עיצוב מוכן לאתרי וורדפרס

אתרי וורדפרס הם אתרים המגיעים עם מערכת ניהול תוכן מוכנה ודינמית.
הכוונה בדינמית היא שאתם יכולים לשנות אותה ולהתאים אותה לצרכים שלכם על ידי שינוי ידני או על ידי התקנת תוכנה ייחודית או על ידי התקנת ערכת עיצוב.

העיצוב, המראה והמבנה של אתר וורדפרס נקבע ראשית על ידי ערכת העיצוב שאתם בוחרים עבור האתר כבסיס, ומשם אתם יכולים להמשיך לשנות אותה כפי שאתם רוצים.

ערכות עיצוב לוורדפרס

כיום, ישנו שוק שלם שמציע לכם לקנות במחירים זולים ערכות עיצוב מוכנות לוורדפרס. אתם יכולים לבחור ערכה שמתאימה לסוג האתר שאתם מעוניינים להקים, והערכה כבר תגיע מוכנה עם כל התמונות והמערכות. לדוגמא, במידה ואתם רוצים לבנות אתר עם גלריית מוצרים, אתם יכולים לרכוש ערכה עם גלריית תמונות או גלריית מוצרים הכל לפי הסגנות האישי שלכם.

במידה ואתם מעוניים למכור מוצרים ישנם ערכות שמתממשקות עם פלאגאין שמייצר לך עגלת קניות ללא עלות נוספת וחיבור ישיר לחיוב ב – PAYPAL או בכרטיס אשראי עם חברת סליקה.

אפשרות זאת יכולה לחסוך לכם אלפי שקלים בהוצאות עבור תכנות מורכב של מערכת חיוב.

עיצוב מוכן

שינוי בערכות עיצוב של Word press

את הערכות ניתן להתקין במערכות וורדפס ולבצע בהם שינויים ברמת המשתמש הפשוט ללא צורך בידע מעמיק. מעבר לכך במידה ותרצו לבצע שינויים מורכבים יותר תוכלו לבצע זאת על ידי פלאגאינים ולמי יודע PHP ו HTML גם דרך עורך קוד פנימי או חיצוני.

עריכת ערכת עיצוב בוורדפרס
כיום רוב ערכות העיצוב המוכנות מציעות לכם את האפשרות לבצע שינויים מרכזיים בעיצוב האתר במספר לחיצות כפתור. בהגדרות ערכת העיצוב תוכלו לשנות את הלוגו של האתר, את הצבעים של האתר, ואת התמונות שמופיעות בגלריות.

עיצוב אתר וורדפרס על ידי שימוש ב- PLUGIN
לשינויים יותר מורכבים ניתן להשתמש בפלאגאינים, שמאפשרים לבצע שינויים SEO בדפים השונים, יצירת מערכת תפריטים דינמיים, ויצירת אלמנטים נוספים באתר.

עריכת הקוד של ערכת העיצוב
כל מי שמתמצא בשפות תכנות, יוכל לבצע שינויים מהותיים יותר על ידי עריכת קוד האתר ומערכת הניהול של וורדפרס בעורך ייעודי שמגיע עם המערכת. על ידי שינוי הקוד ניתן לבצע כל שינוי שתרצו בערכת העיצוב ובמערכת וורדפרס ולהתאים את האתר לרצונכם.
ערכות העיצוב של וורדפרס מציעות לנו מגוון אפשרויות לבנות אתר בחינם או בסכום כסף זעום לפי הטעם שלנו והעיצוב שלנו, או פשוט לפי עיצוב מוכן מראש שמעצב מומחה הכין עבורנו.

טלפון 077-6203040
נייד 052-3459996
פקס 077-6203041
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040
להצעת מחיר ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו
077-6203040
הודעת WhatsApp