוקים לפלטפורמה איכותית ומקצועית בה יוכלו להציג את מרכולתם.

בניית אתרי נדל"ן

מבחינת אספקט הבנייה של האתר, אתר נדל"ן חייב להכיל מספר מאפיינים חשובים, בלעדיהם לא יוכל האתר לספק את הנדרש ממנו. ראשית, אתר הנדל"ן חייב להכיל מערכת ניהול נוחה שתקטלג את הדירות והבתים באופן נוח וברור. כאן גם נכנס למשחק ממשק הניווט של הקטלוג. ישנם עשרות אתרים בשוק בעלי קטלוג מושקע ומפורט, אך בעלי ממשק לא נוח. מה שמוביל לכך שהקטלוגים עומדים מיותמים מכיוון שהלקוחות בוחרים לא להשתמש בהם עקב הטרחה הכרוכה בכך.

בניית אתרי נדל"ן צריכה להתבצע בצורה נכונה, כך שהאתר יוכל להתמודד עם עומסי גלישה ותוכן גבוהים. אתרי נדל"ן רבים מכילים סרטוני תדמית ואפשרויות שיטוט ווירטואליות בתוך הנכסים אותם הם מציעים. אתר שאינו מסוגל לעמוד בעומסים שכאלו עלול לקרוס בזמן השימוש. בעסקי הנדל"ן חשוב מאוד לשדר אמינות ורצינות ואתר שמתפקד כהלכה משדר בדיוק את התכונות הללו.

עיצוב אתרי נדל"ן

כפי שעיצוב הבית אותו אתם מוכרים הינו אלמנט מכריע בהחלטתו של הלקוח אם לממש את העסקה או לאו, כך גם עיצובו של האתר שלכם.

אתר נדל"ן צריך להיות מושקע במיוחד מבחינת העיצוב הכללי. מלבד היותו של האתר יפה מבחינה אסטטית, חשוב מאוד שהעיצוב ישמור על פונקציונאליות ושימוש נוח.

אנו ב-ekdesign מדגישים תמיד את הצורך ביצירת שילוב מנצח בין עיצוב יוקרתי ומושך את העין יחד עם סידור נוח של הפונקציות השונות שהאתר מציע. בעיצוב אתרי נדל"ן מה שחשוב הוא הניסיון הקודם ורמת המומחיות הקיימת של החברה בבנייה ועיצוב פרטניים של אתרי נדל"ן.

עיצוב אתרי נדלן

קידום אתרי נדל"ן

מלבד סוגית העיצוב והבנייה, כל אתר מודרני לומד להתמודד גם עם סוגיית הקידום. ישנה כמות גדולה של אתרי נדל"ן בשוק הווירטואלי ובכדי שהאתר שלכם יתעלה על האחרים ויזכה להובלה בתחרות, יש לקיים קידום אתרים מקצועי וממוקד באופן מיוחד באתרי נדל"ן. גם במקרה זה חברת ekdesign מחזיקה במחלקת קידום אתרים עם מקדמים בעלי ניסיון רב בקידום פרטני של אתרי נדל"ן מצליחים בארץ ובעולם.

עיצוב אתרים מצליחים זו המומחיות שלנו. אנו מחזיקים גם בניסיון פרטני וממוקד בעיצוב של אתרי נדל"ן.

077-6203040
053-2747860
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה